VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 10. – 16. 10. 2022 (41. týden)

BOX
3. – 23. 10. ME žen, Budwa/Černá hora
HK 57 kg: 9. – 16. místo Čavajdová 22 závodnic

CYKLISTIKA
10. – 16. 10. MS dráhové disciplíny, Paříž/FRA reprezentační akce
Scratch
15. místo Daniel Babor

14. 10. SP UCI kat. C1 – cyklokros, Fayetteville/USA
5. místo Michael Boroš

16. 10. SP UCI kat. World Cup – cyklokros, Fayetteville/USA
10. místo Michael Boroš

MOTO
16. 10. MS Silnice Moto2 Austrálie
Salač nedokončil

16. 10. Extraliga družstev Liberec
1. Markéta Praha – Kvěch, Klíma, Chlupáč, Vaníček, Bednář
2. Pardubice
3. Slaný
4. Liberec

Celkově vítězství Markéta Praha, podrobné výsledky jsou v příloze

PLAVÁNÍ
13. – 16. 10. Plzeňské sprinty ČP, Plzeň
Plavci ze 30 zemí, zhruba 600 účastníků.

Matěj Zábojník
2. místo   50m Prsa     27,44
2. místo 100m Prsa   0:58,74
3. místo 200m Prsa   2:07,60

Daniel Gracík
2. místo 100m Kraul   0:48,39  ČR jun. rekord
2. místo   50m Motýl      23,19
4. místo  100m Motýl  0:51,69

Jan Čejka
2. místo 200m Znak   1:55,11
4. místo   50m Znak      23,93
4. místo 100m Znak      52,91

Jakub Bursa
1. místo  200m PZ       1:57,72
2. místo  400m PZ       4:12,17

Lenka Štěrbová
2. místo 1500m Kraul  17:05,17

Alena Benešová
3. místo  400m Kraul     4:15,20
3. místo  800m Kraul     8:53,15

Lucie Zubalíková
3. místo 1500m Kraul   17:07,20

STŘELBA BROKY
27. 9. – 11. 10. MS Osijek/Chorvatsko
11. 10.
Skeet družstva M: 3. místo ČR, podíl Tomeček
Skeet družstva Ž: 7. místo ČR, podíl Šumová, Šindelářová

STŘELBA KULE
12. – 25. 10. MS Cairo/Egypt
(Podhráský, Strnad, Schejbal, Schejbalová, Brabcová A., Brázdová, Přívratský)

14. 10.
VzPu 60 M: 5. místo Přívratský 630
Přívratský vybojoval pro české střelce už páté účastnické místo na OH v Paříži 2024.
VzPu 60 Ž: 24.místo Brázdová, 50. Brabcová A.

15. 10.
VzPi 60 M: 14. místo Schejbal

16. 10.
VzPu 60 družstva M:  6. místo ČR, podíl Přívratský
VzPu 60 družstva Ž: 18. místo ČR, podíl Brázdová, Brabcová A.

TENIS
10. – 16. 10. ATP Challenger, Ismaning/Německo
Macháč –   1. kolo dvouhra
Vrbenský – 1. kolo dvouhra
Krumich –   2. kolo kvalifikace

10. – 14. 10. J2 Vigo/ESP
Donald – vítězství dvouhra

10. – 15. 10. J3, Sarawak /Malajsie
Brunclík – čtvrtfinále dvouhra

10. – 15. 10. W60 Trnava/Slovensko
Havlíčková – semifinále dvouhra
Nosková – čtvrtfinále dvouhry

10. – 15. 10. J4 Poreč/Chorvatsko
Kovačková – semifinále dvouhry

10. – 15. 10. W25 Cherbourg En Cotentin/Francie
Palicová – semifinále dvouhra

10. – 15. 10. Sozopol/Bulharsko
Siniakov – 2. kolo kvalifikace

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
6. – 12. 10. MS Taškent/Uzbekistán
HK +78 kg:  bez umístění Paulusová
HK 90 kg:    9. místo Klammert

15. – 16. 10. EP Malaga/Španělsko
HK 81kg: 7. místo Svoboda

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
9. – 16. 10. MS Kemah/USA
ILCA 6: 64. místo Palanti

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ
14. – 16. 10. MS v příbřežním veslování, Saundersfoot/Anglie
Skif: 3. místo Pospíšilová
Dvojskif mix: čtvrtfinále ČR, podíl Pavlína Flamíková

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – TRIATLON
16. 10. Grand Prix Triathlon Lignano, Itálie
2. místo Kuříková

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
14. – 16. 10. MZ Inzell/Německo

500m       1000m      500m      1500m      3000m      5000m

Nepokojová     13.(31)     25. (39)    15. (39)      23. (33)
Kuršová        11. (35)    16. (39)     8. (33)      9. (19)
Antošová       12. (35)    12. (39)     11. (33)
Petrusová      31. (35)    33. (39)     25. (33)    17. (19)
Kočí           42. (62)    31. (47)     24. (50)    17. (28)
Procházka      48. (62)    39. (47)     41. (50)     24. (28)
Stodola        24. (47)    33. (50)     23. (28)
Steklý                 32. (50)                  7. (16)