Úspěchy 2018

MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ SPORTOVCŮ

OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

V ROCE 2018

(k 17.12.2018)

ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY

PCHJONGČCHANG

2.místo Michal Krčmář biatlon sprint na 10 km
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 5 000 m
3.místo Veronika Vítková biatlon sprint na 7,5 km
3.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m

MISTROVSTVÍ SVĚTA

1.místo Markéta Davidová biatlon stíhací závod na 10 km Otepää
1.místo Gabriela Vognarová střelba kule vzduchová puška na 60 ran Kuala Lumpur Akademické MS
1.místo Gabriela Vognarová střelba kule standartní malorážka 3 x 20 ran Kuala Lumpur Akademické MS
1.místo Suchá, Voborníková, Štvrtecký, Hornig biatlon smíšené štafety Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích – jun
1.místo Štvrtecký biatlon sprint Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích – jun
1.místo Michal Krčmář biatlon sprint Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
1.místo Veronika Vítková biatlon stíhací závod Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
1.místo Ondřej Moravec biatlon stíhací závod Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
1.místo Ondřej Teplý jachting třída Finn Koper MS do 23 let
1.místo Korčák, Klika broková střelba skeet družstva Changwon MS juniorů
2.místo Markéta Davidová biatlon sprint na 7,5 km Otepää
2.místo Vognarová, Foistová, Brázdová střelba kule standartní malorážka 3 x 20 ran – družstva Kuala Lumpur Akademické MS
2.místo Nikola Foistová střelba kule standartní malorážka 3 x 20 ran Kuala Lumpur Akademické MS
2.místo Fruhvirtová Linda tenis MS družstev – podíl Prostějov MS družstev do 14 let
2.místo Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář biatlon smíšené štafety Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
2.místo Markéta Davidová biatlon sprint Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích – jun
2.místo Ondřej Moravec biatlon sprint Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
2.místo Michal Krčmář biatlon stíhací závod Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
2.místo Adam Ondra horolezectví lezení na obtížnost Innsbruck
2.místo Adam Ondra horolezectví kombinace Innsbruck
2.místo Simona Hertlová vzpírání váha do 69 kg trh Biala Podlaska Akademické MS
3.místo Barbora Šumová střelba broky skeet Kuala Lumpur Akademické MS
3.místo Josef Franc motorismus dlouhá plochá dráha Bielefeld
3.místo Vognarová, Foistová, Brázdová střelba kule vzduchová puška na 60 ran – družstva Kuala Lumpur Akademické MS
3.místo Hornig biatlon sprint Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích – jun
3.místo Matěj Krupčík biatlon sprint Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
3.místo Markéta Davidová biatlon stíhací závod Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
3.místo Hornig biatlon stíhací závod Nové Město na Moravě MS na kolečkových lyžích
3.místo Skoumal kulová střelba družstva podíl Changwon MS juniorů

MISTROVSTVÍ EVROPY

1.místo Denisa Bezděčná střelba kule vzduchová pistole na 60 ran Györ
1.místo Tomáš Polanský stolní tenis dvouhra Minsk
1.místo Fruhvirtová tenis čtyrhra Most ME do 14 let
1.místo Forejtek tenis dvouhra Klosters ME do 18 let
1.místo Jakub Tomeček broková střelba skeet družstva Leobersdorf
1.místo Šindelářová, Zaoralová, Mrňová broková střelba skeet družstva Leobersdorf juniorky
2.místo Tomáš Krupčík biatlon vytrvalostní závod na 20 km Ridnaun
2.místo Jiří Orság vzpírání dvojboj – hmotnostní kategorie nad 105 kg Bukurešť
2.místo Jiří Orság vzpírání nadhoz – hmotnostní kategorie nad 105 kg Bukurešť
2.místo Filip Nepejchal střelba kule vzduchová puška na 60 ran Györ
2.místo Josef Franc motorismus dlouhá plochá dráha Tayac
2.místo Donald tenis dvouhra Most ME do 14 let
2.místo Klika, Korčák broková střelba skeet družstva Leobersdorf junioři
2.místo Šindelářová broková střelba skeet Leobersdorf juniorky
2.místo Šindelářová broková střelba skeet družstva mix Leobersdorf junior
2.místo Neuhortová veslování skif lehkých vah Brest ME do 23 let
3.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Kolomna
3.místo Vítězslav Hornig biatlon vytrvalostní závod na 15 km Pokljuka
3.místo Tomáš Polanský stolní tenis čtyrhra Minsk
3.místo Kamil Kučera vzpírání nadhoz – hmotnostní kategorie nad 105 kg Bukurešť
3.místo Ondřej Teplý jachting MEJ Cádiz
3.místo Palicová tenis čtyrhra Most ME do 14 let
3.místo Forejtek tenis čtyrhra Klosters ME do 18 let
3.místo Jiří Lipták broková střelba trap Leobersdorf
3.místo Businská, Skálová veslování dvojskif lehkých vah Brest ME do 23 let
3.místo Eva Vrabcová Nývltová atletika maratón Berlín

