Vedle skvělých atletů i stříbrná světová Sáblíková ve víceboji aneb VÝSLEDKY OLYMP CSMV od 27. 2. do 5. 3. 2017

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 27. 2. DO 5. 3. 2017

Čtyři bronzové medaile našich atletů z halového mistrovství Evropy v Bělehradě doplnila výtečným stříbrem také rychlobruslařka Martina Sáblíková z mistrovství světa ve víceboji v Hamaru. Do sbírky úspěchů přispěla domácím titulem stolní tenistka Matelová a judisté stupni vítězů na Evropském poháru. Tentokrát tolik nezářili biatlonisté na světovém poháru na olympijských tratích v Koreji. Tady nabízíme přehled výsledků našich sportovců.

ATLETIKA

3. – 5. 3. Halové ME Srbsko Bělehrad

60 m př. 3. místo Svoboda 7,53

400 m 8. místo Tesař 47,64

800 m 13. místo Masná 2:05,64

1500 m 3. místo Sasínek 3:45,89

sedmiboj 3. místo Helcelet 6 110 b.

  1. místo Sýkora 5 902 b.

štafeta 4×400 m 3. místo ČR, podíl Tesař 3:08,60

 

CYKLISTIKA

1. 3. SP Umag Trophy Chorvatsko

6. místo Kaňkovský, 60. Hunal, 74. Polnický, 79. Černý, 80. Bucháček

4. 3. SP Poreč Trophy Chorvatsko

7. místo Polnický, 50. Kaňkovský, 55. Černý

 

STOLNÍ TENIS

3. – 5. 3. M ČR mužů a žen Frýdlant nad Ostravicí

  1. místo Matelová

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO

4. – 5. 3. Evropský pohár Polsko Katovice

váha do 81 kg:  2. místo Ježek

váha do 60 kg: 3. místo  Pulkrábek

váha do 90 kg: 3. místo Klammert

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

4. 3. Mezinárodní turnaj Dánsko Nykobing

váha do 59 kg: 14. místo  Milichovský

váha do 71 kg: 10. místo Morbitzer

váha do 75 kg: 10. místo Varga O.

váha do 80 kg: 11. místo Novák Petr

váha do 98 kg: 7. místo Omarov

 

VOLEJBAL

4. 3. Extraliga žen Olomouc, 21. kolo skupina o 1. – 4. místo

Olomouc – Olymp Praha  3:0  (17, 20, 20)

 

BIATLON

22. 2. – 2.3. MSJ Slovensko Osrblie

dorostenci – štafeta 3×7,5 km: 8. místo ČR, podíl Štulík

dorostenky – štafeta 3×6 km: 9. místo ČR, podíl Vinklárková

junioři – štafeta 4×7 km: 4.místo  ČR (Šantora, Procházka, Štvrtecký, Žemlička)

juniorky – štafeta 3×6 km: 11. místo ČR (Jurčová, Davidová, Maříková)

2. – 5. 3. Světový pohár Korea Pyeong Chang

sprint 7,5 km: 16. místo Puskarčíková, 21. Koukalová, 53. Vítková, 61. Jislová, 73. Charvátová

sprint 10 km: 19. místo Krupčík T., 24. Šlesingr, 43. Václavík, 49. Krčmář, 69. Soukup

stíhací závod 12,5 km: 24. místo Šlesingr, 27. Krupčík T., 51. Krčmář, 58. Václavík

stíhací závod 10 km:  8. místo Koukalová, 39. Puskarčíková, nedokončila Vítková

štafeta 4×7,5 km: 8. místo ČR, Šlesingr, Krupčík T., Soukup, Krčmář

štafeta 4×6 km 3. místo ČR, Jislová, Puskarčíková, Charvátová, Koukalová

2. – 5. 3. IBU Cup Finsko Kontiolahti

vytrvalostní závod 20 km: 1. místo Moravec, 21. Krupčík Matěj, 41. Hošek, 43. Kristejn, 54. Vojík

vytrvalostní závod 15 km: 9. místo Johanidesová, 30. Černá, 44. Horká

sprint 10 km: 6. místo Moravec, 10. Vojík, 20. Hošek, 25. Krupčík M., 37. Kristejn

sprint 7,5 km: 35. místo Johanidesová, 54. Černá, 56. Horká

stíhací závod 12,5 km: 2. místo Moravec, 17. Vojík, 18. Krupčík M., 19. Hošek, 43. Kristejn

stíhací závod 10 km: 30. místo Johanidesová, 37. Černá, 52. Horká

 

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ

BADMINTON

27. 2. – 3. 3. Mezinárodní turnaj German Open Německo Mülheim

2. místo Mendrek

 

TRIATLON

3. – 4. 3. Mistrovství světa 1. Díl seriálu SAE Abu Dabí

Ženy: 12. místo Frintová, 26. Kuříková

Muži: 28. místo Čelůstka

 

RŮZNÉ SPORTY – ZIMNÍ

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

22. 2. – 4. 3. Mistrovství světa Finsko Lahti

Štafeta ženy:  11. místo ČR, podíl Nováková

SKOKY NA LYŽÍCH

22. 2. – 4. 3. Mistrovství světa Finsko Lahti

kvalifikace na velký můstek HS 130: 42. Koudelka nepostoupil do závodu

družstva 7. místo ČR, podíl Koudelka

 

RYCHLOBRUSLENÍ

4. – 5. 3. Mistrovství světa ve víceboji Norsko Hamar

2. místo Sáblíková (500 m -13. místo, 1500 m- 3. místo, 5000 m-1. místo, 3000 m-1. místo), 17. Zdráhalová (500 m-12. místo)