Překvapení pro bronzové volejbalistky z Českého poháru. Ředitel OLYMP CS MV a místostarosta Prahy 10 si pro hráčky přichystali překvapení. Ty je na oplátku odměnily výhrou.

Překvapení pro bronzové volejbalistky z Českého poháru. Ředitel OLYMP CS MV a místostarosta Prahy 10 si pro hráčky přichystali překvapení. Ty je na oplátku odměnily výhrou.

Sobotní sportovní odpoledne ve volejbalové hale OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra nabídlo zajímavou paralelu. Jako v déjà vu si museli připadat všichni fanoušci, kteří přišli do pražského svatostánku povzbudit domácí volejbalistky. Hráčky PVK OLYMP totiž po necelém měsíci vyzvaly soupeřky z Olomouce. Tedy mančaft, který v polovině února porazily v rámci Českého poháru v boji o bronzové medaile. Nyní, shodou okolností před zraky stejného týmu, si za parádní úspěch odnesly nejen další výhru ve třech setech, ale také drobnou památku z rukou patronů tohoto utkání. Pro každou hráčku si totiž ředitel OLYMP CS MV Michal Volf a místostarosta Prahy 10 Pavel Šutka připravili překvapení.

V únoru to bylo v Teplicích pořádné drama, ale volejbalistky z hlavního města se nedaly a Olomouc porazily v poměru 3:1 na sety. Okamžitě vypukla zasloužená euforie. Přímo na hrací ploše slavil po boku volejbalistek PVK OLYMP s bronzovou medailí na krku i sám ředitel OLYMP CS MV Michal Volf. Skvělý úspěch. Skvělá reprezentace. A skvělý zápas!

Není divu, že se oba muži, jak ředitel Volf, tak i místostarosta Prahy 10 Šutka, rozhodli dívky překvapit na víkendové extraligové odvetě malými dárky. Tentokrát už volejbalistkám Olomouce nedaly domácí hráčky šanci a duel rozhodly v nejjasnějším možném poměru 3:0. Potřetí v řadě tak porazily děvčata z metropole Hané.

foto: Juraj Gánovský

Po opětovné radosti z výhry, která nebyla o nic méně cenná než ta z předchozího měsíce, jelikož šlo o přímý souboj o průběžné čtvrté místo v tabulce, obdržela každá členka PVK OLYMP tašku s dárkem. „Dostaly nějakou drobnost ze strany městské části jako poděkování za jejich úspěch v poháru, kdy skončily na třetím místě. To je senzační úspěch, a to je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat.“ Vyzdvihuje výkony hráček Šutka, který si sobotní speciální atmosféru s mohutnou diváckou podporou velmi užíval. „OLYMP je prostě špičkový klub, který máme na Praze 10 a já mam hrozně velkou radost, že to dnes dopadlo tak, jak dopadlo. Bylo to strašné drama se šťastným koncem a určitě se tu zase rád ukážu.“  Hodnotí místostarosta vyrovnaný průběh dvou posledních setů, které provázely velké emoce.

foto: Juraj Gánovský

„My jsme dnes zahájili spolupráci s Prahou 10 a bavíme se o podpoře našeho volejbalového týmu a dnes jsme společně viděli úžasný zápas, který snad tu naší společnou podporu zahájil vítězně a pojedeme na stejné vlně i nadále.“ Pochvaluje si zdařilé sobotní odpoledne ředitel Volf, který také všechny přítomné v průběhu utkání ujistil, že se dotáhne projekt rekonstrukce volejbalové haly OLYMP CS MV v Přípotoční ulici, což bude pro volejbalový oddíl po křídly OLYMP CS MV velmi přínosné.