SVĚTOVÝ POHÁR

1.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Erfurt
1.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Minsk
1.místo Vendula Frintová triatlon olympijský triatlon Karlovy Vary
2.místo Karolína Erbanová rychlobruslení 500 m Erfurt
2.místo Ondřej Moravec biatlon vytrvalostní závod na 20 km Ruhpolding
2.místo Jiří Lipták broková střelba trap Čchang-Won
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Tomakomai
3.místo Veronika Vítková biatlon sprint na 7,5 km Oberhof
3.místo Veronika Vítková biatlon závod s hromadným startem  na 12,5 km Ruhpolding
3.místo Veronika Vítková biatlon sprint na 7,5 km Anterselva
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Erfurt
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Heerenveen
3.místo Markéta Davidová biatlon vytrvalostní závod na 15 km Pokljuka
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Obihiro
3.místo Vendula Frintová triatlon duatlon Sarasota

EVROPSKÝ POHÁR

1.místo Matějčková judo váha do 78 kg Orenburg
1.místo Zemanová judo váha do 57 kg Praha juniorky
2.místo David Klammert judo kategorie do 90 kg Praha
2.místo Pulkrábek judo váha do 60 kg Bělehrad
2.místo Petr J. judo váha do 90 kg Bělehrad
2.místo Kvěch, Chlupáč motorismus plochá dráha Žarnovica juniorská družstva
3.místo Dušan Kožíšek skok na lyžích velký můstek Bischofshofen
3.místo Pavel Petřikov judo váha do 60 kg Praha
3.místo Petr I. judo váha do 81 kg Bělehrad
3.místo Matějčková judo váha do 78 kg Bělehrad
3.místo Pavel Petřikov judo váha do 66 kg Celje

