Biatlonistka Davidová je juniorskou mistryní světa aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu od 26. 2. do 4. 3.

Další sklizeň úspěchů v podání sportvců Olymp CS MV! Nadějná biatlonistka Markéta Davidová hned týden po olympiádě získala dvě medaile na mistrovství světa juniorů. Životní výsledek ve světovém poháru na běžkách zajela 18. místem Kateřina Beroušková. Také atleti na mistrovství světa v birminghamské hale obstáli. Přinášíme tradiční a kompletní přehled výsledků našich sportovců v uplynulém týdnu.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 26.  2. – 4. 3. 2018

ATLETIKA

2. – 4. 3. Halové mistrovství světa, Velká Británie, Birmingham

dálka: 7. místo Juška 799

sedmiboj: 9. místo Doležal 5775 b.

štafeta 4×400 m: 5. místo ČR, podíl Desenský

60 m př.: 11. místo Svoboda P. 7,64

foto: Aleš Gräf, www.atletika.cz

 

CYKLISTIKA

28. 2. Trofej Umag – Umag Trophy UCI kat.1.2, Chorvatsko, Umag

22. místo Bárta, 100. Bucháček, 131. Černý, 134. Hačecký, 135. Kaňkovský, 136. Otruba, 143. Rajchart

3. 3. Trofej Porec – Porec Trophy, UCI kat. 1.2, Chorvatsko, Poreč

11. místo Polnický, 100. Bucháček, 101. Hačecký, 102. Kaňkovský, 114. Otruba

 

PLAVÁNÍ

2. – 4. 3. Liga Pardubice

100 Z: 2. místo Čejka 58,85

200 Z: 2. místo Čejka 2:08,08

50 VZ: 1. místo Moser 24,11, 3. místo Vobořil 24,44

100 VZ: 1. místo Moser 52,25

200 VZ: 1. místo Švéda 1:56,41

400 VZ: 3. místo Ingeduld 4:12,84

1500 VZ: 1. místo Ingeduld 16:34,42

100 P: 1. místo Chrápavý 1:05,52

200 P: 1. místo Chrápavý, 2:17,39

200 PZ: 1. místo Chrápavý 2:08,41, 2. místo Čejka 2:11,21

400 PZ: 1. místo Osina 4:38,89, 2. místo Čejka 4:43,32

200 M: 1. místo Tobiáš 2:11,29

1500 VZ: 2. místo Tobiáš 16:36,40

200 P: 2. místo Gogelová 2:42,73

200 PZ: 2. místo Vavřinová 2:23,88

400 PZ: 2. místo Vavřinová 5:05,89

100 VZ: 1. místo Vavřinová 58,25

100 Z: 1. místo Janíčková 1:06,47

200 Z: 2. místo Janíčková 2:29,33

200 VZ: 2. místo Vavřinová 2:09,11                                                      3. – 4. 3. Semifinále ligy Praha (50m)

100 P: 2. místo Bartůněk 1:07,74

100 VZ: 1. místo Noll 52,51

200 VZ: 2. místo Noll 1:54,65

400 VZ: 3. místo Kozubek 4:11,16

100 M: 3. místo Noll 56,26

200 PZ: 1. místo Lahoda 2:09,90

 

STOLNÍ TENIS

Mistrovství ČR – finále, Praha

Muži:  Dvouhra: Širuček – Jančařík 4:1 (19, -10, 7, 6, 9)
Ženy:  Dvouhra: Matelová – Čechová  4:2 (7, -9, -7, 6, 4, 7).
Čtyřhra: Petrovová, Štefcová (Havířov) – Blašková, Rozínková  3:0 (8, 10, 6).

Smíšená čtyřhra:  Matelová, Polanský – Kubátová, Koblížek  3:1 (7, 5, -10, 7)

 

 ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO

3. – 4. 3. EO, Praha

váha do 60 kg: 3. místo Petřikov, Pulkrábek – bez umístění

váha do 66 kg: Binhak – bez umístění

váha do 81 kg: Petr Ivan – bez umístění

váha do 90 kg: 2. místo Klammert, 9. Petr Jiří

EO Varšava

váha do 57 kg: 9. místo Zemanová

váha do 78 kg: Matějčková – bez umístění

 

VOLEJBAL

Extraliga žen 22. kolo nadstavby – skupina o 7. – 10. místo

Fénix Brno – Olymp Praha 0:3 (-10, -16, -11)

23. kolo nadstavby – skupina o 7. – 10. místo

Přerov – Olymp Praha 0:3 (-16, -13, -14)

 

BIATLON

26. 2. – 4. 3. Mistrovství světa juniorů, Estonsko, Otepää

26. 2. vytrvalostní závod 12,5 km – dorostenci: 10. místo Karlík, 12. Hornig

vytrvalostní závod 10 km – dorostenky:   28. místo Suchá

27. 2. štafeta 4×7,5 km – junioři: 11. místo ČR, podíl Štulík, Štvrtecký

štafeta 3×6 km – juniorky:   7. místo ČR, podíl Jurčová, Vinklárková

28. 2. štafeta 3×7,5 km – dorostenci: 2. místo ČR, Hornig, Mikyska, Karlík

štafeta 3×6 km – dorostenky: 5. místo ČR, podíl Suchá

  1. 3. vytrvalostní závod 15 km – junioři: 6. místo Štvrtecký, 26. Štulík

vytrvalostní závod 12,5 km – juniorky: 14. místo Davidová, 47. Vinklárková, 58. Jurčová

2. 3. sprint 7,5 km – dorostenci: 3. místo Hornig, 9. Karlík, 49. Mikyska

sprint 6 km – dorostenky: 43. místo Suchá

3. 3. sprint 10 km – junioři:    24. místo Štvrtecký, 63. Štulík

sprint 7,5 km – juniorky: 2. místo Davidová, 30. Vinklárková, 52. Jurčová

4. 3. stíhací závod 12,5 km – junioři: 14. místo Štvrtecký

stíhací závod 10 km – juniorky: 1. místo Davidová, 21. Vinklárková, 53. Jurčová

stíhací závod 10 km – dorostenci: 30. Karlík, 43. Mikyska

stíhací závod 7,5 km – dorostenky: 29. místo Suchá

 

Různé sporty LETNÍ – BADMINTON

27. 2. – 5. 3. Jamaica International 2018, Jamajka, Kingston

5. místo Ludík, Mendrek – neprošel 1. kolem

 

Různé sporty LETNÍ – JACHTING

24. – 28. 2. Andalusian Olympic Week, Španělsko Cadiz

29. místo Lavický (z 67 lodí)

 

Různé sporty LETNÍ – TRIATLON

26. 2. – 3. 3. Mistrovství světa 1. závod, SAE, Abu Dabí

14. místo Frintová

 

Různé sporty  ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ

3. – 4. 3. Světový pohár, Švýcarsko, Crans-Montana

ženy superG: Pauláthová nedokončila, kombinace: 31. Pauláthová

 

Různé sporty  ZIMNÍ – BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

3. – 4. 3. SP, Finsko, Lahti

3. 3. kvalifikace sprintu: 47. místo Nováková, 48. Beroušková

4. 3. 10 km klasicky: 18. místo Beroušková, 49. Nováková

 

Různé sporty  ZIMNÍ – SKOKY NA LYŽÍCH

2. – 4. 3. SP, Finsko, Lahti

33. místo Koudelka, 38. Kožíšek

 

Zpracovala: Marie Poláková