Sáblíková dál vládne trojce, v předposlední biatlonové zastávce byl nejlepší Moravec aneb VÝSLEDKY OLYMP CSMV od 6. do 12. 3. 2017

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 6. 3. DO 12. 3. 2017

Další bohatou žatvu výsledků na mezinárodním poli připravili naši sportovci. Ve světových pohárech vybojovali skvělá druhá místa Šárka Strachová ve slalomu ve Squaw Valley, Ondřej Moravec ve sprintu v Kontiolahti nebo dvakrát Karolína Erbanová na 500 m ve Stavangeru. Jediný triumf tu zaznamenala nedostižná rychlobruslařka Martina Sáblíková na 3 000 metrů.

 

ATLETIKA

11. – 12. 3. EP ve vrzích Španělsko Las Palmas

5. místo Staňková 57,89

15. místo Voňavka 55,95

BOX

6. – 12. 2. Mezinárodní turnaj Litva Vilnius

Novák bez umístění

CYKLISTIKA

9.-12. 3. SP Istrian Spring Trophy Chorvatsko

1. etapa: 19. Kaňkovský, 29. Kukrle, 43. Černý, 48. Polnický, 141. Camrda, 152. Bucháček

2. etapa: 4. Polnický, 17. Bucháček, 62. Camrda, 72. Kukrle, 107. Černý, 123. Kaňkovský

3. etapa: 16. Polnický, 44. Kukrle, 49. Bucháček, 63. Černý, 91. Camrda, 138. Kaňkovský

4. etapa: 21. Kaňkovský, 49. Polnický, 61. Camrda, 90. Bucháček, 100. Černý

celkové pořadí po 4 etapách: 14. místo Polnický, 44. Bucháček, 48. Kukrle, 64. Černý, 70. Camrda, 132. Kaňkovský

PLAVÁNÍ

10. – 12. 3. MZ SY Francie Paříž

6. místo Mrázková, Hodová, Pavlíčková

11. – 12. 3. liga Pardubice

muži: 1. místo, ženy: 2. místo

STŘELBA BROKY

3. – 6. 3. GP Portugalsko

Trap: 1. místo Lipták   121 + 45

STŘELBA KULE

7. – 11. 3. ME 10 m Slovinsko Maribor

VzPi 40 juniorky: 3. místo Bezděčná  385

družstva: 3. místo ČR, podíl Bezděčná  1116

VzPu 60 junioři: 16. místo Nepejchal 620,1

družstva: 6. místo ČR, podíl Nepejchal 1854,5

VzPu 40 juniorky: 18. místo Foistová 413

družstva: 7. místo ČR, podíl Foistová 1236

VzPu 40 ženy: 30. místo Brabcová 413,7

družstva: 3. místo ČR, podíl Brabcová 1244,2

VzPu 40 ženy: 45. místo Vognarová 412,1

družstva: 3. místo ČR, podíl Vognarová 1244,2

VzPi 40 ženy: 47. místo Přibáňová 371

družstva: 9. místo ČR, podíl Přibáňová

Mix junioři + juniorky VzPu: 3. místo Foistová, Nepejchal 243,3 (nová disciplína – SP, OH)

TENIS

3. – 19. 3. WTA USA Indian Wells

čtyřhra – 1. kolo:  Hradecká, Siniaková (ČR) – Dabrowská, Watsonová (Kan./Brit.) 4:6, 6:3, 10:1

dvouhra – 2. kolo: Siniaková (ČR) – Suárezová (23-Šp.) 6:3, 7:5

6. – 11. 3. MT junioři ITF 1 Thajsko

dvouhra: 2. místo Macháč

čtyřhra: 1. místo Vrbenský

čtyřhra: 3. místo Beránková

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

10. – 12. 3. Mezinárodní turnaj Chorvatsko Záhřeb

váha do 71 kg: 9. místo Dubský, 12. Žižka, 14. Morbitzer

váha do 75 kg: 5. místo Varga O.

váha do 130 kg: 9. místo David

VOLEJBAL

11. 3. Extraliga žen skupina o 1. – 4. místo, 22. kolo nadstavby:

Prostějov – Olymp Praha 3:0 (13, 16, 17)

9. – 12.3. Finále extraliga juniorky Brno4

2. místo Olymp Praha

BIATLON

9. – 12. 3. Světový pohár Finsko Kontiolahti

muži – sprint 10 km: 2. místo Moravec, 14. Krčmář, 35. Šlesingr, 64. Václavík, 71. Soukup

ženy – sprint 7,5 km: 13. místo Koukalová, 32. Vítková, 45. Charvátová, 63. Puskarčíková, 81. Jislová

muži stíhací závod 12,5 km: 4. místo Moravec, 32. Krčmář, 33. Šlesingr

ženy stíhací závod 10 km: 10. místo Koukalová, 24. Vítková, 34. Charvátová

smíšená štafeta dvojic 6 km+ 7,5 km: 6. místo ČR (Koukalová, Moravec)

smíšená štafeta 2×6+2×7,5 km: 6. místo ČR (Puskarčíková, Vítková, Šlesingr, Krčmář)

8. – 12. 3. IBU Cup Estonsko Otepää

singl mix štafeta: 9. místo ČR (Johanidesová, Hošek)

mix štafeta: 9. místo ČR (podíl Černá, Vojík, Krupčík M.)

ženy sprint 7,5 km: 23. místo Johanidesová, 37. Černá, 54. Horká

muži sprint 10 km: 49. místo Vojík, 59. Krupčík M., 66. Kristejn, 68. Krupčík T., 81. Hošek

ženy sprint 7,5 km: 28. místo Johanidesová, 32. Černá, 53. Horká

muži sprint 10 km: 25. místo Krupčík M., 26. Krupčík T., 42. Hošek, 68. Vojík, 82. Kristejn

singl mix štafeta: 6. místo ČR (Johanidesová, Vojík)

mix štafeta: 9. místo ČR (podíl Černá, Krupčík M., Krupčík T.)

RŮZNÉ SPORTY – ZIMNÍ

RYCHLOBRUSLENÍ

10. – 12. 3. Světový pohár finále Norsko Stavanger

500 m: 2. místo Erbanová

1000 m: 3. místo Erbanová

konečné pořadí SP 1000 m (po 6 závodech): 5. místo Erbanová, 33. Sáblíková , 54. Zdráhalová

3000 m: 1. místo Sáblíková

konečné pořadí SP 3000 m + 5000 m (po 6 závodech): 1. místo Sáblíková, 27. Zdráhalová

druhý závod 500 m: 2. místo Erbanová

konečné pořadí 500 m (po 10 závodech) : 5. místo Erbanová

1500 m: 3. místo Sáblíková

konečné pořadí SP 1500 m (po 6 závodech): 5. místo Sáblíková, 29. Zdráhalová

závod s hromadným startem: 12. místo Zdráhalová

konečné pořadí SP závodů s hromadným stratem: 15. místo Zdráhalová, 23. Kerschbaummayr

MS na krátké dráze Nizozemsko Rotterdam

500 m: 32. místo Sejpalová

1 500 m: 35. místo Sejpalová

1000 m: 34. místo Sejpalová

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

10. – 11. 3. finále světové ho poháru USA Squaw Valley

ženy obří slalom: v 1. kole 41. místo Dubovská

ženy slalom: 2. místo Strachová, 19. Dubovská

SK0KY NA LYŽÍCH

10. – 12. 3. Světový pohár Norsko Oslo

družstva: 7. místo ČR (podíl Koudelka)

HS-134: 19. místo Koudelka

Šárka Strachová