Juniorka Bezděčná je evropskou šampionkou ve střelbě z pistole aneb VÝSLEDKY OLYMP CSMV v týdnu 19.-25. 2.

Juniorka Bezděčná je evropskou šampionkou ve střelbě z pistole aneb VÝSLEDKY OLYMP CSMV v týdnu 19.-25. 2.

Tak trochu ve stínu dohořívajícího olympijského ohně sportovali i další členové Olymp CS MV. Devatenáctiletá chebská střelkyně Denisa Bezděčná namistrovství Evropy v maďarském Györu získala titul juniorské šampionky ve střelbě ze vzduchové pistole v novém evropském rekordu! Stříbro přidal už před tím Filip Nepejchal ve vzduchové pušce. Nabízíme tradiční přehled výsledků.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 19. 2. – 25. 2. 2018     

XXIII. zimní olympijské hry, Pchjongčchang

BIATLON

20. 2. smíšená štafeta: 8. místo ČR, Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář

22. 2. štafeta ženy 4×6 km: 12. místo Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková

23. 2. štafeta muži 4×7,5 km: 7. místo Moravec, Šlesingr, Soukup, Krčmář

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

21.2. týmový sprint dvojic: 11. místo ČR, Nováková, Beroušková

25. 2. 30 km klasicky : 23. místo Beroušková

BOBY

19. 2. dvojboby: 17. místo Dvořák-Nosek, 23. Vrba-Havlín

25. 2. čtyřboby: 21. místo ČR, podíl Dvovář, Kopřiva, Nosek, 24. místo ČR, podíl Vrba, Egydy

RYCHLOBRUSLENÍ

24. 2. závod s hromadným startem ženy: 8. místo Zdráhalová

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

21. 2. sjezd ženy: 26. místo Pauláthová

23. 2. superkombinace ženy sjezd:  20. místo Pauláthová, superkombinace ženy celkově: 17. místo Pauláthová

24. 2. týmová soutěž: 9. místo ČR, podíl Capová, Dubovská

SKOKY NA LYŽÍCH

19. 2. velký můstek družstva: 10. místo ČR podíl Kožíšek, Koudelka

 

ATLETIKA

24. – 25. 2. Mistrovství ČR juniorů, Ostrava 

tyč: 1. místo Bartoněk 475

200 m:  3. místo Havlas

25. 2. Mítink Světové halové tour, Skotsko Glasgow

60 m př.: 7. místo Svoboda P. 8,11

1500 m: Mezuliáníková nedokončila

 

BOX

19. – 24. 2. Mezinárodní turnaj, Bulharsko Sofie

váha do 69 kg: 5. místo Schmoranzová

24. – 25. 2. Mistrovství ČR junioři, Trutnov

váha do 69 kg: 2. místo Václav Vlček

váha do 91 kg: 2. místo Vančura

váha + 91 kg:   1. místo Dümont

 

CYKLISTIKA

25. 2. SP, Slovinsko, Izola , UCI kat. 1.2.

32. místo Bárta, 43. Černý, 46. Zahálka, 64. Polnický, 87. Kukrle, 100. Bucháček

 

PLAVÁNÍ

23. – 25. 2. VC Trnavy, Slovensko

ženy: 100 VZ: 16. místo Benešová 1:00,48

200 VZ:  7. místo Benešová 2:08,82

400 VZ: 2. místo Benešová 4:22,24

200 M: 2. místo Benešová 2:16,25

muži: 50 VZ: 3. místo Moser 23,34

100 VZ: 1. místo Moser 50,92, 14. Ingeduld 54,96

200 VZ: 5. místo Moser 1:55,27, 8. Ingeduld 1:57,37

400 VZ: 1. místo Ingeduld 4:04,98

200 Z:  9. místo Ingeduld 2:13,92

200PZ: 19. místo Ingeduld 2:19,94

 

STŘELBA BROKY

13. – 22. 2. GP Open Dauhá, Katar

skeet muži: 1. místo Tomeček 122+54+6, 8. Zámečník 121

skeet ženy 11. místo Šumová 113, 14. Mančíková 110

 

STŘELBA KULE

16. – 25. 2. ME 10 m, Maďarsko Györ

20. 2. VzPu 60 junioři: 2. místo Nepejchal 628,6, 250,7, 13. místo Tichý 620,6

VzPi 40 juniorky: 8. místo ČR, podíl Bezděčná 378 mix tým

21. 2. VzPu 40 junioři:  5. místo ČR podíl Nepejchal 419,2 mic tým –834,8 b. – kvalifik. rekord

VzPi 60 juniorky: 1. místo Bezděčná 564, 236,8, 52. místo Schejbalová 541

VzPi 60 junioři: 13. místo Schejbal 568

22. 2. VzPu junioři: 5. místo ČR, podíl Nepejchal, Tichý 931,6 b.

VzPi junioři družstva: 5. místo  ČR, podíl Schejbal 844 b.

VzPi juniorky družstva: 11. místo ČR, podíl Bezděčná, Schejbalová 820 b.

23. 2. VzPu 60 ženy: 29. místo Vognarová 621,6, 33. Brabcová 621,2

24. 2. VzPu 60 ženy: 19. místo ČR, podíl Vognarová MIX Tým

25. 2. VzPu 60 ženy družstva:10. místo ČR, podíl Vognarová, Brabcová 931,2 b.

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

23. – 25. 2. MT, Dánsko, Nyköbing Falster 

váha do 72 kg: 10. místo Morbitzer (21), 16. Žižka

váha do 77 kg: 10. místo Varga (22)

váha do 97 kg:  5. místo Omarov (21)

váha do 130 kg: 11. místo Štěpán (14)

23. – 25. 2. MT, Ukrajina, Kyjev

váha do 55 kg: 5. místo Hocková (11)

váha do 65 kg: 3. místo Hanzlíčková (14)

 

VOLEJBAL

24. – 25. 2. extraliga juniorky 1. turnaj

ČB – Olymp 0:3, Brno – Olymp 3:0, Šternberk – Olymp 3:0, celkové umístění: 3. místo

 

Různé sporty LETNÍ – BADMINTON

19. – 24. 2. Swiss Open, Švýcarsko, Basilej 

17. místo Mendrek

 

Zpracovala Marie Poláková