Atleti Olympu pokřtili novou leteckou linku

Atleti Olympu pokřtili novou leteckou linku

Velmi příjemný večer a setkání se zajímavými lidmi. Tak hodnotili svoji účast na galavečeři v hotelu Hilton u příležitosti křtu přímé línky společnosti Qatar Airlines na trase Praha – Dauhá naši vyslanci. Adam Sebastian Helcelet s Denisou Rosolovou a Eva Vrabcová-Nývltová. Všem to moc slušelo.

 

Pozvánku dostali po úspěšném vystoupení na mistrovství světa. A objevili se zde po boku dalších sportovců, třeba hokejistů Petra Mrázka a Patrika Hertla a dalších, ministrů i politiků. Vystoupila tu také slovenská zpěvačka Celeste Buckinghamová, žijící v USA.

„Očekáváme, že tuto linku bude užívat až devadesát tisíc lidí ročně,“ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha. „Těší nás, že takto každodenními lety podpoříme cestovní ruch v České republice a pomůžeme jeho dalšímu rozvoji tím, že umožníme většímu množství cestujících z celého světa navštívit toto oblíbené město,“ prohlásil Akbar al-Bákir, generální ředitel Qatar Airlines. Značka byla na pařížském aerosalonu agenturou Skytrax oceněna jako Nejlepší letecká společnost roku 2017 a připravuje ještě přímé lety z Prahy do Kyjeva.

blank