Úspěchy 2017

MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ SPORTOVCŮ

OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

V ROCE 2017

(k 16.10.2017)

MISTROVSTVÍ SVĚTA

1.místo Andrew Paulson tenis MS družstev do 16 let, podíl Maďarsko
1.místo Filip Nepejchal + Foistová střelba kule mix vzduchová puška Suhl
1.místo Gabriela Koukalová biatlon sprint na 7,5 km Hochfilzen
1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 5 000 m Kangnung
2.místo Adam Ondra horolezení lezení na obtížnost a rychlost Arco
2.místo Adámková, Šindelářová, Zaoralová broková střelba skeet, juniorky družstva Moskva
2.místo Filip Nepejchal střelba kule libovolná malorážka 3×40 ran Suhl
2.místo Gabriela Koukalová biatlon vytrvalostní závod na 15 km Hochfilzen
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Kangnung
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení víceboj Hamar
2.místo Michal Navrátil plavání extrémní skoky do vody (27 metrů) Budapešť
2.místo Ondřej Moravec biatlon vytrvalostní závod na 20 km Hochfilzen
3.místo Dominik Dvořák boby dvojboby Winterberg
3.místo Gabriela Koukalová biatlon stíhací závod na 10 km Hochfilzen
3.místo Jiří Lipták kulová střelba trap Moskva
3.místo Václav Milík motorismus – seriál MS plochá dráha Praha
3.místo Zámečník broková střelba skeet, muži družstva, podíl Moskva

MISTROVSTVÍ EVROPY

1.místo Eva Davidová biatlon sprint na 7,5 km Nové Město na Moravě
1.místo Eva Davidová biatlon stíhací závod na 10 km Nové Město na Moravě
1.místo Filip Nepejchal střelba kule 3 x 40 ran libovolná malorážka Baku
1.místo Jiří Sýkora atletika desetiboj Bydgoscz
1.místo Karolína Erbanová rychlobruslení víceboj – sprint Heerenveen
1.místo Milan Žemlička biatlon stíhací závod na 12,5 km Nové Město na Moravě
2.místo Adam Ondra horolezení lezení na obtížnost Campitello di Fassa
2.místo Adéla Hanzlíčková zápas váha do 63 kg Szombathely
2.místo Filip Sasínek atletika 1 500 metrů Bydgoscz
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení víceboj – dlouhé tratě Heerenveen
2.místo Ondřej Šantora biatlon stíhací závod na 12,5 km Nové Město na Moravě
3.místo Adam Sebastian Helcelet atletika sedmiboj Bělehrad
3.místo Denisa Bezděčná střelba kule vzduchová pistole na 40 ran Maribor
3.místo Eva Davidová biatlon vytrvalostní závod na 12,5 km Nové Město na Moravě
3.místo Filip Sasínek atletika 1 500 metrů Bělehrad
3.místo Josef Franc plochá dráha dlouhá plochá dráha Morizes
3.místo Mix junioři + juniorky (Foistová, Nepejchal) střelba kule vzduchová puška Maribor
3.místo Petr Svoboda atletika 60 metrů překážek Bělehrad
3.místo Václav Milík motorismus plochá dráha Lublin
3.místo Vendula Frintová triatlon sprint Düsseldorf
3.místo Zimovjanová triatlon aquatlon Bratislav

SVĚTOVÝ POHÁR

1.místo Gabriela Koukalová biatlon sprint na 7,5 km Oberhof
1.místo Gabriela Koukalová biatlon závod s hromadným startem na 12,5 km Oberhof
1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 metrů Stavanger
1.místo Vendula Frintová triatlon olympijský triatlon Huelva
2.místo Gabriela Koukalová biatlon stíhací závod na 10 km Oberhof
2.místo Gabriela Koukalová biatlon sprint na 7,5 km Ruhpolding
2.místo Gabriela Koukalová biatlon stíhací závod na 10 km Ruhpolding
2.místo Gabriela Koukalová biatlon stíhací závod na 10 km Holmelkollen
2.místo Gabriela Koukalová biatlon závod s hromadným startem na 12,5 km Holmelkollen
2.místo Gabriela Vognarová střelba kule vzduchová pistole na 40 ran Mnichov
2.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Berlín
2.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Berlín
2.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 metrů Stavanger
2.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 metrů (druhý závod) Stavanger
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Berlín
2.místo Michal Šlesingr biatlon sprint na 10 km Oberhof
2.místo Ondřej Moravec biatlon sprint na 10 km Kontiolahti
2.místo Šárka Strachová alpské lyžování slalom Squaw Valley
2.místo Vendula Frintová triatlon olympijský triatlon Karlovy Vary
3.místo Eva Puskarčíková biatlon závod s hromadným startem na 12,5 km Oberhof
3.místo Gabriela Koukalová biatlon závod s hromadným startem na 12,5 km Antholz-Anterselva
3.místo Jislová, Puskarčíková, Charvátová, Koukalová biatlon 4 x 6 km Pyeongchang
3.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 1 000 m Berlín
3.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 1 000 metrů Stavanger
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 1 500 m Berlín
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 1 500 metrů Stavanger
3.místo Michal Krčmář biatlon stíhací závod na 12,5 km Ruhpolding
3.místo Šárka Strachová alpské lyžování slalom Zagreb

