Tenistka Siniaková se ukazuje doma, v Polsku vyhrál cyklista Kaňkovský aneb Výsledky sportovců OLYMP CS MV v týdnu od 24. 4. do 1. 5.

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 24. 4. DO 1. 5. 2017

Do turnaje Prague Open vstoupila úspěchem ve čtyřhře naše Kateřina Siniaková. Ve světě se dařilo boxeru Eriku Agateljanovi, nebo cyklistovi Aloisi Kaňkovskému a střelcům. Pohárová vítězství v Ostravě zaznamenali plavci. Aneb tak vypadal uplynulý týden v podání sportovců OLYMP CS MV.

 

ATLETIKA

22. – 24. 4. SP ve štafetách Bahamy, Nassau

finále B:  4. místo ČR, podíl Desenský, Tesař 3:08,17

 

BOX

27. – 30. 4. Mezinárodní turnaj Srbsko, Bělehrad

váha do 64 kg: 3. místo Agateljan

 

CYKLISTIKA

Memorial Andrzeja Trochanowskiego Polsko 1. 5.

vítěz Kaňkovský, 5. Hačecký, 11. Polnický, 17. Bucháček, 18. Černý, 25. Hunal

 

MOTORISMUS

25. 4. Mistrovství ČR jednotlivců na ploché dráze finále, Praha

vítěz Milík 15, 2. Franc 13, 3. Štichauer 12, 4. Krčmář 11

ME plochá dráha 1. semifinále, Maďarsko Nagyhalasz: 6. místo Franc

​ME plochá dráha 2. semifinále, Rakousko Mureck: 16. místo Mikel

ME plochá dráha 3. semifinále, Itálie Terenzano: 9. místo Krčmář

​​​

PLAVÁNÍ

29. – 30. 4. Český pohár Ostrava

Muži 50 m P: 1. místo Bartůněk 29,28

100 m P: 1. místo Chrápavý 1:04,44

200 m P: 1. místo Chrápavý 2:16,53

200 m PZ: 1. místo Osina 2:06,46, 2. Chrápavý 2:07,40

400 m PZ: 1. místo Osina 4:31,78

800 m VZ: 3. místo Chrápavý 8:47,88

50 m K: 3. místo Moser 24,06

100 m K: 3. místo Moser 51,28

200 m K: 1. místo Kunčar 1:55,14

400 m K: 1. místo Kunčar 4:03,06

 

Ženy 50 m M: 3. místo Vavřinová 29,06

50 m Z: 2. místo Vavřinová 31,28

200 m PZ: 1. místo Vavřinová 2.22,66

200 m VZ: 2. místo Vavřinová 2:08,99

100 m M: 3. místo Vavřinová 1:04,81

 

STŘELBA BROKY

28. – 30. 4. IWK nominační závod na ME a MS, Maďarsko, Dunakility

trap muži:  2. místo Štěpán 115+4, 10. Matějík 112

30 4. – 7. 5. Světový pohár Kypr, Larnaca

skeet ženy: 25. místo Šumová 67, 40. Adámková 64

28. – 30. 4. Český pohár kontrolní závod, Plzeň

skeet muži: 1. místo Kaláb 118+50, 2. Kadlec 120+49,

skeet junioři: 3. místo Korčák 119+41

skeet ženy: 2. místo Šindelářová 62+47

 

STŘELBA KULE

25. – 28. 4. IWK, Německo, Suhl

rychlopalná pistole

  1. den: Muži: 2. místo Strnad 577/31, 3. Podhráský 582/26 junioři:1. místo Skoumal 565/24
  2. den: Muži: 2. místo Podhráský 579/25, 7. Strnad 579, junioři:2. místo Skoumal 572/25
  3. den: Muži: 1. místo Podhráský 586/33, 8. Strnad 577 junioři:2. místo Skoumal 570/23

po třech závodech: Muži: 1. místo Podhráský, Junioři: 1. místo Skoumal

29. – 30. 4. IWK, Německo, Berlín

VzPi 40 juniorky: 3. místo Bezděčná 381

SP 30+30 ženy: 14. místo Přibáňová

 

TENIS

J&T Banka Prague Open

Čtyřhra – 1. kolo:  Hradecká, Siniaková (1-ČR) – Dzalamidzeová, Kuděrmetovová (Rus.) 6:4, 6:3

 

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – BADMINTON

25. – 30. 4. Mistrovství Evropy Dánsko, Kolding

Muži:  Dvouhra – 1. kolo:  Ludík (ČR) – Krausz (Maď.) 2:0 (9, 14). 2. kolo:  Malkov (Rus.) – Ludík (ČR) 2:0 (19, 10).

 

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING

25. 4. – 1. 5. Světový pohár, Francie, Hyeres

třída Finn: 25. místo ze 34 lodí Teplý Ondřej (nedokončil poslední den pro bolesti zad)

 

ANKETA NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVCI A TRENÉŘI ČESKÉ OBCE SOKOLSKÉ V ROCE 2016

V kategorii individuální sporty – dospělí se na 1. místě umístil vzpěrač Jiří Orság (na olympijských hrách 8., Sokol Karolinka), 3. místo obsadil judista Jaromír Ježek (trojnásobný olympijský reprezentant, Sokol Praha Vršovice).  Letos byl mezi nejúspěšnějšími oceněn také trenér Pavel Ivanič (Sokol Karolinka – vzpírání).