VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 1. – 7. 1. 2024 (1. týden)

CYKLISTIKA
7. 1. SP cyklokros Zonhoven/BEL
16. místo – M. Boroš

BIATLON
4. – 7. 1. SP Oberhof/GER
Sprint (10 km) – muži:
35. J. Štvrtecký, 40. T. Mikyska, 42. T. Hornig, 43. M. Krčmář, 50. J. Mareček,

Sprint (7,5 km) – ženy:
41. J. Jislová, 49. L. Charvátová, 59. M. Davidová, 67. T. Voborníková,

Stíhací závod (12,5 km) – muži:
30. M. Krčmář, 32. J. Štvrtecký, 50. J. Mareček, 45. T. Hornig,

Stíhací závod (10 km) – ženy:
23. L. Charvátová, 31. J. Jislová, , 38. M. Davidová,

Štafety (4×7,5 km) – muži:
6. místo ČR – J. Mareček, T. Mikyska, M. Krčmář, T. Hornig,

Štafety (4×6 km) – ženy:
6. místo ČR – T. Voborníková, M. Davidová, L. Charvátová, J. Jislová,

4.1. – 7. 1 . IBU Cup Martell – Val Martello/ITA
Vytrvalostní závod (15 km) – muži
31. Karlík Mikuláš, 33. Václavík Adam, 75.Mánek Ondřej

Vytrvalostní závod (12,5 km) – ženy
15. Pavlů Kateřina, 16. Gotvaldová Kateřina,18. Otcovská Kristýna, 45. Václavíková Eliška

Sprint (10 km) – muži:
13. Václavík Adam, 34. Karlík Mikuláš, 52. Mánek Ondřej

Sprint (7,5 km) – ženy:
16. Gotvaldová Kateřina, 29. Pavlů Kateřina, 38. Vinklárková Tereza, 39. Otcovská Kristýna, 43. Václavíková Eliška

Stíhací závod (12,5 km)- muži:
23. Václavík Adam, 34. Karlík Mikuláš, 47. Mánek Ondřej

Stíhací závod (10 km) – ženy:
30. Gotvaldová Kateřina, 34. Vinklárková Tereza, 35. Pavlů Kateřina, 38. Václavíková Eliška, 41. Otcovská Kristýna,

TENIS
3. – 8. 1. Turnaj WTA Brisbane/AUS
Semifinále – dvouhra ženy:
L. Nosková vers. E. Rybakina (KAZ) 3:6, 2:6
(1.kolo – L. Fruhvirtová)

3. – 8. 1. Turnaj WTA Aukland/NZL
Dvouhra ženy:
2. kolo B. Fruhvirtová

30. 12. – 7. 1. UNITED CUP Sydney/Perth/AUS – družstva
3. místo ČR ve skupině – podíl J. Lehečka

1. – 8. 1. Turnaj ATP Brisbane/AUS
Dvouhra muži:
2. kolo T. Macháč

VOLEJBAL
3. – 7. 1. turnaj MEVZA – kvalifikace na ME U-20 – Maribor/SLO
účast hráček Pokorná Martina, Fabikovičová Andrea:
CZE – AUT 2:3 (15-25, 20-25, 25-16, 27-25, 16-18)
CZE – LUX 3:0 (25-16, 25-10, 25-18)
SLO – CZE 3:2 (17-25, 25-22, 25-19, 23-25, 15-11)
o 5. – 8. místo
CZE – ISR 3:0 (25-23, 25-16, 25-13)
CZE – HUN 2:3 (21-25, 25-19, 22-25, 25-22, 5-15)
Celkové 6. místo a postup do II. Kvalifikace ME U-20

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
6. – 7. 1. SP Krajnska Gora/SLO
Obří slalom – ženy:
31. místo – A. Jelínková

Slalom – ženy:
21. místo – M. Dubovská
6. – 7. 1. Mezinárodní závod juniorů. Tesido/ITA
Slalom:
10. místo a 6. místo – H. Semeráková

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SKELETON
7. 1. MSJ Lillehammer/NOR
9. místo – T. Drahoňovský

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
5. – 7. 1. ME Heerenveen/NED
Sprint družstev – ženy:
5. místo ČR – podíl N. Nepokojová, Z. Kuršová

1500m – ženy:
17. místo – Z. Kuršová

Mas Start – ženy:
12. místo – Z. Kuršová