Také Koudelka byl třetí v letní Grand Prix skokanů na lyžích aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu od 7. do 13. 8.

Skokan na lyžích Roman Koudelka získal třetí místo v letní Grand Prix v Courchevelu a v průběžném pořadí seriálu mu patří po třech závodech čtvrtá příčka. Vyhrál i potřetí Polák David Kubacki. Kromě atletů a cyklistů, jejichž vystoupení jsme sledovali v podrobnějších článcích, je tohle nejvýraznější úspěch našeho sportovce v uplynulém týdnu.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 7. 8. DO 13. 8. 2017

 

ATLETIKA

7. – 13. 8. Mistrovství světa Londýn, Velká Británie 

desetiboj 8. místo Helcelet 8222 b. (11,28 – 703 – 14,57 – 202 – 49,51 – 14,38 – 44,71 – 490 – 71,56 – 4:36,85)

 

BOX

4. – 13. 8. M EU Itále Cascia 

váha do 69 kg: Schmoranzová vyřazena v 1. kole

 

CYKLISTIKA

10. – 13. 8. SP Czech Cycling Tour – UCI kat. 2.1 Olomouc 

  1. etapa: 1. místo časovka družstev
  2. etapa: 6. místo Hačecký
  3. etapa: 1. místo Černý, 10. Polnický
  4. etapa: 5. místo Polnický, 7. Černý

celkové pořadí: 1. Černý, 7. Polnický, 50. Kukrle, 75. Bucháček, 88. Hunal, 89. Hačecký

 

MOTORISMUS PLOCHÁ DRÁHA

12. 8. ME travnatá plochá dráha finále, Německo, Hertingen 

  1. místo Štichauer, 7. Franc

12. 8. MEJ do 19 let travnatá plochá dráha finále, ČR Divišov 

  1. místo Mikel

 

PLAVÁNÍ  – SKOKY DO VODY                                                                             

13. 8.  mezinárdní závod Polsko Štětín 

  1. místo Navrátil (individuální závod), podíl na 2. místě Navrátil (synchro v duu s Garym Huntem)

 

TENIS

7. – 13. 8. WTA, Kanada Toronto 

8. 8. Čtyřhra – 1. kolo:  Chuang Chia-jung, Voráčová (Tchaj-wan/ČR) – Hradecká, Siniaková (6-ČR) 7:5, 6:1

9. 8. Dvouhra – 2. kolo: V. Williamsová (9-USA) – Siniaková (ČR) 7:5, 7:5

7. – 13. 8. MS družstev hráčů do 14 let Olomouc

8. 8. Chlapci – skupina 1:  USA – ČR 3:0 (Damm, Kodat – Hauge, Siniakov 6:2, 7:5)

9. 8. Chlapci – skupina 1: ČR – Austrálie 3:0 (Siniakov – Hoole 6:1, 1:6, 6:0, Jurajda – Sekulič 6:7 (2:7), 6:3, 7:5, Hauge, Siniakov – Hoole, Vo 6:4, 6:1)

10. 8. Chlapci – skupina o 9.-16. místo:  Česko – Egypt 3:0 (Siniakov – Hassan 6:2, 6:2, Jurajda, Siniakov – Sadek, Salaheldin 5:7, 6:2, 6:1)

11. 8. Chlapci – skupina o 9.-12. místo: Česko – Argentina 2:1 (Siniakov – Monferrer 3:6, 4:6, Jurajda – Lucentini 6:4, 7:5, Jurajda, Siniakov – Lucentini, Monferrer 6:4, 6:3)

12.8. Chlapci – Finále: Švýcarsko – Španělsko 2:1. O 9. místo:  Peru – Česko 2:0 (Montes – Siniakov 3:6, 7:5, 7:5, Li – Jurajda 4:6, 6:3, 6

 

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING

7. – 13. 8. Test Event – Aarhus 2017 (testovací závod před MS 2018)

17. místo z 30 lodí: Teplý O.

32. místo ze 46 lodí: Lavický

 

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ

SKOKY NA LYŽÍCH

12.8. Letní GP ve skoku na lyžích mužů a žen, Francie Courchevel       

3. místo Koudelka 262,4 (126,5+127,5)