MEZINÁRODNÍ AKCE A TURNAJE

1.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 68 kg MT Rakousko Wolfurt
1.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 65 kg MT Bulharsko Sofia
1.místo Lenka Hocková zápas váhová kategorie do 57 kg MT Rakousko Wolfurt
1.místo Tomeček střelba broky trap GP Open Dauhá Katar
1.místo Hronová taekwondo German Open
1.místo Martin Strnad střelba kule RP 2x 30 ran VC Osvobození Plzeň
1.místo Fruhvirtová tenis dvouhra Tenis Europe do 16 let Torello
1.místo Cestr střelba kule libovolná malorážka 60 ran VC Osvobození Plzeň
1.místo Zdeněk Chládek box váha do 69 kg Grand Prix Ústí nad Labem
1.místo Jiří Lipták broková střelba trap Leobersdorf
1.místo Vojkůvková broková střelba trap Leobersdorf juniorky
1.místo Šindelářová broková střelba skeet GP FInsko Finsko
1.místo Klika, Korčák broková střelba skeet družstva
1.místo Morbitzer zápas váha do 72 kg MT Španělsko Madrid
1.místo Zdeněk Chládek box váha do 69 kg MT Německo Chemnitz
1.místo Havel box váha do 91 kg MT Německo Chemnitz
2.místo Jiří Lipták střelba broky trap GP Španelsko Malaga
2.místo P. Novák box váhová kategorie do 64 kg MT Bocskai Debrecen
2.místo Jiří Lipták střelba broky trap GP SAE Katar
2.místo Vlček Box váha do 69 kg MT juniorů Plzeň
2.místo Podhráský střelba kule RP 2x 30 ran VC Osvobození Plzeň
2.místo Filip Nepejchal střelba kule vzduchová puška 60 ran VC Osvobození Plzeň
2.místo Novák P. box váha do 64 kg Grand Prix Ústí nad Labem
2.místo Szachbazian box váha do 60 kg Grand Prix Ústí nad Labem
2.místo Bartoníčková box střelba kule Rifle trophy Volmerange
2.místo Michal Navrátil plavání skoky z věže Red Bull high diving Texas
2.místo Adam Mendrek badminton dvouhra Cameroon Int. Yaoundé
2.místo Adam Mendrek badminton dvouhra Cote D´Ivore Int. Pobřeží slonoviny
2.místo Tomeček broková střelba skeet Leobersdorf
2.místo Varga Oldřich zápas váha do 77 kg MT Španělsko Madrid
2.místo Hanzlíčková Adéla zápas váha do 65 kg MT Španělsko Madrid
2.místo Michal Navrátil plavání skoky z věže Red Bull cliff diving Furore
2.místo Michal Navrátil plavání skoky z věže Red Bull cliff diving Mostar
2.místo Schmoranzová Martina box váha do 69 kg MT Španělsko Barcelona
2.místo Adam Mendrek badminton dvouhra Surinam International Surinam
2.místo Szachbazian box váha do 60 kg MT Box Cup Eindhoven
3.místo David Klammert judo váhová kategorie do 90 kg Tunis Grand Prix Tunis
3.místo Zámečník střelba broky skeet GP Španelsko Malaga
3.místo Martina Schmoranzová box váhová kategorie do 75 kg MT Bocskai Debrecen
3.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 65 kg MT Dánsko Nyköbing Falster
3.místo Lenka Hocková zápas váhová kategorie do 55 kg MT Bulharsko Sofia
3.místo Oldřich Varga zápas váhová kategorie do 77 kg MT Estonsko Tallin
3.místo Ludík badminton dvouhra KaBal International Karviná
3.místo Švábíková badminton smíšená čtyřhra KaBal International Karviná
3.místo Palacký broková střelba trap Leobersdorf junioři
3.místo Hrdličková broková střelba trap Leobersdorf juniorky
3.místo Navrátil broková střelba skeet GP Finsko Finsko
3.místo Novák zápas váha do 82 kg MT Španělsko Madrid
3.místo Omarov Artur zápas váha do 97 kg MT Španělsko Madrid
3.místo Lipták Jiří broková střelba trap Perazzi Cup Itálie
3.místo Pulkrábek judo váha do 60 kg Grand Prix Chorvatsko Zagreb
3.místo Novák box váha do 64 kg MT Německo Chemnitz
3.místo Kotrč box váha do 75 kg MT Německo Chemnitz
3.místo Václav Milík plochá dráha jednotlivci Zlatá přilba Pardubice
3.místo Anna Fernstaedtová skeleton jednotlivci Interkontinentální pohár Winterberg
3.místo Ludík badminton dvouhra Egypt International Káhira
3.místo Hronová taekwondo full contact GP Srbsko Open Bělehrad
3.místo Pulkrábek judo váha do 60 kg GP Mexiko Cancún

