VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 10. – 16. 7. 2023 (28. týden)

ATLETIKA
11. 7. 2023 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána 61. ročník
100m: 5. místo Dan Kováč 10,78
200m: 1. místo Nikola Bendová 23,70s
800m: 1. místo Pavla Štoudková 2:05,76
Tyč: 4. místo Viktorie Ondrová 380m
Dálka: 1. místo Radek Juška 788cm
7. místo Dan Kováč 713cm
Koule: 3. místo Tomáš Procházka 17,15m
7. místo Dominik Sládek 14,52m
Disk: 3. místo Vít Kotrba 50,60m

12. – 16. 7. 2023 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 let, Espoo/Finsko
Kladivo: 6. místo Jan Doležálek 70,86m
400m př.: 9. místo Ester Bendová 57,82s
Oštěp: 15. místo Petra Sičaková 50,20m
200m: 19. místo Barbora Šplechtnová 23,92s
4x100m: DNF podíl Barbora Šplechtnová

15. 7. 2023 45. VC NMMET, WA Continental Tour – Challenger, Certifikovaný mítink ČAS, Nové Město nad Metují
200m: 4. místo Dan Kováč 21,71s
400m: 2. místo Jan Tesař 46,71s
Dálka: 1. místo Radek Juška 808cm
10. místo Dan Kováč 691cm
Koule: 4. místo Tomáš Procházka 16,88m
Disk: 6. místo Petr Procházka 57,05 PB

15. – 16. 2023 Klášterecké víceboje + vložené závody
Tyč: 1. místo Viktorie Ondrová 380cm

16. 7. 2023 Kamila Skolimowska Memorial (Mítink Diamantové ligy)
1500m: 10. místo Kristiina Mäki 4:03,27 (splněn limit na MS – Budapešť)

BADMINTON
11. – 16. 7. YONEX US Open 2023/World Tour Super 300, Council Bluffs
Dvouhra – Louda 2. kolo
12. 7.
Louda Jan – Merkle A. 2:0
16. 7.
Louda Jan – Sen L. 0:2

CYKLISTIKA
14. – 15. 7. GP Gemenc SP UCI 2.2, Maďarsko
1. místo Filip Řeha
10. místo Dominik Neuman
16. místo Tomáš Přidal

2. místo soutěž týmů

MOTO – plochá dráha
13. 7. MS dlouhá F3, Marmande/Francie
7. místo Hynek Štichauer, 10. místo Josef Franc
Průběžné pořadí: 4. místo Josef Franc
MS Superbike, Imola/Itálie
Oliver Konig závod nedokončil

PLAVÁNÍ
14. – 30. 7. MS BP + SY + DP, Fukuoka/Japonsko
Synchro:
Technické solo: 21. místo Karolína Klusková 165.1000
Technické duo: podíl na 22. místě Karolína Klusková 183.8601

Dálkové plavání:
10Km Ž: 32. místo Alena Benešová 2:07:24,30
37. místo Lenka Štěrbová 2:09:36,50
10km M: 37. místo Ondřej Zach 1:57:23,70

STŘELBA BROKY
7. – 17. 7. SP Lonato/Itálie
Skeet Ž: 27. místo Barbora Šumová
Skeet M: 42. místo Jakub Tomeček
Skeet mix: 10. místo Barbora Šumová + Jakub Tomeček
podíl na 22. místě Lea Kučerová
Trap M: 7. místo Jan Palacký, 21. Jan Borkovec, 42. Jiří Lipták, 86. Vladimír Štěpán
Trap J: 29. Martina Matějková, 49. Zina Hrdličková, 70. Lea Kučerová,
86. Aneta Řezníčková

TENIS
10. – 15. 7. ITF M25 Esche/Alzette Luxembourg
Martin Krumich – 2. kolo dvouhra
10. – 14. 7. Wimbledon, GBR
Petr Brunclík – 1. kolo dvouhra jun., 2. kolo čtyřhra jun.
Tereza Valentová – 2. kolo dvouhra, 2. kolo čtyřhra jun.
Laura Samsonová – 2. kolo dvouhra, vítězství čtyřhra juniorek
Alena Kovačková – 1. kolo dvouhra, vítězství čtyřhra juniorek

10. – 14. 7. WTA 125 Contrexeville/Francie
Barbora Palicová – 1. kolo dvouhra
10. – 14. 7. ITF w60 Amstelveen/Nizozemí
Dominika Šalková – 1. kolo dvouhra

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
13. – 16. 7. MT Budapešť/Maďarsko
HK 57 kg: Anna Michalcová – 28. místo (28)
HK 68 kg: Adéla Hanzlíčková – 21. místo (23)
HK 77 kg: Oldřich Varga – 10. místo (23)
HK 130 kg: Marcel Albini – 12. místo (20)

VZPÍRÁNÍ
10. 7. ME do 17 let, Kišiněv/Moldavsko
Jan Matějka ve váhové kategorii do 102 kg 10. místo v trhu 107 kg , 9 místo v nadhozu 140 kg ol. dvojboj 10 místo 247 kg

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – CYKLISTIKA HANDICAPOVANÝCH
15. – 16. 7. M ČR+SVK v silniční cyklistice, Púchov/Slovensko
Silniční závod MC2: 1. místo Ivo Koblasa
Časovka: 1. místo Ivo Koblasa

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
14. – 15. 7. SP obtížnost, Briancon/Francie
Obtížnost: 2. místo Eliška Adamovská
Michaela Smetanová vypadla v semifinále, Martin Stráník nepostoupil z kvalifikace.

 

 

Úvodní snímek: instgram.com/kristiinamaki