První týden nového ředitele aneb poznávání Olympu

První týden nového ředitele aneb poznávání Olympu

Nový ředitel Olympu CS MV JUDr. Bc. Michal Volf nezahálel a s nadšením se pustil do práce. Během prvního týdne svého úřadování jednal se zástupci významných subjektů v oblasti sportu a navštívil areály Centra sportu Ministerstva vnitra.

 

Od 1.8.2022 vede Olymp CS MV Michal Volf. Ten první den zahájil proslovem a seznámením se zaměstnanci resortu. V úterý absolvoval návštěvu pražského stadionu Markéta, na němž trénují čeští plochodrážní jezdci, a který je známý jako dějiště populárních závodů. Navíc se podařilo vyjednat prodloužení výpůjčky části areálu s baseballovým klubem Kotlářka Praha.

Úspěšné jednání o nastavení dlouhodobé spolupráce proběhlo také s předsedou Národní sportovní agentury Filipem Neusserem.

V průběhu týdne navštívil cyklistický areál, který má výborné zázemí v Hradci Králové. Dále se podíval do střeleckých areálů v Plzni a v Brně.

Medaile pro české sportovce určitě přinese také spolupráce mezi Olympem CS MV a Českým olympijským výborem, s jehož předsedou Jiřím Kejvalem se v pátek Michal Volf setkal.

Díky oficiálním návštěvám sportovních areálů, měl příležitost se osobně setkat s vedoucími jednotlivých sportovních oddělení, a dokonce poznat některé z našich úspěšných sportovců.

„Je mi ctí, že mohu být součástí Olympu CS MV a spolupracovat se skvělým týmem lidí, kteří odvádí zodpovědnou práci. Proto chci poděkovat všem, kteří se podílejí na chodu a rozvoji celé organizace. Povedlo se mnohé, ale započatá práce nikdy nekončí, a proto je nutné se neustále zlepšovat. Věřím, že společně se nám to podaří,“ dodal Michal Volf.