VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP Centra sportu MV V TÝDNU OD 16.1. DO 22.01.2017

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU OD 16.1. DO 22.01.2017

PLAVÁNÍ
21.1.
Memorial Míly Heršálkové Brno, synchronizované plavání
2. místo Mrázková 69,159
3. místo Hodová 68,777

18.1. Anketa „ Plavec roku 2016“
junior roku
3. místo Osina
dálkové plavání
1. místo Pechanová
2. místo Kozubek
Junioři
1. místo Benešová
synch.plavání
1. místo DUO Bernardová-Dufková
Anketa „ Český pohár plavání “
ženy:
4. místo Jordová
muži:
1. místo Bartůněk
4. místo Vobořil
5. místo Moser

TENIS
16. – 22.1.
ITF 1, junioři Vestec (Rikl, Beránková)
Fekiac (SR) – Rikl
3:6, 6:4, 7:6 (2)
čtvrtfinále: Beránková – Gracheva (RUS)
6:2, 6:0
semifinále: Rakhimova(RUS) – Beránková
6:3, 6:3

14. – 29.1. Australian Open (Siniaková)
16.1. dvouhra 1. kolo
Görgesová (Něm.) – Siniaková (ČR)
3:6, 6:3, 6:4
19.1. čtyřhra 1. kolo
Peschkeová, Grönefeldová (ČR/Něm.) – Hradecká, Siniaková (10-ČR)
7:6 (11:9), 4:6, 6:1
21.1. smíšená čtyřhra – 1. kolo:
Siniaková, Soares (6-ČR/Braz.) – Martínezová, Cuevas (Šp./Urug.)
6:4, 6:3
9. – 16. místo smíšená čtyřhra Siniaková

STOLNÍ TENIS
17.1. – 22.1.
ITTF World Tour Maďarsko Budapešť ( Jančařík, Konečný, Prokopcov, Matelová)
19.1. dvouhra 1. kolo muži
Konečný (ČR) – Pattantyús (Maď.)
4:1 (10, -10, 8, 4, 10)
čtyřhra 1. kolo muži
Konečný, Polanský (ČR) – Jiang Tianyi, Lam Siu Hang (Hongkong)
3:1 (9, 9, -7, 8).
dvouhra 1. kolo ženy
Potaová (Maď.) – Štrbíková (ČR)
4:2 (-7, 6, 7, 7, -9, 9)
čtyřhra 1. kolo
Balážová, Matelová (SR/ČR) – Noskovová, Tajlakovová (Rus.)
3:1 (4, 7, -10, 7)

20.1.
dvouhra – 2. kolo muži
Aruna (Nig.) – Konečný (ČR)
4:3 (-8, 10, 9, -11, -9, 7, 8).
čtyřhra – čtvrtfinále:
Calderano, Tsuboi (Braz.) – Konečný, Polanský (ČR)
3:2 (10, -9, 9, -11, 8).
čtyřhra – čtvrtfinále ženy
Čchen Sing-tchung, Li Ťia-i (Čína) – Balážová, Matelová (SR/ČR)
3:2 (-7, 7, 8, -9, 6).

konečné umístění:
dvouhra:
9. místo Konečný
33. místo Jančařík
65. místo Prokopcov
čtyřhra:
5. místo Konečný společně s Tomášem Polanským

dvouhra:
17. místo Renáta Štrbíková
čtyřhra:
5. místo Hana Matelová.

VOLEJBAL
21.1.
Extraliga žen ČR, Ostrava
Ostrava – Olymp 3:1 (-24,24,15,25)
juniorky: Prostějov – Olymp 0:3, 1:3

BIATLON
16. – 22.1.
SP Itálie Antholz-Anterselva (Koukalová, Puskarčíková, Vítková, Charvátová, Johanidesová, Moravec, Krčmář, Šlesingr, Soukup, Václavík, )
19.1. vytrvalostní závod na 15 km ženy
13. místo Puskarčíková
24. místo Koukalová
32. místo Charvátová
61. místo Vítková

20.1 vytrvalostní závod na 20 km muži
8. místo Krčmář
40. místo Soukup
57. místo Moravec
70. místo Václavík
85. místo Šlesingr

21.1. závod s hromadným startem na 12,5 km
3. místo Koukalová
11. místo Puskarčíková
14. místo Vítková

21.1. štafeta 4×7,5 km muži
13. místo ČR (Moravec, Václavík, Šlesingr, Krčmář)

22.1. závod s hromadným startem na 15 km
23. místo Moravec
24. místo Šlesingr
28. místo Krčmář

22.1. štafeta 4×6 km ženy
16. místo ČR (Charvátová, Johanidesová, Puskarčíková, Vítková)

RŮZNÉ SPORTY – ZIMNÍ
BOBY
21. – 22.1.
SP Švýcarsko St. Moritz (Dvořák, Vrba, Nosek, Kopřiva)
21.1. dvojboby
18. místo Dvořák, Nosek
26. místo ČR, podíl Vrba
22.1. čtyřboby
23. místo ČR, podíl Vrba, Nosek
27. místo ČR, podíl Dvořák, Kopřiva

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ
FEC Korea Asijský pohár
16.1. slalom
4. místo Dubovská

19.1. slalom
2. místo Dubovská

SK0KY NA LYŽÍCH
17.1.
M ČR Harachov
1. místo Koudelka 252,0 b (100,5+89,5 m)

20. – 22.1.
SP Polsko Zakopane (Koudelka)
21.1. družstva
6. místo ČR, podíl Koudelka
22.1.
15. místo Koudelka 268,3 (126+126)