REPUBLIKOVÉ ŠAMPIONÁTY

1.místo Kateřina Pauláthová alpské lyžování sjezd Špindlerův Mlýn
1.místo Jiří Homoláč atletika půlmaraton Pardubice
1.místo Tereza Švábíková badminton dvouhra Praha
1.místo Jan Doležal atletika sedmiboj – hala Praha
1.místo David Sklenář atletika 60 m př. Praha hala
1.místo Radek Juška atletika dálka Praha hala
1.místo Michal Desenský atletika 400 m Praha hala
1.místo Diana Mezulianiková atletika 800 m Praha hala
1.místo Filip Bartoněk atletika skok o tyči Ostrava MČR juniorů – hala
1.místo Dümont box váhová kategorie nad 91 kg Trutnov MČR juniorů
1.místo Jirka, Procházka Havlas, Sklenář atletika 4x 200 m Praha hala
1.místo Denisa Bezděčná kulová střelba vzduchová pistole na 60 ran Plzeň MČR juniorů
1.místo Filip Nepejchal kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů
1.místo Filip Nepejchal, Radek Tichý, Jan Cestr kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů – družstva
1.místo Aneta Brabcová kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR – družstva – podíl
1.místo Veronika Vítková biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
1.místo Ondřej Moravec biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
1.místo Gabriela Capová alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Martina Dubovská alpské lyžování slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Kateřina Beroušková klasické lyžování závod na 30 km Horní Mísečky
1.místo Hodová synchonizované plavání volné solo Olomouc MČR juniorů
1.místo Mazánková synchonizované plavání technické solo Olomouc MČR juniorů
1.místo Hodová, Mrázková synchonizované plavání technický duet Olomouc MČR juniorů
1.místo Hájek motorismus plochá dráha Praha MČR do 21 let
1.místo Halouzka jachting Laser Radial Nové Mlýny
1.místo Veronika Kozelská Fenclová jachting Laser Radial Nové Mlýny
1.místo Jiří Homoláč atletika maraton Praha
1.místo Vendula Mazánková synchonizované plavání technické sólo Olomouc
1.místo Alžběta Dufková synchonizované plavání volné sólo Olomouc
1.místo Hodová, Mrázková synchonizované plavání technické duo Olomouc
1.místo Dufková, Pavlíčková synchonizované plavání volné duo Olomouc
1.místo Klusková, Pavličková, Hodová, Mrázková, Dufková synchonizované plavání tým volný Olomouc
1.místo Kříž vzpírání váha do 94 kg Boskovice MČR do 20 let
1.místo Gorný vzpírání váha do 105 kg Boskovice MČR do 20 let
1.místo Čelůstka triatlon olympijské tratě Brno
1.místo Vendula Frintová triatlon olympijské tratě Brno
1.místo Josef Franc motorismus dlouhá plochá dráha Mariánské Lázně
1.místo Matěj Kozubek plavání dálkové plavání – 10 km Plzeň
1.místo Benešová plavání dálkové plavání – 10 km Plzeň
1.místo Stránský vzpírání váha do 69 kg Brno Akademické MČR
1.místo Kolář vzpírání váha do 85 kg Brno
1.místo Gasior vzpírání váha do 105 kg Brno
1.místo Hertlová vzpírání váha do 69 kg Brno
1.místo Ondřej Moravec biatlon biatlon na horských kolech Jablonec nad Nisou
1.místo Frydrichová gymnastika skoky na trampolíně Odolená Voda
1.místo Filip Bartoněk atletika skok o tyči Praha MČR jun+dor
1.místo Lucie Krupařová atletika 400 m př. Praha MČR jun+dor
1.místo Barbora Šplechtnová atletika 200 m Praha MČR jun+dor
1.místo Josef Černý cyklistika časovka Karlovy Vary
1.místo Otruba cyklistika časovka Karlovy Vary MČR do 23 let
1.místo Josef Černý cyklistika závod jednotlivců Plzeň
1.místo Otruba cyklistika závod jednotlivců Plzeň MČR do 23 let
1.místo Vít Ingedult plavání dálkové plavání – 5 km Praha
1.místo Markéta Davidová biatlon biatlon na horských kolech Jablonec nad Nisou
1.místo Sült gymnastika skoky na trampolíně – dvojice Odolená Voda
1.místo Moser plavání 50 m volný způsob Praha
1.místo Moser plavání 100 m volný způsob Praha
1.místo Čejka plavání 400 m volný způsob Praha junioři
1.místo Maťátko plavání 50 m prsa Praha junioři
1.místo Maťátko plavání 50 m prsa Praha
1.místo Maťátko plavání 100 m prsa Praha
1.místo Maťátko plavání 100 m prsa Praha junioři
1.místo Zábojník plavání 200 m prsa Praha junioři
1.místo Chrápavý plavání 200 m prsa Praha
1.místo Lahoda plavání 200 m polohový závod Praha junioři
1.místo Chrápavý plavání 400 m polohový závod Praha
1.místo Čejka plavání 50 m znak Praha junioři
1.místo Čejka plavání 100 m znak Praha junioři
1.místo Čejka plavání 100 m motýlek Praha junioři
1.místo Janíčková plavání 50 m znak Praha
