Plavec Chrápavý sbíral medaile jako Phelps aneb VÝSLEDKY OLYMP CSMV v týdnu od 3. 7. do 9. 7.

Šest zlatých medailí získal na domácím plaveckém šampionátu náš ještě dorostenec Filip Chrápavý, musel si tu připadat jako Michael Phelps! Podobně cyklista Alois Kaňkovský vyhrál i čtvrtý závod českého poháru na silnici, že by česká verze Marcela Kittela? Tenistka Kateřina Siniaková ve Wimbledonu postoupila spolu s Hradeckou ze druhého kola čtyřhry. V akci ale byli i další sportovci OLYMP CS MV, čtěte náš přehled výsledků uplynulého týdne.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 3. 7. DO 9. 7. 2017

 

ATLETIKA

6. 7. MU junioři, Slovensko 

400 m př.: 1. místo Krupařová

8. 7. ME v běhu do vrchu, Slovinsko, Kamnik 

14. místo Hloušková, 32. místo Nováková

9. 7. Mítink Diamantové ligy, Švýcarsko Lausanne

muži dálka: 7. místo Juška 771

 

CYKLISTIKA

8. 7. Český pohár 3. závod, Blatná 

vítěz Kaňkovský, 2. Hačecký, 3. Polnický, 10. Kukrle, 11. Bucháček, 14. Černý, 21. Šorm, 45. Hunal

 

MOTORISMUS – PLOCHÁ DRÁHA                                                                                       

9. 7. MS dlouhá dráha 3. finále, Německo Mühldorf

4. místo Franc, Štichauer pro zranění nestartoval

 

 

PLAVÁNÍ

6. – 9. 7. mistrovství ČR, Praha – Podolí

Muži: 50 VZ: 1. místo Vobořil 23,25, 3. místo Moser 23,51

100 VZ: 1. místo Moser 50,79, 3. místo Vobořil 51,04

50Z: 3. místo Vobořil 27,18
200 P: 1. místo Chrápavý 2:15,83

100 P: 1. místo Chrápavý 1:03,55

200 PZ: 3. místo Osina 2:04,75

400 PZ: 2. místo Osina 4:26,16

Ženy: 400 VZ: 3. místo Benešová 4:21,58

800 VZ: 2. místo Benešová 9:07,7

1500 VZ: 3. místo Benešová 17:22,38

200 M: 2. místo Benešová 2:18,43

200 P: 3. místo Štěpánová 2:37,52

Dorostenci: 50 P: 1. místo Chrápavý 30,17

200 P: 1. místo Chrápavý 2:15,41

200 PZ: 1. místo Chrápavý 2:06,91

400 PZ: 2. místo Chrápavý 4:34,75

100 P: 1. místo Chrápavý 1:03,72

50 M: 3. místo Svoboda 25,93

200 M: 2. místo Svoboda 2:05,30

100 VZ: 3. místo Svoboda 53,97

Dorostenky: 100 Z: 1. místo Janíčková 1:05,44

50 M: 3. místo Janíčková 28,65

200 PZ: 1. místo Vavřinová 2:20,80

100 VZ: 2. místo Vavřinová 58,83

400 PZ: 1. místo Vavřinová 5:08,70

Štafety:

4×100 PZ: 1. místo Vobořil, Osina, Tobiáš, Moser 3:49,56

4×100 VZ: 1. místo Moser, Tobiáš, Osina, Vobořil 3:27,89

4×100 PZ Mix: 3. místo Vobořil, Jordová, Janíčková, Moser 4:06,74

4×100 VZ Mix: podíl na 3. místě Vobořil, Janíčková, Moser 3:41,75

6. – 10. 7. Red Bull Cliff Diving, Portugalsko Azorské Ostrovy 

11. místo Navrátil 201,75

 

STŘELBA BROKY

7. – 9. 7. OH naděje, Brno 

skeet muži. 1. místo Zámečník  117+53, 3. místo Chocholatý 113+40

skeet junioři:  2. místo Klika 120+52

skeet ženy:  2. místo Pešková 69+50, 3. místo Šindelářová 68+42

trap muži: 2.místo Borkovec 120+43

trap ženy. 1. místo Machačová 65+43, 3. místo Vojkůvková 61+32

 

TENIS

3. – 16. 7. Grand Slam Wimbledon, Anglie

Ženy: Dvouhra – 1. kolo:  Sakkariová (Řec.) – Siniaková (ČR) 6:3, 6:4

Čtyřhra – 2. kolo: Hradecká, Siniaková (5-ČR) – Lučičová-Baroniová, Petkovicová (Chorv./Něm.) 6:4, 6:7 (4:7), 6:1

Junioři: Dvouhra – 1. kolo:  Vrbenský (ČR) – Vale (15-Portug.) 6:4, 7:6 (8:6)

3. – 9. 7. IFT 2 junioři, Plzeň

čtyřhra: podíl na 1. místě Paulson

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

7. – 9. 7. MT, Polsko Varšava

váha do 98 kg: 8. místo (z 26) Omarov

váha do 80 kg: 15. místo (z 24) Novák Petr

váha do 130 kg: 16. místo (z 21) David