Úspěchy 2018

MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ SPORTOVCŮ

OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

V ROCE 2018

(k 19.3.2018)

ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY

PCHJONGČCHANG

2.místo Michal Krčmář biatlon sprint na 10 km
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 5 000 m
3.místo Veronika Vítková biatlon sprint na 7,5 km
3.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m

MISTROVSTVÍ SVĚTA

1.místo Markéta Davidová biatlon stíhací závod na 10 km Otepää
2.místo Markéta Davidová biatlon sprint na 7,5 km Otepää

MISTROVSTVÍ EVROPY

1.místo Denisa Bezděčná střelba kule vzduchová pistole na 60 ran Györ
1.místo Tomáš Polanský stolní tenis dvouhra Minsk
2.místo Tomáš Krupčík biatlon vytrvalostní závod na 20 km Ridnaun
2.místo Jiří Orság vzpírání dvojboj – hmotnostní kategorie nad 105 kg Bukurešť
2.místo Jiří Orság vzpírání nadhoz – hmotnostní kategorie nad 105 kg Bukurešť
2.místo Filip Nepejchal střelba kule vzduchová puška na 60 ran Györ
3.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Kolomna
3.místo Vítězslav Hornig biatlon vytrvalostní závod na 15 km Pokljuka
3.místo Tomáš Polanský stolní tenis čtyrhra Minsk
3.místo Kamil Kučera vzpírání nadhoz – hmotnostní kategorie nad 105 kg Bukurešť

SVĚTOVÝ POHÁR

1.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Erfurt
1.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Minsk
2.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Erfurt
2.místo Ondřej Moravec biatlon vytrvalostní závod na 20 km Ruhpolding
3.místo Veronika Vítková biatlon sprint na 7,5 km Oberhof
3.místo Veronika Vítková biatlon závod s hromadným startem  na 12,5 km Ruhpolding
3.místo Veronika Vítková biatlon sprint na 7,5 km Anterselva
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Erfurt

EVROPSKÝ POHÁR

2.místo David Klammert judo kategorie do 90 kg Praha
3.místo Dušan Kožíšek skok na lyžích velký můstek Bischofshofen
3.místo Pavel Petřikov judo kategorie do 60 kg Praha

MEZINÁRODNÍ AKCE A TURNAJE

1.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 68 kg MT Rakousko Wolfurt
1.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 65 kg MT Bulharsko Sofia
1.místo Lenka Hocková zápas váhová kategorie do 57 kg MT Rakousko Wolfurt
1.místo Tomeček střelba broky trap GP Open Dauhá Katar
2.místo Jiří Lipták střelba broky trap GP Španelsko Malaga
2.místo P. Novák box váhová kategorie do 64 kg MT Bocskai Debrecen
2.místo Jiří Lipták střelba broky trap GP SAE Katar
3.místo David Klammert judo váhová kategorie do 90 kg Tunis Grand Prix Tunis
3.místo Zámečník střelba broky skeet GP Španelsko Malaga
3.místo Martina Schmoranzová box váhová kategorie do 75 kg MT Bocskai Debrecen
3.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 65 kg MT Dánsko Nyköbing Falster
3.místo Lenka Hocková zápas váhová kategorie do 55 kg MT Bulharsko Sofia

REPUBLIKOVÉ ŠAMPIONÁTY

2.místoGabriela Capováalpské lyžováníslalomŠpindlerův Mlýn

1.místo Kateřina Pauláthová alpské lyžování sjezd Špindlerův Mlýn
1.místo Tereza Švábíková badminton dvouhra Praha
1.místo Jan Doležal atletika sedmiboj – hala Praha
1.místo David Sklenář atletika 60 m př. Praha hala
1.místo Radek Juška atletika dálka Praha hala
1.místo Michal Desenský atletika 400 m Praha hala
1.místo Diana Mezulianiková atletika 800 m Praha hala
1.místo Filip Bartoněk atletika skok o tyči Ostrava MČR juniorů – hala
1.místo Dümont box váhová kategorie nad 91 kg Trutnov MČR juniorů
1.místo Jirka, Procházka Havlas, Sklenář atletika 4x 200 m Praha hala
1.místo Denisa Bezděčná kulová střelba vzduchová pistole na 60 ran Plzeň MČR juniorů
1.místo Filip Nepejchal kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů
1.místo Filip Nepejchal, Radek Tichý, Jan Cestr kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů – družstva
1.místo Aneta Brabcová kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR – družstva – podíl
1.místo Veronika Vítková biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
1.místo Ondřej Moravec biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
1.místo Gabriela Capová alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Martina Dubovská alpské lyžování slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Kateřina Beroušková klasické lyžování závod na 30 km Horní Mísečky
2.místo Adam Sebastian Helcelet atletika sedmiboj – hala Praha
2.místo Jan Jirka atletika 200 m Praha
2.místo Teimerová veslování lehká váha Olomouc MČR na trenažerech
2.místo Hlas veslování lehká váha Olomouc MČR na trenažerech
2.místo Václav Vlček box váhová kategorie do 69 kg Trutnov MČR juniorů
2.místo Vančura box váhová kategorie do 91 kg Trutnov MČR juniorů
2.místo Radek Tichý kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů
2.místo Aneta Brabcová kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň
2.místo Vlasta Bartoníčková kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů
2.místo Jessica Jislová biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
2.místo Michal Šlesingr biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
2.místo Martina Dubovská alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
3.místo Marek Lukáš atletika sedmiboj – hala Praha
3.místo Adam Havlas atletika 200 m Ostrava MČR juniorů – hala
3.místo Markéta Davidová biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
3.místo Adam Václavík biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod