Akvabela Bernardová ovládla domácí šampionát aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu od 17. do 23. 4.

Po celém světě šířily dobré jméno naší značky sportovci OLYMP CS MV. Tenistka Kateřina Siniaková po omluvě elitních českých hráček málem přispěla k dalšímu finále Fed Cupu v souboji s Američankami. Cyklisté Author/Elkov byli vidět na Visegrádské 4 a sprinteři Desenský s Tesařem běželi světový pohár ve štafetách na Bahamách, badmintonista Adam Mendrek se v Peru kvalifikoval na mistrovství světa. Doma získala tři mistrovské tituly velezkušená akvabela Soňa Bernardová, tři triumfy má i plavec Petr Bartůněk na Velké ceně Ústí nad Labem.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 17.4. DO 23.4.2017

 

ATLETIKA

22. – 23. 4. Světový pohár ve štafetách Bahamy, Nassau

Štafeta českých čtvrtkařů obsadila na mítinku World Relays na Bahamách v rozbězích dvanácté místo a představí se ve finále B. Kvarteto Michal Desenský, Patrik Šorm, Jan Tesař a Vít Müller dosáhlo času 3:07,58 minuty

23. 4. Vídeňský maraton

Muži: 14. místo Homoláč 2:18:43

 

BOX

23. 4. Mistrovství ČR juniorů Česká Kamenice

váha do 64 kg 1. místo Novák P.

23. 4. Mezinárodní utkání ČR – Rakousko, Praha

váha do 69 kg: 1. místo Chládek

 

CYKLISTIKA

22. 4. SP Visegrad 4 Bicycle Race Maďarsko, Kerekparverseny

2. místo Černý, 24. Šorm, 85. Camrda, 91. Hunal, 95. Polnický

23. 4. SP Visegrad 4 Bicycle Race Slovensko Bratislava

vítěz Kaňkovský, 2. Hačecký, 10. Bucháček, 13. Polnický, 14. Černý

 

MOTORISMUS

20. 4. Extraliga družstev ploché dráhy, Pardubice

vítěz Markéta Praha 35 b. (Smetana, Franc, Hájek, Kvěch)

2. místo Pardubice 33,3 b. (podíl Milík, Štichauer)

22. 4. Mistrovství ČR juniorů, Plzeň

vítěz Krčmář, 2. Mikel, 5. Hájek, 7. Chlup, 8. Kvěch

 

PLAVÁNÍ

21. – 23. 4. Mezinárodní závody Rakousko, Graz

50 m Z: 2. místo Vobořil 26,70

50 m VZ: 5. místo Vobořil 23,55

100 m VZ: 3. místo Moser 51,02

200 m VZ: 4. místo Moser 1:51,83

400 m PZ: 4. místo Tobiáš 4:35,74

50 m P: 2. místo Jordová 32,52

22. 4. Velká cena Ústí nad Labem

50 m P: 1. místo Bartůněk  28,90

50 m M: 1. místo Bartůněk 25,48

100 m P: 1. místo Bartůněk 1:05,81

22. – 23. 4. Mistrovství ČR v synchronizovaném plavání Brno

technické sólo: 1. místo Bernadová – 79,6758, 2. Dufková – 77,6160, 4. Hodová – 69,0810

volné sólo: 1. místo Bernadová – 81,5667, 2. Dufková – 80,3000, 3. Mrázková – 71,933, 5. Mazánková – 70,8333

technické duo: 1. místo Bernardová – Hodová – 75,4374, 2. Mrázková –  Dufková – 74,5396

volné duo: 1. místo Dufková – Langerová – 79,4000, 2. Mrázková – Hodová – 73,9333, 5. Mazánková – Sovová – 71,8667

kombo: 1 .Tesla Brno – Mrázková – 77,1667, Hodová, Pavlíčková, Dufková

 

STŘELBA KULE

21. – 23. 4. KZR I. kolo, Plzeň

muži LM 3×40: 1. místo Nepejchal 1155 (455,8)

RP 2×30: 1. místo Strnad 580

LM 60: 3. místo Nepejchal 621,6

VzPu 60:1. místo Nepejchal 621,4 (250,5)

RP 2×30: 1. místo Podhráský 573 (30), 2. Strnad 573

ženy SM 3×20: 1. místo Vognarová 581(457,6), 2. Brabcová 578 (452,7)

SM 3×20: 1. místo Foistová 583 (4448,4)

SP 30+30: 3. místo Přibáňová 557 (20)

VzPu 40: 1. místo Brabcová 414,3 (248,4), 2. Vognarová 417,5 (248,2), 3. Brázdová 409,4

SM 60: 2. místo Foistová 618,9

VzPi 40:1. místo Bezděčná 389 (237,4)

junioři SP 30+30:  1. místo Skoumal 573

 

TENIS

22.-23. 4. Semifinále Fed Cupu žen, Florida

Rogersová – Siniaková 3:6, 3:6

Vandewegheová – Siniaková  6:4, 6:0

Matteková-Sandsová, Vandewegheová – Kristýna Plíšková, Siniaková  6:2, 6:3

 

STOLNÍ TENIS

18. 4. kvalifikace mistrovství Evropy družstev Polsko, Bialystok

druhé utkání baráže: Polsko – ČR 3:0
Wang Zeng Yi – Konečný 3:1 (-9, 6, 9, 8)
Dyjas – Jančařík 3:0 (9, 10, 5)
Floras – Prokopcov 3:1 (-7, 8, 12, 11)

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO

20. – 23. 4. Mistrovství Evropy Polsko Varšava

váha do 60 kg: Pulkrábek vypadl v 1. kole

váha do 81 kg: Petr I. vypadl ve 2. kole

váha do 91 kg: 9. místo Klammert

 

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ  – BADMINTON

23. 4. Turnaj Peru International Challenge 2017

3. místo Mendrek (kvalifikoval se na MS)

 

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

19. – 23. 4. Mistrovství Evropy, Rumunsko, Cluj Napoca

v kvalifikaci 32. Radovesnický