Zápasnice Hanzlíčková veze evropské stříbro aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu od 27. 3. do 2. 4.

Evropské stříbro zápasnice Adély Hanzlíčkové a tituly mistrů republiky dálkového plavce Matěje Kozubka nebo sjezdařek Martiny Dubovské a Kateřiny Pauláthové. K tomu skvělé výkony běžců na půlmaratonu a totální triumf cyklistů Author/Elkov v premiéře českého poháru na silnici. Tyto výsledky obohatily bilanci troumfů našich sportovců v uplynulém týdnu.

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 27. 3. DO 2. 4. 2017

ATLETIKA

Půlmaraton Praha 1. 4.

muži: 17. místo Homoláč 1:03:23 osobní rekord

ženy: 11. místo Vrabcová 1:11:45

CYKLISTIKA

Český pohár 1. závod Velká Bíteš-Brno 1. 4. 

vítěz Kaňkovský, 2. Polnický, 3. Černý, 5. Bucháček, 6. Kukrle, 8. Hačecký, 19. Šorm, 20. Camrda, 27. Hunal

SP Slovinsko Maribor 2. 4.  

18. místo Polnický, 52. Bucháček

PLAVÁNÍ

Mistrovství ČR dálkové plavání 5 km Praha 2. 4.

ženy: 2. místo Benešová 1:00:13,6

muži: 1. místo Kozubek 55:11, 3. Ingeduld 55:41,8, 4. Tobiáš 56:12,5

STŘELBA BROKY

Jarní pohár Slovensko Trnava 31. 3. – 2. 4.

trap muži: 1. místo Borkovec 118+44

skeet muži: 2. místo Chocholatý 118+52, 3. Kaláb 113+44

skeet junioři: 2. místo Korčák 112+49, 3. Klika 117+39

trap ženy: 2. místo Machačová 65+35, 3. Vojkůvková 61+24

skeet ženy: 1. místo Pešková 66+51

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

Mistrovství Evropy do 23 let Maďarsko Szombathely 27. 3. – 2. 4.

váha do 63 kg: 2. místo Hanzlíčková  (12)

váha do 59 kg: 13. místo Milichovský (13)

váha do 130 kg: 13. místo  David (17)

VOLEJBAL

Extraliga žen, čtvrtfinále play-off, 1. zápas 1. 4.

Olymp Praha – KP Brno 3:1 (29, 16, -20, 20)

Extraliga žen, čtvrtfinále play-off, 2. zápas 2. 4.

Olymp Praha – KP Brno 2:3 (18, 20, -22, -18, -6). Stav série: 1:1

RŮZNÉ SPORTY – LETNÍ

JACHTING

Trofeo Princesna Sofia Mallorka 30. 3. – 1. 4. 

  1. závod: 17. místo O. Teplý, 2. závod: 17. místo V. Teplý

TRIATLON

Světový pohár New Plymouth Nový Zéland 2. 4.

Frintová a Machačová nedokončily

RŮZNÉ SPORTY – ZIMNÍ

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

Mezinárodní mistrovství ČR Špindlerův Mlýn 2.-4. 4.

slalom: 1. místo Dubovská 1:49,90

obří slalom: 1. místo Pauláthová 1:50,47