EVROPSKÝ POHÁR

1.místo Ondřej Moravec biatlon vytrvalostní závod na 20 km Kontiolahti
1.místo Vendula Frintová triatlon olympijský triatlon Melilla
2.místo Jaromír Ježek judo váha do 81 kg Katovice
2.místo Lea Johanidesová biatlon stíhací závod 10 km Brezno-Osrblie
2.místo Ondřej Moravec biatlon stíhací závod na 12,5 km Kontiolahti
3.místo David Klammert judo váha do 90 kg Katovice
3.místo David Klammert judo váha do 90 kg Minsk
3.místo David Pulkrábek judo váha do 60 kg Katovice
3.místo Jaromír Ježek judo váha do 73 kg Minsk

MEZINÁRODNÍ AKCE A TURNAJE

1.místo Eduard Krčmář motorismus Zlatá stuha plochá dráha Pardubice
1.místo Eva Vrabcová Nývltová atletika Městský půlmaraton půlmaraton Neapol
1.místo Jiří Lipták střelba broky grand prix trap Portugalsko
1.místo Jiří Lipták střelba broky Grand prix trap Mnichov
1.místo Kateřina Siniaková tenis turnaj WTA dvouhra Shenzhen
1.místo Kateřina Siniaková tenis turnaj WTA dvouhra Bastad
1.místo Martina Dubovská alplské lyžování Světová zimní univerziáda smíšená družstva Almaty
1.místo Paulson tenis turnaj ITF juniorů čtyřhra Plzeň
1.místo Radek Juška atletika Světová letní univerziáda skok daleký Taipei
1.místo Tomáš Macháč tenis mezinárodní turnaj juniorů ITF dvouhra Kuching
1.místo Václav Milík motorismus Zlatá přilba plochá dráha Pardubice
1.místo Václav Milík motorismus závod započítávaný do ME plochá dráha Halstavig
2.místo Adam Mendrek badminton mezinárodní turnaj dvouhra Mülheim
2.místo Beránková tenis mezinárodní turnaj čtyřhra Lisabon
2.místo Čestmír Kožíšek skok na lyžích Světová zimní univerziáda smíšená družstva Almaty
2.místo Kateřina Siniaková tenis turnaj WTA čtyřhra Taipei
2.místo Kateřina Siniaková tenis turnaj WTA čtyřhra Charleston
2.místo Kateřina Siniaková tenis turnaj WTA čtyřhra Praha
2.místo Tomáš Macháč tenis mezinárodní turnaj juniorů ITF dvouhra Thajsko
3.místo Adam Mendrek badminton mezinárodní turnaj dvouhra Mülheim
3.místo Adam Sebastian Helcelet atletika Mezistátní utkání ve vícebojích víceboj Praha
3.místo Beránková tenis mezinárodní turnaj dvouhra + čtyřhra Villach
3.místo Beránková tenis mezinárodní turnaj dvouhra Lisabon
3.místo Filip Sasínek atletika Zlatá tretra – mezinárodní mítink 1 000 m Ostrava
3.místo Jan Tesař atletika Světová letní univerziáda podíl ve štafetě 4x400m Taipei
3.místo Kriistina Mäki atletika Světová letní univerziáda 1 500 m Taipei
3.místo Lenka Hocková zápas mezinárodní turnaj zápas Paříž
3.místo Petr Svoboda atletika Mítink Světové halové tour IAAF 60 m př. Karlsruhe
3.místo Roman Koudelka skok na lyžích letní grand prix Courchevel
3.místo Roman Koudelka skok na lyžích letní grand prix Hinzenbach
3.místo Szachbazian box mezinárodní turnaj juniorů váha do 60 kg Berdyčiv
3.místo Zdeněk Holub motorismus Zlatá stuha plochá dráha Pardubice

