Naděje pro bikerku Aničku! Zapoj se společně s OLYMP Centrem sportu Ministerstva vnitra a pomoz sportovkyni v dosud nejtěžší životní zkoušce

Naděje pro bikerku Aničku! Zapoj se společně s OLYMP Centrem sportu Ministerstva vnitra a pomoz sportovkyni v dosud nejtěžší životní zkoušce

Z jejího příběhu mrazí. V jednu chvíli létala 22letá bikerka Anička na kole vzduchem v rámci světového poháru ve fourcrossu v italském Val di Sole a během jediného okamžiku se ji život obrátil naruby. Jedna chyba a rázem se vše změnilo. Děsivý pád sice upoutal vášnivou sportovkyni na invalidní vozík, Anička se ale nevzdává a stále si uchovává naději, že se na kolo jednoho dne vrátí! OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra se i se svými předními reprezentanty rozhodlo ji v boji alespoň trochu pomoci.

 

„Aničko, nejsi v tom sama!

To, co teď prožíváš, si asi nikdo z nás neumí ani představit… ale věř, že na tebe myslíme a doufáme, že ti tento vzkaz alespoň zvedne náladu a třeba dodá tolik potřebnou sílu.

Drž se!“

https://www.instagram.com/p/CmuGRD0hfrk/

 

O to radostnější je, že všechny vzkazy našich závodníků i ředitele Anička dostala a nešetřila díky.

 

Celý přiběh bikerky Aničky i s možností podpory je zde 👇

https://www.donio.cz/novy-zivot-pro-anicku

Instagram: @taholkazliberce

 

Jsme hrdí, že můžeme jako OLYMP CS MV spojit síly společně s Milujeme Jizerky z.s. a podpořit dobrou věc. Protože i pro nás je sport životní vášní! Díky všem, co se zapojili!

 

Ve videu mluví: ředitel Michal Volf a závodníci Iveta Miculyčová, Jan BártaAdam ŤoupalíkMatěj Zahálka.