Lezci Adamovská a Stráník vyhráli Český pohár aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 22.-28. 6.

Lezci Adamovská a Stráník vyhráli Český pohár aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 22.-28. 6.

Sportovní soutěže nám už docela běží. V uplynulém týdnu zaujaly dva triumfy našich lezců Elišky Adamovské a Martina Stráníka v českém poháru, Matěj Kozubek získal titul mistra republiky v dálkovém plavání na 5 km. Šest výher zaznamenali v českém poháru brokaři. Na báječné vítězné vlně jede dál i plošinář Eduard Krčmář, atleti pokračovali na přeboru Prahy v Edenu, Nikola Bendová ovládla oba sprinty, Diana Mezuliániková si zkusila čtvrtku.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 22. – 28. 6. 2020 (26. týden)

 

ATLETIKA

26. – 27. 6. Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze, Praha – Eden

100 m  M: 1. místo Hampl 10,75

100 m Ž: 1. místo Bendová 11,74

200 m M: 3. místo Tesař 22,42

200 m Ž: 1. místo Bendová 23,90

400 m M: 1. místo Tesař 47,46

400 m J: 1. místo Pechar 48,56

400 m Ž: 4. místo Mezulianiková 56,54

1500 m Ž: 1. místo Mezulianiková 4:26,81

110 m př. M: 2. místo Jánský 14,96

110 m př. J: 3. místo Wijas 14,78

hod diskem: 2 kg M: 1. místo Sýkora

28. 6. Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Znojmo

800 m: 1. místo Sasínek 1:48,42

28. 6. 2. kolo dorost, junioři, Kladno

800 m M: 1. místo Lehar 1:58,06

 

MOTORISMUS – Plochá dráha

23. 6. Přebor ČR – Pohár Autoklubu ČR, 4. závod, Praha

vítěz Krčmář, 2. Franc, 3. Holub, 4. Štichauer, 5. Kvěch, 6. Smetana, 7. Klíma, 8. Macek, 9. Chlupáč, 11. Hájek

Průběžné pořadí po 4 závodech: 1. Krčmář, 2. Franc, 3. Holub, 4. Smetana, 5. Štichauer, 6. Chlupáč, 7. Klíma, 9. Hájek, 10. Kvěch, 13. Macek, 15. Šilhán, 16. Kuchař

 

PLAVÁNÍ

27. – 28. 6. Mistrovství ČR dálkových plavců, Seč

10 km M: 2. Kozubek 1:56:15,7

10 km Ž: 2. Benešová  2:09:21,1, 4. Zubalíková

10 km starší dorostenky: 2. místo Zubalíková

5 km M: 1. místo Kozubek

5 km Ž: 3. místo Benešová, 4. Zubalíková

 

STŘELBA BROKY

26. – 28. 6. ČP II. KZR, Hradec Králové

trap muži: 1. Lipták 121+45

trap junioři: 1. Walik 112+41, 2. Beccari 114+40, 3. Palacký 119+31

trap ženy: 1. Hrdličková 109+36, 2. Nezvalová 104+35

skeet muži: 1. Herberger 123+55

skeet ženy: 1. Šumová 113+52, 3. Šindelářová 110+42

skeet juniorky: 1. Mrňová 104+44

 

Různé sporty LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ

27. 6. Český pohár v lezení na obtížnost (2. nominační), Jablonec nad Nisou

muži: 1. místo Stráník, 2. Konečný

ženy: 1. místo Adamovská

 

Sestavila: Marie Poláková

foto: Anton Malachov, ČHS