VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 11. – 17.12. (50. týden)

CYKLISTIKA
17. 12. UCI Cyclocross World Cup, Namur/BEL
16.místo Michael Boroš

PLAVÁNÍ
14. – 17. 12. ZMČR Plzeň
Matěj Zábojník
1. místo 200P 2:07,51
1. místo 100P 58,51
1. místo 50P 27,25

Daniel Gracík
1. místo 50K 21,99
1. místo 50M 22,77

Jakub Bursa
1. místo 200PZ 1:56,91
1. místo 400PZ 4:07,38 NOVÝ REKORD ČR
2. místo 200M 1:58,71
3. místo 400K 3:47,55

Jan Čejka
1. místo 100PZ 54,98
1. místo 200Z 1:55,63
1. místo 50Z 29,10
2. místo 4 00K 3:47,37

David Ludvík
2. místo 200PZ 2:01,76
2. místo 100Z 54,14
2. místo 200K 1:57,93
3. místo 400PZ 4:20,13
3. místo 50Z 25,06

Albert Moc
3. místo 200P 2:13,40

Radim Švarc
3. místo 50M 23,66

Martin Míček
3. místo 100P 1:00,59

Alena Benešová
1. místo 400K 4:17,87
1. místo 800K 8:48,74
3. místo 1500K 17:05,67

Lenka Pavlacká
1. místo 1500K 16.52,65
3. místo 800K 8:52,45
3. místo 400PZ 4:52,93

Julie Pleskotová
2. místo 1 500K 16:55,77
2. místo 800K 8:49,26
2. místo 400K 4:18,98
Natálie Jandíková
3. místo 200P 2:29,08
3. místo 100P 1:09,66

Marika Surová
3. místo 50M 27,39

Štafety – Muži
4X50PZ – podíl Zábojník, Ludvík, Švarc 1:36,82 NOVÝ REKORD ČR

STOLNÍ TENIS
12. – 17. 12. WTT Feeder Biella/ITA
Dvouhra: 33. místo Tomáš Polanský

VOLEJBAL
Olymp – Ostrava 3:0 (19,19,16)
Liberec – Olymp 3:0 (27,22,15)

VZPÍRÁNÍ
4. – 14. 12. IWF Grand Prix II – kvalifikace na OH, Doha/QAT
Josef Kolář v hmotnostní kategorii do 96 kg
Trh: 8. místo 151 kg, ČR rek. (překonal o 4 kg)
Nadhoz: 9. místo 181 kg
Dvojboj: 8. místo 332 kg

Kamil Kučera v hmotnostní kategorii do +109 kg
Trh: 8. místo
Nadhoz: 5. místo
Dvojboj: 5. místo 393 kg

BIATLON
11. – 17. 12. SP Lenzerheide/SUI
14. 12.
Sprint ženy (7,5 km): 9.Tereza Voborníková
18. Markéta Davidová
33. Lucie Charvátová
37. Jessica Jislová
76. Tereza Vinklárková

15. 12.
Sprint muži (10 km): 25. Michal Krčmář
30. Jakub Štvrtecký
43. Jonáš Mareček
75. Mikuláš Karlík

16. 12.
SZ ženy (10 km): 9. Markéta Davidová
20. Tereza Voborníková
23. Jessica Jislová
50. Lucie Charvátová
SZ muži (12,5 km): 26. Michal Krčmář
35. Jakub Štvrtecký
36. Jonáš Mareček

17. 12.
ZHS ženy (12,5 km): 15. Markéta Davidová
18. Tereza Voborníková
26. Jessica Jislová
ZHS muži (15 km): 8. Michal Krčmář

11.- 16. 12. IBU Cup Sjusjoen/NOR
13. 12.
Sprint ženy (7,5 km): 41. Kristýna Otcovská
57. Eliška Václavíková
Sprint muži (10 km): 14. Vítězslav Hornig
19. Luděk Abrahám
55. Ondřej Mánek

