Volejbalistky zahajují extraligu aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 1.-7. 10.

Volejbalistky Olympu vstoupily do extraligy porážkou s Olomoucí, přijďte je povzbudit na další domácí zápas v sobotu 13. října v 17 hodin do haly v Přípotoční ulici, budou to potřebovat, aby získaly první body. Čtyři tituly mistrů země vybojovaly boxeři, dařilo se i plošinářům a plavci se ukázali na světovém poháru v Budapešti. To je základní přehled výsledků našich sportovců v uplynulém týdnu.

 

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 1. – 7. 10. 2018 (40. týden)

BOX

4. – 7. 10. Mistrovství ČR muži i ženy, Děčín

váha do 60 kg: 1. místo Szachbazian

váha do 64 kg: 1. místo Novák P.

váha do 91 kg: 1. místo Havel

váha do 69 kg: 1. místo Schmoranzová

váha do 69 kg: 2. místo Vlček

váha nad 91 kg: Dümont bez umístění, prohrál 1. utkání s pozdějším vítězem

 

MOTORISMUS – Plochá dráha

Praha 1. 10. – 50. Memoriál Luboše Tomíčka

8. místo Franc, 12. Krčmář, 13. Smetana, 14. Kvěch, 16. Škurla

6. 10. Závod Speedway Grand Prix – Toruň

13. místo Milík, celkové pořadí SGP: 17. místo Milík

7. 10. Mistrovství ČR jednotlivců – finále č. 4, Březolupy

vítěz Milík, 2. Franc, 3. Krčmář, 4. Kvěch, 6. Smetana, 8. Holub, 10. Škurla, 11. Mikel, 12. Chlupáč, 15. Hájek

Celkové pořadí: 1. Franc, 2. Milík, 3. Krčmář, 5. Smetana, 7. Štichauer, 8. Škurla, 9. Kvěch, 10. Kůs, 11. Chlupáč, 12. Holub, 16. Mikel, 17. Hájek

 

PLAVÁNÍ

4. – 6. 10. Světový pohár, Maďarsko/Budapešť

100PZ: 30. místo Tobiáš 00:57,65

200PZ: 12. místo Chrápavý 01:59,25, 27. místo Tobiáš 02:04,45

400PZ: 22. místo Tobiáš 04:30,29

400VZ: 36. místo Švéda 04:00,32

100VZ: 56. místo Švéda 00:52,14

200VZ: 36. místo Švéda 01:52,50

100P: 16. místo Chrápavý 01:00,15

200P: 15. místo Chrápavý 02:08,79

100PZ: 20. místo Vavřinová 01:02,59, 45. místo Chrápavá 01:07,07

50K: 38. místo Vavřinová 00:26,50, 59. místo Chrápavá 00:27,45

100P: 34. místo Chrápavá 01:13,50

50M: 34. místo Vavřinová 00:28,27, 45. místo Chrápavá 00:28,98

100M: 33. místo Vavřinová 01:02,99, 41. místo Chrápavá 1:04,32,

50P: 28. místo Chrápavá 0:33,36

200PZ: 19. místo Vavřinová 02:15,31

400PZ: 17. místo Vavřinová 04:49,2

5.-6. 10. Velká cena Trutnova (25 m bazén)

100VZ: 2. místo Moser  50,70

200VZ: 3. místo Čejka  1:51,32

200PZ: 1. místo  Čejka 2:08,05

100M:   2. místo Čejka 56,07

 

TENIS

Masters Tennis Europe do 14 let, 1. 10., Itálie

Donald – 3.místo, Siniakov – 6.místo

ITF 4 do 18 let, 1. 10. Španělsko/El Prat

Palicová – 2.kolo dvouhra

 

VOLEJBAL

6. 10. extraliga ženy: Olymp – Olomouc 0:3 (-25,-18,-16)

juniorky: Olymp – Vysočina 3:0, 3:0

 

Různé sporty LETNÍ – TRAMPOLÍNY

3. – 7. 10. Světový pohár, Portugalsko/Loulé

30. místo Frydrychová z 49

47. místo Sült z 63

 

Sestavila: Marie Poláková