Festival Prague Sport Games přiláká na Olymp i Monkey Business

Festival Prague Sport Games přiláká na Olymp i Monkey Business

Repete, prosím. Když se zadaří, je třeba pokračovat, případně se ještě rozšířit. Úspěšné Prague Sport Games po roce otevřou brány areálu Olymp CS MV ve Stromovce a zvou opět na sportování i setkání se špičkovými aktéry světových arén. Zaškrtněte si v diáři sobotu 22. září 2018.

blank

Od časného rána poběží turnaje a závody pro veřejnost na sportovištích, kde se po celý rok připravují i čeští reprezentanti. Vybrat si můžete z 11 odvětví – stihnout se dá i víc než jedno – včetně atraktivního a unikátního běžeckého biatlonu, fotbalu, beach volejbalu nebo tenisu či badmintonu.

„Atletický víceboj rozšiřujeme o vrh koulí na pět disciplín ke stovce, dálce, výšce a běhu na 800 metrů,“ říká jeden z hlavních organizátorů podniku Jiří Beran. Závěrečná půlka se poběží s intervalovými rozestupy dle průběžného pořadí.

V přestávkách vlastního sportovního snažení se můžete potkat s elitními sportovci Olymp CS MV, absolvovat s nimi besedu nebo krátký trénink. Účast už přislíbili biatlonoví medailisté z olympiády Michal Krčmář a Veronika Vítková a mnozí další.

Okouknout můžete ukázky práce fyzioterapeutů a dalších specialistů, ve stáncích se tu bude podávat vybrané jídlo a pití. „Po celý den poběží i bohatá nabídka akcí pro děti včetně náborových testů. Určitě přijďte s celou rodinou,“ zve Beran.

Odpoledne pak propukne fotbalový mač mezi známým týmem osobností Real Top (v sestavě třeba vicemistrem Evropy 1996 Radkem Bejbem nebo Davidem Suchařípou a dalšími bombarďáky) a výběrem Olympu, jehož dres oblékne mj. i právě Krčmář. A postaví se mj. Jaromíru Bosákovi, který vedle svého výkonu zvládne sportovní den i moderovat.

A vpodvečer od 18 hodin tu zahrají na after party rozjetí Monkey Business (Roman Holý, Matěj Ruppert, dříve i Tonya Graves, teď Tereza Černochová a spol.). Účastníci sportovních soutěží mají vstup zdarma, ostatní platí vstupenku. Další detaily programu se ještě ladí, sledujte web a facebook akce.

blank