Úspěchy 2021

MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ SPORTOVCŮ

OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

V ROCE 2021

(aktualizováno 26.4.)

MISTROVSTVÍ SVĚTA

1.místo Markéta Davidová biatlon vytrvalostní závod na 15 km Pokljuka
2.místo Martina Sáblíková rychlobruslení 3 000 m Heerenveen
2.místo Mikuláš Karlík biatlon 10 km sprint Obertilliach

MISTROVSTVÍ EVROPY

2.místo Michal Krčmář biatlon stíhací závod Duszniki Zdroj
2.místo Michal Desenský atletika štafeta 4×400 m Toruň
3.místo Adéla Hanzlíčková zápas hmotnostní kategorie do 68 kg Varšava
3.místo Martina Sáblíková rychlobruslení víceboj Heerenveen

SVĚTOVÝ POHÁR

1.místo Adam Ondra sportovní lezení bouldering Meiringen
2.místo Anna Fernstädtová skeleton Königssee

EVROPSKÝ POHÁR

Čekáme na první medaili

MEZINÁRODNÍ A VÝZNAMNÉ AKCE

1.místo Lehečka tenis dvouhra Šarm El Šejk ITF turnaj
1.místo Gašparíková alpské lyžování obří slalom Sutrio-Ravasclett MJZ
1.místo Lavičková tenis čtyřhra Šarm El Šejk ITF Futures
1.místo Linda Fruhvirtová tenis dvouhra Monastir ITF
1.místo Linda Fruhvirtová tenis čtyřhra Monastir ITF
1.místo Linda Fruhvirtová tenis dvouhra Monastir ITF 15k
1.místo Linda Fruhvirtová tenis čtyřhra Monastir ITF 15k
1.místo Rikl tenis čtyřhra Petrohrad ITF 15k
1.místo Paulson tenis čtyřhra Petrohrad ITF 15k
1.místo Sandra Schützová běžecké lyžování sprint Saalfelden FIS cup
1.místo Sandra Schützová běžecké lyžování 5 km Saalfelden FIS cup
1.místo Linda Fruhvirtová tenis dvouhra + čtyřhra ITF turnaj Santo Domingo
1.místo Brenda Fruhvirtová tenis čtyřhra ITF turnaj Santo Domingo
2.místo Gašparíková alpské lyžování obří slalom St. Caterina
2.místo Gabriela Capová alpské lyžování slalom Obdach FIS cup
2.místo Sandra Schützová běžecké lyžování 15 km volně Slavic cup Zakopane
2.místo Štolbová taekwondo hmotnostní kat. do 67 kg MT Turkisch open Istanbul
3.místo Nováková B. alpské lyžování obří slalom Sutrio-Ravasclett MJZ
3.místo Sommerová E. alpské lyžování slalom G. La Trinite FIS cup
3.místo David Klammert judo hmotnostní kategorie do 90 kg Antalya Grand slam
3.místo Bernardová box hmotnostní kat. do 57 kg Sombor

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

1.místo Filip Sasínek atletika 1 500 m Ostrava halové MČR
1.místo Diana Mezuliáníková atletika 1 500 m Ostrava halové MČR
1.místo Petr Svoboda atletika 60 m př. Ostrava halové MČR
1.místo Adam S. Helcelet atletika sedmiboj Praha halové MČR
1.místo Gabriela Capová alpské lyžování slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Nováková B. alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
1.místo Nováková B. alpské lyžování Super G Špindlerův Mlýn
1.místo Petra Nováková běžecké lyžování 5 km Nové Město na Moravě
1.místo Petra Nováková běžecké lyžování 10 km Nové Město na Moravě
1.místo Viktorie Ondrová atletika skok o tyči Ostrava MČR J+D
1.místo Pavla Štoudková atletika 800 m Ostrava MČR J+D
2.místo Zdeněk Stromšík atletika 60 m Ostrava halové MČR
2.místo Jan Jirka atletika 200 m Ostrava halové MČR
2.místo Barbora Šplechtnová atletika 200 m Ostrava halové MČR
2.místo Gašparíková alpské lyžování obří slalom Špindlerův Mlýn
2.místo Sandra Schützová běžecké lyžování 10 km Nové Město na Moravě
2.místo Jakub Ťoupalík cyklistika cyklokros Jabkenice U23
2.místo Nikola Nosková cyklistika cyklokros Jabkenice elite ženy
2.místo Viktor Šinágl atletika Půlmaraton Ostřešany
3.místo Štěpán Hampl atletika 60 m Ostrava halové MČR
3.místo Jan Tesař atletika 400 m Ostrava halové MČR
3.místo Pavla Štoudková atletika 1 500 m Ostrava halové MČR
3.místo Martin Jánský atletika 60 m př. Ostrava halové MČR