Nová posila v týmu! Multitalentovaná Viktorie Jílková se připojila k OLYMP Centru sportu Ministerstva vnitra

Nová posila v týmu! Multitalentovaná Viktorie Jílková se připojila k OLYMP Centru sportu Ministerstva vnitra

Výčet jejích sportovních úspěchů bere dech! Mládežnická mistryně světa v thajském boxu, dvojnásobná juniorská mistryně Evropy v boxu a mistryně Evropy v hokeji do šestnácti let. Viktorii Jílkové je přitom stále pouhých patnáct let! I přes to se nestydí přiznat smělou vizi.

blank

Trenér a otec v jedné osobě Lukáš Jílek prozatím odvádí fantastickou práci. Aby mu dcera Viktorie válela v mládežnických kategoriích na světové úrovni ve třech různých sportech, to už je opravdu velká paráda. Přitom vše odstartovala její láska k hokeji v pouhých pěti letech. V rámci kondiční přípravy však docházela i na box a k rukám přidala v boji později i nohy a bum! rázem měla studentka sportovního gymnázia v Plzni o tři životní sportovní cesty postaráno. Prozatím se jí daří po nich kráčet souběžně a medailové úspěchy sbírá na všech třech.

Jejím velkým snem je účast jak na letních, tak i na zimních olympijských hrách. Právě s přípravou na tuto nelehkou, ale obdivuhodnou výzvu jí pomůže zázemí a podpora OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra.

Držíme palce a těšíme se, co ukáže budoucnost!