Volejbal

Volejbal je v OLYMP Centru sportu Ministerstva vnitra zařazen do oddělení volejbalu se sídlem Praze v Přípotoční ulici. Zde jsou vytvořeny optimální podmínky pro vrcholovou sportovní přípravu volejbalistek v šestkovém volejbale v kategorii žen, juniorek a kadetek.

Hráčky OLYMP CSMV oddělení volejbalu jsou oporami reprezentací všech věkových kategoriích (kadetek, juniorek a žen), které se účastní evropských a světových šampionátů. Sportovkyně zařazené v OLYMP Centru sportu MV hrají soutěže za PVK Olymp Praha. Tímto oddělením prošly mimo jiné také úspěšné reprezentantky České republiky, za všechny jmenujme jednu z nejlepších univerzálek na světě a dlouholetou oporu reprezentačního družstva Anetu Havlíčkovou, Annu Kallistovou, Terezu Vanžurovou či mimořádně talentovanou smečařku Michaelu Mlejnkovou. V současném reprezentačním výběru České republiky jsou oporami libero Veronika Dostálová a blokařka Klára Vyklická. Vedoucím oddělení je Ing. Ondřej Foltýn.

Kontakt oddělení

OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra

Oddělení volejbalu
Přípotoční 300
100 00 Praha 10

Vedoucí oddělení: Ing. Ondřej Foltýn
tel.: 974 844 491
Fax.: 974 844 742

E-mail: ondrej.foltyn@csmv.cz

Seznam sportovců zařazených do resortního sportovního centra OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra – oddělení volejbalu