REPUBLIKOVÉ ŠAMPIONÁTY

1.místo Adam Sebastian Helcelet atletika halový víceboj Praha
1.místo Adámková střelba broky skeet juniorky Hradec Králové
1.místo Bernardová, Hodová synchronizované plavání technické duo Brno
1.místo Denisa Bezděčná střelba kule vzduchová pistole na 40 ran Plzeň
1.místo Diana Mezuliáníková atletika 1 500 m v hale Praha
1.místo Dufková, Langerová synchronizované plavání volné duo Brno
1.místo Filip Chrápavý plavání 200 m prsa Praha
1.místo Filip Chrápavý plavání 100 m prsa Praha
1.místo Filip Nepejchal střelba kule vzduchová puška na 60 ran Plzeň
1.místo Filip Sasínek atletika 800 m Praha
1.místo Filip Sasínek atletika 3 000 m v hale Praha
1.místo Gabriela Vognarová střelba kule vzduchová puška na 40 ran Plzeň
1.místo Gorný vzpírání váhová kategorie do 105 kg (do 20 let) Sokolov
1.místo Gorný vzpírání váhová kategorie do 105 kg (do 23 let) Sokolov
1.místo Hana Matelová stolní tenis dvouhra Frýdlant nad Ostravicí
1.místo Herberger střelba broky skeet Hradec Králové
1.místo Jan Žižka zápas váha do 71 kg Chomutov
1.místo Josef Franc plochá dráha krátká plochá dráha Březolupy
1.místo Josef Franc plochá dráha dlouhá plochá dráha Kopřivnice
1.místo Josef Moser plavání 100 m volný způsob Praha
1.místo Kaláb + Šumová střelba broky skeet mix Hradec Králové
1.místo Kateřina Pauláthová alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Lucie Krupařová atletika 400 m Jablonec nad Nisou
1.místo Mahovský vzpírání váhová kategorie do 77 kg (do 23 let) Sokolov
1.místo Martin Stráník horolezectví bouldering Praha
1.místo Martina Dubovská alpské lyžování slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Martina Schmoranzová box váhová kategorie do 69 kg Ostrava
1.místo Matěj Kozubek dálkové plavání 5 km Praha
1.místo Matěj Kozubek dálkové plavání 20 km Račice
1.místo Matěj Kozubek dálkové plavání 5 km Račice
1.místo Matěj Vobořil plavání 50 m volný způsob Praha
1.místo Michal Desenský atletika 400 m v hale Praha
1.místo Michal Hauser zápas váha do 66 kg Chomutov
1.místo Michal Krčmář biatlon sprint 10 km Letohrad
1.místo Michal Navrátil plavání skoky do vody ve volné přírodě Hříměždice
1.místo Milan Ludík badminton dvouhra Liberec
1.místo Nikola Foistová střelba kule vzduchová puška na 40 ran Plzeň
1.místo Oldřich Varga zápas váha do 75 kg Chomutov
1.místo P. Novák box váha do 64 kg Česká Kamenice
1.místo Petr Svoboda atletika 60 m př. v hale Praha
1.místo Soňa Bernardová synchronizované plavání technické sólo Brno
1.místo Soňa Bernardová synchronizované plavání volné sólo Brno
1.místo Štěpán David zápas váha do 130 kg Chomutov
1.místo Šumová střelba broky skeet Hradec Králové
1.místo Tereza Kociánová veslování veslování na trenažerech Pardubice
1.místo Tomáš Krupčík biatlon supersprint muži 2,5 km Letohrad
1.místo Vendula Mazánková synchronizované plavání povinné figury Olomouc
1.místo Vendula Mazánková synchronizované plavání sólo Olomouc
1.místo Veronika Vítková biatlon sprint 7,5 km Letohrad
1.místo Veronika Vítková biatlon supersprint ženy 2,5 km Letohrad
1.místo Veronika Vítková biatlon stíhací závod 10 km Letohrad
1.místo Vognarová, Brabcová, Brázdová střelba kule vzduchová puška na 40 ran – družstva Plzeň
1.místo Vojkůvková střelba broky trap Hradec Králové
2.místo Alena Benešová dálkové plavání 5 km Praha
