VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 1. – 7. 4. 2024 (14. týden)

blank

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 1. – 7. 4. 2024 (14. týden)

ATLETIKA
7. 4. Berlín half Marathon, Berlín/GER
DNF Stewartová Moira

CYKLISTIKA
4. – 7.4. Circuit des Ardennes/FRA
58. místo Ťoupalík Jakub
59. místo Zahálka Matěj
75. místo Lukeš Jan
84. místo Mráz Daniel

7.4. ČP Velká Bíteš, Velká Bíteš/CZE
11. místo Kuba Jakub
14. místo Rubeš Daniel
16. místo Boroš Michael
28. místo Obdržálek Tomáš
54. místo Sedlák Lukáš

MOTO
PLOCHÁ DRÁHA
6.4. ME družstev, Gdaňsk/POL
4. místo Česko (Milík Václav, Kvěch Jan, Klíma Daniel, Macek Jan, Bednář Adam)

TENIS
1. – 6.4. m25 ESP, Barcelona/ESP
dvouhra muži
Krumich Martin 1. kolo kvalifikace

1. – 5.4. w35, Santa Margharita/ITA
dvouhra ženy
Havlíčková Lucie 2. kolo

1. – 6.4. w75, Split/CRO
dvouhra ženy
Palicová Barbora čtvrfinále

BADMINTON
4. – 6.4. Kazakhstan International Challenge, Oral/KAZ
čtyřhra muži
3. místo Mendrek Adam, Král Ondřej
dvouhra ženy
Švábíková Tereza 2. kolo

STŘELBA – KULE
4. – 6.4. Puchar Wiosny, puškové disciplíny vzduchová puška 60 ran a sportovní malorážka 3×20 ran, Puchar Wiosny/POL
libovolná malorážka 3×20 ran muži
12. místo Křivánek Richard
vzduchová puška 60 ran ženy
3. místo Štefánková Kateřina
5. místo Brabcová karolína
22. místo Opluštilová Marie
vzduchová puška 60 ran muži
10. místo Křivánek Richard
standartní malorážka 3×20 ran ženy
1. místo Štefánková Kateřina
5. místo Brabcová Karolína
12. místo Opluštilová Marie

ÚPOLOVÉ SPORTY
ZÁPAS
3. – 7.4. Evropská kvalifikace na OH, Baku/AZE
řecko-římský zápas muži
do 77kg
17. místo Varga Oldřich Varga
zápas ženy
do 68 kg
semifinále Hanzlíčková Adéla

TAEKWONDO
6. – 8.4. Spanish Open, LA Nucia/ESP
do 53 kg ženy
5. místo Hronová Dominika
do 57 kg ženy
9. místo Flégrová Hana
do 62 kg ženy
3. místo Štolbová Petra
do 73 kg ženy
3. místo Jiránková Iveta
do 80 kg muži
bez umístění Ludwig Albert
do 87 kg muži
9. místo Jochman Adam

PLAVÁNÍ
4.4.-7.4. Swimm Open Stockholm
200 m prsa muži
5. místo (finále) Zábojník Matěj 2:12,82 min
100 m prsa muži
7.místo (finále) Zábojník Matěj 1:02,34 min
200 m znak muži
3. místo (finále) Ludvík David 2:03,11 min
50 m znak muži
13.místo (finále) Ludvík David 27,04 s
100 m prsa muži
17. místo Martin Míček 1:04,14 min

5.4.-7.4. Synchro – Swiss Championships
duet tech
1.místo Klusková Karolína, Hrazdírová Lucie
3.místo Diana Čípová podíl
solo free
1.místo Čípová Diana A limit pro MEJ
3.místo Lewczyszynová Julie A limit pro MEJ
solo tech
2.místo Klusková Karolína
3.místo Lewczyszynová Julie

7.4. zimní MČR a ČP v dálkovém plavání, Praha/CZE
5 km ženy
1. místo Pleskotová Julie 1:00:24,4 hod
2. místo Netrefová Lucie 1:01:05,1 hod splněn A limit MEJ a MSJ

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ
JACHTING
29.3. – 6.4. SP Mallorca Princesa Sofia – všechny třídy, Mallorca
kite muži
17. místo Koška Vojtěch
ILCA 6
94. místo Teplý Ondřej

SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ
3. – 7. ME + kvalifikace na OH, Guimaraes/POR
individuál ženy
14. místo Juříčková Michaela
individuál juniorky
5. místo Juříčková Michaela
individuál muži
15. místo Kubík Lukáš
synchron ženy
8. místo Juříčková Michaela podíl

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
4. – 7.4. SP, Osiejk/CRO
prostná ženy
5. místo Peterková Klára
7. místo Peterková Klára

VOLEJBAL
semifinále Extraligy ženy
2.4. Olymp – Šelmy Brno 1:3
5.4. Šelmy Brno – Olymp 3:0
V sérii prohra 0:3 – od 15.4. série o 3. místo

Kvalifikace ME U-20 Litva
Černá Hora – Česko 0:3
Česko – Slovinsko 3:2
Česko – Litva 3:0
postup na ME U-20

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
27.3. – 3.4. Pro Tour, Denver/USA
paralelní obří slalom muži
2. místo Zabystřan Jan
super slalom muži
5. – 8. místo Zabystřan Jan (vyřazen ve čtvrtfinále)
celkově muži
dělené 1. místo Zabystřan Jan

4. – 5.3. FIS, Štrbské Pleso/ SVK
obří slalom muži
7. místo Krýzl Kryštof
Svatoš Lukáš 12. a 7. místo
Kroupa Štěpán 27. a 34. místo
Müller Marek 2×22. místo
Kučera Vojtěch DNS2, DNF2
obří slalom ženy
Nováková Barbora 4. místo a DNS2

AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ
5. – 6.3. MSJ Chiesa in Valmalenco/ITA
jízda v boulích muži
28. místo Gajdečka Marek
20. místo Gajdečka Marek
paralelní jízda v boulích muži
22. místo Kroupa Matyáš
22. místo Kroupa Matyáš