Úspěchy 2019

MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ SPORTOVCŮ

OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

V ROCE 2019

(k 22.5.2019)

MISTROVSTVÍ SVĚTA

1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Inzell
1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 5 000 m Inzell
1.místo Anna Fernstädt skeleton Königssee
1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení čtyřboj Calgary
2.místo Tereza Voborníková biatlon vytrvalostní závod na 10 km Osrblie
2.místo Tereza Voborníková biatlon stíhací závod na 7,5 km Osrblie
3.místo Jakub Kocián biatlon vytrvalostní závod na 12,5 km Osrblie

MISTROVSTVÍ EVROPY

1.místo Schejbal kulová střelba vzduchová pistole team Osijek
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení víceboj Collalbo
2.místo Havlíčková tenis Halové ME družstev do 14 let
2.místo Havlíčková tenis ME družstev do 14 let
2.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 68 kg
3.místo Siniakov, Donald tenis Halové ME družstev do 16 let Lille

SVĚTOVÝ POHÁR

1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Hamar
1.místo Markéta Davidová biatlon sprint na 7,5 km Anterselva
1.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Salt Lake City
1.místo Adam Ondra horolezectví bouldering Meiringen
2.místo Markéta Davidová biatlon závod s hromadným startem na 12,5 km Anterselva
2.místo Markéta Davidová biatlon závod s hromadným startem na 12,5 km Canmore
2.místo Adam Ondra horolezectví lezení na rychlost Moskva
2.místo Adam Ondra horolezectví lezení na rychlost Mnichov
3.místo Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková biatlon štafeta 4 x 6 km Oberhof
3.místo Jakub Tomeček broková střelba skeet Acapulco
3.místo Mirka Topinková Knapková veslování Plovdiv

EVROPSKÝ POHÁR

MEZINÁRODNÍ AKCE A TURNAJE

1.místo Jonáš Forejtek tenis čtyřhra Melbourne
1.místo Lenka Hocková zápas váhová kat. do 57 kg Wolfurt
1.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kat. do 68 kg Wolfurt
1.místo Jan Bárta cyklistika etapový závod – celkově Blois
1.místo Jan Doležal atletika desetiboj Lana
2.místo Anna Fernstädt skeleton Park City Interkontinentální pohár
2.místo Dadák zápas váhová kat. do 97 kg Aarhus
2.místo Jakub Tomeček broková střelba skeet Dauhá GP Katar
2.místo Čelůstka triatlon Durban Africký pohár
3.místo Anna Fernstädt skeleton Park City Interkontinentální pohár
3.místo Vítězslav Hornig biatlon sprint na 10 km Duszniki Zdroj IBU Cup
3.místo Borkovec broková střelba trap Larnaca
3.místo Schazbazian box váhová kat. do 60 kg Minsk
3.místo Novák Petr box váhová kat. do 64 kg Minsk
3.místo Adéla Hanzlíčková zápas váhová kategorie do 68 kg Bulharsko
3.místo Hronová taekwondo váhová kategorie do 49 kg Hamburg German Open
3.místo Novák Petr box váhová kategorie do 64 kg Tbilisi