2.místo Alena Benešová dálkové plavání 5 km Račice
2.místo Alena Benešová plavání 800 m volný způsob Praha
2.místo Alena Benešová plavání 200 m motýlek Praha
2.místo Alžběta Dufková synchronizované plavání technické sólo Brno
2.místo Alžběta Dufková synchronizované plavání volné sólo Brno
2.místo Aneta Brabcová střelba kule vzduchová puška na 40 ran Plzeň
2.místo Aneta Mrázková synchronizované plavání sólo Olomouc
2.místo Anna Tkadlecová biatlon supersprint ženy 2,5 km Letohrad
2.místo Bednář + Adámková střelba broky skeet mix Hradec Králové
2.místo Dominik Štulík biatlon supersprint muži 2,5 km Letohrad
2.místo Eduard Krčmář plochá dráha krátká plochá dráha Březolupy
2.místo Eliška Hodová synchronizované plavání povinné figury Olomouc
2.místo Hynek Štichauer plochá dráha dlouhá plochá dráha Kopřivnice
2.místo Jan Jirka atletika 200 m v hale Praha
2.místo Jiří Lipták střelba broky trap Hradec Králové
2.místo Jiří Sýkora atletika halový víceboj Praha
2.místo Jiří Sýkora atletika disk Praha
2.místo Josef Černý cyklistika závod s hromadným startem Žiar nad Hronom
2.místo Kotrč box váhová kategorie do 69 kg Ostrava
2.místo Kristýna Neuhortová veslování veslování na trenažerech Pardubice
2.místo Lea Johanidesová biatlon stíhací závod 10 km Letohrad
2.místo Libor Milichovský zápas váha do 59 kg Chomutov
2.místo Lucie Krupařová atletika 400 metrů v hale Praha
2.místo Marek Osina plavání 400 m polohový závod Praha
2.místo Matěj Pánik tenis dvouhra
2.místo Matouš Morbitzer zápas váha do 71 kg Chomutov
2.místo Mrázková, Hodová synchronizované plavání technické duo Brno
2.místo Mrázková, Hodová synchronizované plavání volné duo Brno
2.místo Pešková střelba broky skeet Hradec Králové
2.místo Tomáš Krupčík biatlon sprint 10 km Letohrad
2.místo Veronika Zvařičová biatlon sprint 7,5 km Letohrad
2.místo Vít Ingedult dálkové plavání 20 km Račice
2.místo Zdeněk Stromšík atletika 60 m v hale Praha
3.místo Alena Benešová plavání 400 m volný způsob Praha
3.místo Alena Benešová plavání 1 500 m volný způsob Praha
3.místo Aneta Mrázková synchronizované plavání volné sólo Brno
3.místo Aneta Mrázková synchronizované plavání povinné figury Olomouc
3.místo Anna Tkadlecová biatlon stíhací závod 10 km Letohrad
3.místo Borkovec střelba broky trap Hradec Králové
3.místo Čestmír Kožíšek skok na lyžích letní MČR Praha
3.místo Jan Marcell atletika koule Praha
3.místo Josef Černý cyklistika časovka Žiar nad Hronom
3.místo Josef Moser plavání 50 m volný způsob Praha
3.místo Kaláb střelba broky skeet Hradec Králové
3.místo Lucie Brázdová střelba kule vzduchová puška na 40 ran Plzeň
3.místo Marek Lukáš atletika halový víceboj Praha
3.místo Marek Osina plavání 200 m polohový závod Praha
3.místo Matěj Vobořil plavání 100 m volný způsob Praha
3.místo Matěj Vobořil plavání 50 m znak Praha
3.místo Monika Štěpánová plavání 200 m prsa Praha
3.místo Otruba střelba broky skeet junioři Hradec Králové
3.místo Šindelářová střelba broky skeet juniorky Hradec Králové
3.místo Tomáš Krupčík biatlon stíhací závod 12,5 km Letohrad
3.místo Veronika Zvařičová biatlon supersprint ženy 2,5 km Letohrad
3.místo Vít Ingedult dálkové plavání 5 km Račice
3.místo Vít Ingedult dálkové plavání 5 km Praha
3.místo Vlasta Bartoníčková střelba kule vzduchová puška na 40 ran Plzeň