Biatlonisti začali světový pohár vzdáleni pódiu aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu od 20. do 26. 11.

Biatlonisti začali světový pohár vzdáleni pódiu aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu od 20. do 26. 11.

Biatlonisté zahájili olympijskou sezonu ve Švédsku bez stále ne zdravé Gabriely Koukalové, rezervní výběr jel IBU cup v Norsku, ovšem nikdo na stupně vítězů nevystoupil. Nedařilo se ani lyžařům, běžkyně Petra Nováková po operaci krčku kyčle odložila start do zimy. Bronzovou medaili na mistrovství světa v zápase do 23 let získala Adéla Hanzlíčková (psali jsme již dříve). A domácí tituly získali kromě mílaře Filipa Sasínka na mistrovství v krosu také plavci – ti na zimním šasmpionátu dobyli celkem 21 prvenství, z toho dorostenec Jan Čejka pět. 

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 20. – 26. 11. 2017

ATLETIKA

25. 11. M ČR v krosu mužů, žen, juniorů, Dlouhoňovice

Muži – vytrvalci (10 km): 2. místo Homoláč  33:16, 3, 8. Vitner

Ženy- vytrvalci (8 km):   4. místo Mäki, 6. Mezulianiková

Mílaři (4 km): 1. místo Sasínek  12:59

 

PLAVÁNÍ

24. – 26. 11. Zimní mistrovství, Plzeň 

muži: 50VZ:      2. místo Moser 22,30

100VZ:    1. místo Moser 47,81, 2. Noll 49,45

400VZ:    3. místo Noll 3:48,65

100PZ:    2. místo Osina 55,77

200PZ:    2. místo Osina 1:59,53

50Z:        2. místo Čejka 25,10, 3. místo Osina 25,16

100M:     3. místo Noll 53,36

50P:        1. místo Bartůněk 27,32

100P:      1. místo Bartůněk 59,62, 2. Chrápavý 1:00,57

200P:      1. místo Chrápavý 2:08,66 (dor. rekord), 2. Zábojník 2:13,53

400PZ:    2. místo Tobiáš 4:17,13

ženy:  400VZ:    3. místo Benešová 4:17,18

1500VZ:  3. místo Benešová 17:03,06

100M:      2. místo Janíčková 1:00,18

200M:      2. místo Benešová 2:15,14

100Z:       3. místo Janíčková 1:00,15

junioři: 100PZ:    1. místo Lahoda 57,54, 3. místo Svoboda 57,83

200PZ:    1. místo Svoboda 2:04,51, 2. místo Lahoda 2:04,91

50P:        1. místo Zábojník 28,90, 2. místo Chrápavý 28,93

100P:      1. místo Chrápavý 1:00,11, 2. místo Zábojník 1:02,97

200P:      1. místo Chrápavý 2:09,30 (rekord ČR junior), 3. místo Zábojník 2:13,53

100VZ:    2. místo Noll 49,95

400VZ:    2. místo Noll 3:52,39

50M:       1. místo Noll 24,70

100M:     1. místo Noll 53,60

juniorky:  50Z:         3. místo Janíčková 29,30

100Z:       1. místo Janíčková 1:00,61

100VZ:     2. místo Janíčková 56,82, 3. místo Vavřinová 56,86

50M:        2. místo Janíčková 27,80

100M:      2. místo Janíčková 1:00,61

50P:         2. místo Chrápavá 31,71

100P:      2. místo Chrápavá 1:09,64

100PZ:    1. místo Vavřinová 1:03,51

200PZ:    2. místo Vavřinová 2:17,76

dorostenci: 100PZ:    1. místo Čejka 56,99

200PZ:    1. místo Čejka 2:04,43

400VZ:    1. místo Čejka 3:54,22

50Z:        1. místo Čejka 25,40

100Z:      1. místo Čejka 54,50

50P:        2. místo Maťátko 29,02

100P:      1. místo Maťátko 1:02,44

dorostenky: 50P:        2. místo Gogelová 33,66

100P:      1. místo Gogelová 1:10,75

200P:      1. místo Gogelová 2:33,37

 

STŘELBA KULE

25. – 26. 11. GP Rapidu Plzeň

25. 11. VzPu 60: 4. místo Tichý 617,8

VzPi 40: 9. místo Bezděčná 365

26. 11. VzPu 40: 5. místo Bartoníčková 415,8

VzPu 60: 1. místo Nepejchal 628,5, 3. místo Tichý 620,8, 7. místo Sváček 617,9

VzPi 40: 9. místo Bezděčná 367

VzPi 60: 5. místo Schejbal 570

 

STOLNÍ TENIS

Liga mistryň, 3. kolo, skupina D:
Štrbíková – Potaová 3:2 (-7, -7, 8, 8, 6)

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

23. 11. MS U23, Polsko Bydhošť 

váha do 63 kg: 3. místo Hanzlíčková

 

VOLEJBAL

25. 11. Extraliga ženy

Olymp – VK KP    0:3 (-20, -18, -17)

 

BIATLON

24. – 26. 11. IBU Cup, Norsko Sjusjoen 

23. 11. muži sprint 10 km: 18. místo Václavík, 28. Kristejn, 32. Hošek, 37. Žemlička, 83. Vojík

25. 11. muži sprint 10 km: 22. místo Václavík, 32. Hošek, 51. Žemlička, 53. Vojík, 56. Kristejn

23. 11. ženy sprint 7,5 km: 24. místo Horká, 30. Davidová, 46. Zvařičová, 48. Tkadlecová

25. 11.ženy sprint 7,5 km: 4. místo Zvařičová, 7. Davidová, 43. Horká, 88. Tkadlecová

26. 11. singl mix štafeta:  8. místo ČR, Zvařičová, Hošek

26. 11. mix štafeta:  14. místo ČR, Davidová, Horká, Kristejn, Vojík

26. 11. Světový pohár, Švédsko Östersund 

26.11. singl mix štafeta:     10. místo ČR, Jislová, Šlesinger

mix štafeta: 13. místo ČR, Puskarčíková, Vítková, Moravec, Krčmář

 

různé sporty LETNÍ – TAEKWONDO

23. – 27. 11. Izrael, Dakhla 

váha do 53 kg:  1. místo Hronová

váha do 63 kg:  1. místo Drobná

váha do 62 kg:   2. místo Jiránková

váha do 68 kg:   Štefl neprošel 1. kolem

 

různé sporty ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ

25. – 26.11. SP, USA Killington 

25. 11. obří slalom:   Dubovská nedokončila 1. kolo

26. 11. slalom:          34. místo Dubovská (nepostoupila do 2. kola)

 

různé sporty ZIMNÍ – BOBY

23. – 25. 11. evropský pohár, Německo Altenberg 

23. 11. dvojboby: 2. místo Dvořák, Nosek, 8. Vrba, Havlín

24. 11. dvojboby: 4. místo ČR, podíl Dvořák, 10. Vrba, Havlín

25. 11. čtyřboby:  3. místo ČR, podíl Vrba, Egydy, 5. ČR, podíl Dvořák, Nosek

 

různé sporty ZIMNÍ – SKOKY NA LYŽÍCH

24. – 26. 11. světový pohár, Finsko Ruka 

družstva:     11. místo ČR, podíl Koudelka

individuální závod: Koudelka se nekvalifikoval