REPUBLIKOVÉ ŠAMPIONÁTY

1.místo Kristiina Mäki atletika 3 000 m Ostrava
1.místo Diana Mezulianiková atletika 800 m Ostrava
1.místo Jan Tesař atletika 400 m Ostrava
1.místo Filip Sasínek atletika 1 500 m Ostrava
1.místo Radek Juška atletika dálka Ostrava
1.místo Jiří Sýkora atletika víceboj Praha
1.místo Tereza Švábíková badminton dvouhra Brno
1.místo Adam Mendrek badminton dvouhra Brno
1.místo Petra Nováková běh na lyžích 10 km volně Nové Město na Moravě
1.místo Matěj Krsek atletika 400 m Praha
1.místo Matěj Krsek atletika 60 m Praha
1.místo Barbora Šplechtnová atletika 200 m Praha
1.místo Veronika Vítková biatlon supersprint Jablonec n. Nisou
1.místo Ondřej Moravec biatlon supersprint Jablonec n. Nisou
1.místo Mirka Topinková – Knapková veslování dlouhá dráha Štětí
1.místo Vít Ingedult dálkové plavání 5 km Praha
1.místo Benešová dálkové plavání 5 km Praha
1.místo Dufková, Mazánková synchonizované plavání technické duo Brno
1.místo Dufková, Mazánková synchonizované plavání volné duo Brno
1.místo Alžběta Dufková synchonizované plavání technické sólo Brno
1.místo Alžběta Dufková synchonizované plavání volné sólo Brno
1.místo Zachová judo váha do 70 kg Jablonec n. Nisou
1.místo Paulusová judo váha nad 78 kg Jablonec n. Nisou
1.místo David Klammert judo váha do 100 kg Jablonec n. Nisou
1.místo Jakub Bielesz zápas řecko-římský váha do 77 kg Praha
1.místo Oldřich Varga zápas řecko-římský váha do 82 kg Praha
1.místo Artur Omarov zápas řecko-římský váha do 97 kg Praha
1.místo Štěpán David zápas řecko-římský váha do 130 kg Praha
1.místo Jan Žižka zápas volný styl váha do 79 kg Praha
1.místo Lenka Hocková zápas volný styl váha do 57 kg Praha
1.místo Adéla Hanzlíčková zápas volný styl váha do 72 kg Praha
1.místo Klusková synchonizované plavání technické sólo juniorky Praha
1.místo Klusková synchonizované plavání volné sólo juniorky Praha
2.místo Jiří Sýkora atletika 60 m př. Ostrava
2.místo Nikola Bendová atletika 60 m Ostrava
2.místo Barbora Šplechtnová atletika 200 m Ostrava
2.místo Hlasová veslování veslování na trenažeru Neratovice
2.místo Jan Doležal atletika víceboj Praha
2.místo Kateřina Razýmová běh na lyžích 5 km klasicky Nové Město na Moravě
2.místo Jan Jánský atletika 60 m př. Praha
2.místo Markéta Davidová biatlon supersprint Jablonec n. Nisou
2.místo Adam Václavík biatlon supersprint Jablonec n. Nisou
2.místo Neuhortová veslování dlouhá dráha – lehké váhy Štětí
2.místo Matěj Kozubek dálkové plavání 5 km Praha
2.místo Klusková, Mrázková synchonizované plavání technické duo Brno
2.místo Klusková, Mrázková synchonizované plavání volné duo Brno
2.místo Mazánková synchonizované plavání technické sólo Brno
2.místo Mazánková synchonizované plavání volné sólo Brno
2.místo Petr Ivan judo váha do 81 kg Jablonec n. Nisou
2.místo Petr Novák zápas řecko-římský váha do 82 kg Praha
2.místo Ondřej Dadák zápas řecko-římský váha do 97 kg Praha
2.místo Klusková synchonizované plavání povinné figury juniorky Praha
2.místo Tomáš Tobola zápas volný styl váha do 92 kg Praha
3.místo Adam Lukáš atletika 60 m př. Ostrava
3.místo Lenka Masná atletika 800 m Ostrava
3.místo Adam Lukáš atletika víceboj Praha
3.místo Petra Nováková běh na lyžích 5 km klasicky Nové Město na Moravě
3.místo Kateřina Razýmová běh na lyžích 10 km volně Nové Město na Moravě
3.místo Adam Havlas atletika 200 m Praha
3.místo Eva Puskarčíková biatlon supersprint Jablonec n. Nisou
3.místo Michal Šlesingr biatlon supersprint Jablonec n. Nisou
3.místo Schejbalová veslování dlouhá dráha Štětí
3.místo Švarc zápas váhová kategorie do 81 kg Těmice
3.místo Klusková synchonizované plavání volné sólo Brno
3.místo Kulíková judo váha do 63 kg Jablonec n. Nisou
3.místo Binhak judo váha do 73 kg Jablonec n. Nisou
3.místo Jan Žižka zápas řecko-římský váha do 77 kg Praha