1.místo Gogelová plavání 50 m prsa Praha juniorky
1.místo Juška Radek atletika dálka Kladno
1.místo Jirka Jan atletika 200 metrů Kladno
1.místo Mäki Kristina atletika 5 000 metrů Kladno
1.místo Staňková Eliška atletika disk Kladno
1.místo Voňavka atletika disk Kladno
1.místo Hájek plochá dráha jednotlivci – junioři Divišov
1.místo Kozubek plavání 5 km Račice
1.místo Kozubek plavání 20 km Račice
1.místo Benešová plavání 5 km Račice
1.místo Šinágl Viktor atletika 1 500 metrů Ostrava MČR do 22 let
1.místo Šinágl Viktor atletika 5 000 metrů Ostrava MČR do 22 let
1.místo Krčmář Michal biatlon sprint na 10 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
1.místo Vítková Veronika biatlon sprint na 7,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
1.místo Krčmář Michal biatlon supersprint na 2,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
1.místo Charvátová Lucie biatlon supersprint na 2,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
1.místo Moravec Ondřej biatlon stíhací závod na 12,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
1.místo Vítková Veronika biatlon stíhací závod na 10 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
1.místo Homoláč Jiří atletika silniční běh na 10 km Praha MČR v silničním běhu
1.místo Stránský vzpírání váha do 77 kg – dvojboj Holešov MČR do 23 let
1.místo Štreichel vzpírání váha do 85 kg – dvojboj Holešov MČR do 23 let
1.místo Kolář vzpírání váha do 94 kg – dvojboj Holešov MČR do 23 let
1.místo Habanec Maxim skateboarding Praha
1.místo Nováková Petra běžecké lyžování závod na 10 km Liberec MČR na kolečkových lyžích
1.místo Binhak judo váha do 73 kg Jičín
1.místo Petr judo váha do 81 kg Jičín
1.místo Matějčková judo váha nad 78 kg Jičín
1.místo Adam Ondra horolezectví lezení na obtížnost Praha
1.místo Vejmolová horolezectví lezení na obtížnost Praha
1.místo Szachbazian box váha do 60 kg Děčín
1.místo Novák P. box váha do 64 kg Děčín
1.místo Schmoranzová box váha do 69 kg Děčín
1.místo Franc Josef plochá dráha
1.místo Pudivítrová Eliška vzpírání váha do 63 kg – dvojboj Havířov
1.místo Hertlová Simona vzpírání váha do 69 kg – dvojboj Havířov
1.místo Švecová Julie vzpírání váha do 75 kg – dvojboj Havířov
1.místo Skleničková vzpírání váha do 90 kg – dvojboj Havířov
1.místo Mahovský vzpírání váha do 77 kg – dvojboj Havířov
1.místo Gasior Jiří vzpírání váha do 105 kg – dvojboj Havířov
1.místo Krywult Patrik vzpírání váha nad 105 kg – dvojboj Havířov
1.místo Sklenář David atletika 110 m překážek Kladno
1.místo Havel box váha do 91 kg Děčín
2.místo Gabriela Capová alpské lyžování slalom Špindlerův Mlýn
2.místo Adam Sebastian Helcelet atletika sedmiboj – hala Praha
2.místo Jan Jirka atletika 200 m Praha
2.místo Teimerová veslování lehká váha Olomouc MČR na trenažerech
2.místo Hlas veslování lehká váha Olomouc MČR na trenažerech
2.místo Václav Vlček box váhová kategorie do 69 kg Trutnov MČR juniorů
2.místo Vančura box váhová kategorie do 91 kg Trutnov MČR juniorů
2.místo Radek Tichý kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů
2.místo Aneta Brabcová kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň
2.místo Vlasta Bartoníčková kulová střelba vzduchová puška na 60 ran Plzeň MČR juniorů
2.místo Jessica Jislová biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
2.místo Michal Šlesingr biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
2.místo Martina Dubovská alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
2.místo Kozubek plavání dálkové plavání – 5 km Praha
2.místo Benešová plavání dálkové plavání – 5 km Praha
2.místo Mazánková synchonizované plavání volné solo Olomouc
2.místo Hodová synchonizované plavání technické solo Olomouc
2.místo Mikel motorismus plochá dráha Praha MČR do 21 let
2.místo Dufková, Pavlíčková synchonizované plavání technické duo Olomouc
2.místo Klusková, Pavličková, Hodová, Mrázková, Dufková synchonizované plavání tým technický Olomouc
2.místo Vít Ingedult plavání dálkové plavání – 10 km Plzeň
2.místo Mahovský vzpírání váha do 85 kg Brno
2.místo Žemlička biatlon biatlon na horských kolech Jablonec nad Nisou
2.místo Jessica Jislová biatlon biatlon na horských kolech Jablonec nad Nisou
2.místo Jan Bárta cyklistika časovka Karlovy Vary
2.místo Jan Bárta cyklistika závod jednotlivců Plzeň