15. 12.
SZ ženy (10 km): 38. Kristýna Otcovská
40. Eliška Václavíková
SZ muži (12,5 km): 16. Vítězslav Hornig
24. Luděk Abrahám
39. Ondřej Mánek

16. 12.
ZHS 60: 29. Eliška Václavíková
40. Kristýna Otcovská
ZHS 60: 10. Vítězslav Hornig
34. Ondřej Mánek
48. Luděk Abrahám

11. – 16. 12. Junior Cup, Ridnaun/ITA
13. 12.
Sprint muži: 15. Petr Hák
20. Daniel Malušek
23. David Eliáš
38. Ferdinand Jansa
78. Vladimír Kocmánek
Sprint ženy: 15. Kateřina Gotvaldová
17. Kateřina Pavlů
60. Valerie Křížová
64. Ilona Plecháčová

15. 12.
Štafeta MIX: 6. CZE, podíl Hák, Malušek, Gotvaldová
Singl mix štaf: 4. CZE, Eliáš, Pavlů

16. 12.
Sprint muži: 10. Petr Hák
11. David Eliáš
37. Ferdinand Jansa
40. Vladimír Kocmánek
50. Daniel Malušek
Sprint ženy: 17. Kateřina Pavlů
27. Kateřina Gotvaldová
49. Ilona Plecháčová
52. Valerie Křížová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
16. 12. MSJ BRA
iQFoil: 1. místo Kristýna Piňosová
Třída Kite: 6. místo Vojtěch Koška

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
12. – 13. 12. EP St.Moritz/SUI
Super G: 37. místo Tereza Nová

14. – 15. 12. EP St.Catarina/ITA
Sjezd: 62. a 53. místo Jan Koula

14. – 16. 12. SP Val Gardena/ITA (Zabystřan – sjezd+SG)
Sjezd: 20. místo Jan Zabystřan
Super G: 32. místo Jan Zabystřan
Sjezd: 47. místo Jan Zabystřan

15. – 16. 12. FIS, Bjorli/NOR
Obří slalom: 10. místo Kryštof Krýzl

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – BOBY
11. – 17. 12. SP Innsbruck/AUT
Dvojbob: 14. místo CZE, Dominik Dvořák, Dominik Záleský
18. místo CZE, Adam Dobeš, Michal Dobeš
20. místo CZE, Jáchym Procházka, Antonín Wijas

Čtyřbob:
17. místo CZE, Dominik Dvořák, David Bureš, Michal Dobeš, Dominik Záleský
18. místo CZE, podíl Adam Dobeš, Dalibor Havelka, Antonín Wijas
19. místo CZE, podíl Matěj Běhounek, Antonín Wijas,

11. – 17. 12. ME Innsbruck/AUT
Čtyřbob:
14. místo CZE, Dominik Dvořák, David Bureš, Michal Dobeš, Dominik Záleský
15. místo CZE, podíl Adam Dobeš, Dalibor Havelka, Antonín Wijas
16. místo CZE, Matěj Běhounek, Antonín Wijas

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – FREESKI
14. – 17. 12. SP Copper/USA
Big Air: 21. místo Štěpán Hudeček

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – MOGUL SKIING
15. – 17. 12. SP Alpen D´Huez/FRA
35. a 27. místo Marek Gajdečka

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
11. – 17. 12. SP 4 shorttrack, Soul/KOR
500 m: 19. místo Radek Fajkus
1000 m: 33. místo Radek Fajkus
1500 m: 29. a 23. místo Zdeněk Sejpal

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SKELETON
10. – 17. 12. SP Innsbruck/AUT
Skeleton: 24. místo Fernstädtová

11. – 15. 12. EP Winterberg/GER
Skeleton: 19. místo Timon Drahoňovský

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SNOWBOARD
14. – 16. 12. SP Copper Mountain /USA
Big Air: 14. místo Šárka Pančochová
U rampa: 12. místo Šárka Pančochová
Big Air: 50. místo Kristian Salač