2.místo Eliška Hodová synchonizované plavání technické sólo Olomouc
2.místo Eliška Hodová synchonizované plavání volné sólo Olomouc
2.místo Bartůněk plavání 50 m prsa Praha
2.místo Zábojník plavání 100 m prsa Praha junioři
2.místo Svoboda plavání 200 m volný způsob Praha junioři
2.místo Čejka plavání 50 m znak Praha
2.místo Chrápavý plavání 200 m polohový závod Praha
2.místo Lahoda plavání 400 m polohový závod Praha
2.místo Blažek, Osina, Tobiáš, Moser plavání 4×100 m polohový závod Praha
2.místo Osina, Vobořil, Tobiáš, Moser plavání 4×100 m volný způsob Praha
2.místo Gogelová plavání 100 m prsa Praha juniorky
2.místo Gogelová plavání 200 m prsa Praha juniorky
2.místo Vavřinová plavání 200 m polohový závod Praha juniorky
2.místo Janíčková plavání 50 m motýlek Praha
2.místo Benešová plavání 200 m motýlek Praha
2.místo Benešová plavání 400 m volný způsob Praha
2.místo Benešová plavání 800 m volný způsob Praha
2.místo Benešová plavání 1 500 m volný způsob Praha
2.místo Mezulianíková Diana atletika 800 metrů Kladno
2.místo Kvěch plochá dráha jednotlivci – junioři Divišov
2.místo Ingedult Vít plavání 5 km Račice
2.místo Ingedult Vít plavání 20 km Račice
2.místo Teplá biatlon supersprint na 2,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
2.místo Krčmář Michal biatlon stíhací závod na 12,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
2.místo Puskarčíková Eva biatlon stíhací závod na 10 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
2.místo Gorný vzpírání váha do 105 kg – dvojboj Holešov MČR do 23 let
2.místo Pek Martin skateboarding Praha
2.místo Kulíková judo váha do 63 kg Jičín
2.místo Konečný horolezectví lezení na obtížnost Praha
2.místo Adamovská horolezectví lezení na obtížnost Praha
2.místo Vlček box váha do 69 kg Děčín
2.místo Milík Václav plochá dráha
2.místo Kolář vzpírání váha do 63 kg – dvojboj Havířov
2místo Kvěch, Chlupáč motorismus plochá dráha Žarnovica juniorská družstva
3.místo Marek Lukáš atletika sedmiboj – hala Praha
3.místo Adam Havlas atletika 200 m Ostrava MČR juniorů – hala
3.místo Markéta Davidová biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
3.místo Adam Václavík biatlon supersprint Jablonec nad Nisou exhibiční závod
3.místo Kvěch motorismus plochá dráha Praha MČR do 21 let
3.místo Alžběta Dufková synchonizované plavání technické sólo Olomouc
3.místo Vendula Mazánková synchonizované plavání volné sólo Olomouc
3.místo Linduška triatlon olympijské tratě Brno
3.místo Fairaislová triatlon olympijské tratě Brno
3.místo Štichauer motorismus dlouhá plochá dráha Mariánské Lázně
3.místo Radovesnický sportovní gymnastika víceboj Černošice
3.místo Kristejn biatlon biatlon na horských kolech Jablonec nad Nisou
3.místo Horká biatlon biatlon na horských kolech Jablonec nad Nisou
3.místo Kukrle cyklistika časovka Karlovy Vary
3.místo Rajchart cyklistika časovka Karlovy Vary MČR do 23 let
3.místo Zábojník plavání 50 m prsa Praha junioři
3.místo Zábojník plavání 200 m prsa Praha
3.místo Osina plavání 400 m polohový závod Praha
3.místo Svoboda plavání 100 m motýlek Praha junioři
3.místo Kratochvíl plavání 50 m motýlek Praha
3.místo Vavřinová plavání 50 m volný způsob Praha juniorky
3.místo Vavřinová plavání 100 m motýlek Praha juniorky
3.místo Desenský Michal atletika 400 metrů Kladno
3.místo Tesař Jan atletika 400 m překážek Kladno
3.místo Mäki Kristina atletika 800 metrů Kladno
3.místo Doležal Jan atletika dálka Kladno
3.místo Muzikantová, Krupařová, Řehounková, Mezulianíková atletika Kladno
3.místo Chlupáč plochá dráha jednotlivci – junioři Divišov
3.místo Kopecký atletika Skok o tyči Ostrava MČR do 22 let
3.místo Moravec Ondřej biatlon sprint na 10 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
3.místo Puskarčíková Eva biatlon sprint na 7,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
3.místo Tkadlecová biatlon supersprint na 2,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
3.místo Šlesingr Michal biatlon stíhací závod na 12,5 km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
3.místo Charvátová Lucie biatlon stíhací závod na 10  km Letohrad MČR na kolečkových lyžích
3.místo Šinágl Viktor atletika silniční běh na 10 km Praha MČR v silničním běhu
3.místo Stráník horolezectví lezení na obtížnost Praha
3.místo Krčmář Eduard plochá dráha
3.místo Streichl vzpírání váha do 85 kg – dvojboj Havířov