VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 11. – 17. 3. 2024 (11. týden)

ATLETIKA
17.3. EDP Lisbon Half Marathon 2024, Lisabon/POR
11. místo Stewartová Moira

CYKLISTIKA
17.3. GP Istria/SVN
28. místo Ťoupalík Jakub
52. místo Obdržálek Tomáš
72. místo Lukeš Jan
DNF Kuba Jakub
DNF Sedlák Lukáš

STŘELBA – BROKY
8. – 16. 3. GP Cyprus, Nicosia/CYP
trap muži
1. místo Lipták Jiří
19. místo Štěpán Vladimír
skeet ženy
9. místo Šumová Barbora

STŘELBA – KULE
13.3. – 17.3. GP Wroclawia/POL
libovolná malorážka 3×20 muži
Mikulčík Radek 12. a 17. místo
standardní malorážka 3×20 ženy
3. místo Brabcová Aneta
Štefánková Kateřina 5. a 6. místo
14. místo Brabcová Aneta
Brabcová Karolína 17. a 18. místo
Opluštilová Marie 25. a 30. místo
vzduchová pistole 60 ran ženy
1. místo Schejbalová Veronika
7. místo Štefánková Kateřina
13. místo Brabcová Aneta
17. místo Brabcová Karolína
standardní pistole 30+30 ran ženy
Schejbalová Veronika 5. a 17. místo
vzduchová puška 60 ran muži
10. místo Mikulčík Radek
vzduchová puška mix
12. místo Mikulčík Radek, Brabcová Karolína

TENIS
4. – 13.3. WTA, Indian Wells/USA
Lehečka Jiří čtvrtfinále dvouhra

11. – 15.3. m25, Vale de Lobo/POR
Bartoň Hynek finále dvouhry

11. – 16.3. w75, Říčany/CZE
Valentová Tereza vítězství dvouhra
Šalková Dominika čtvrtfinále dvouhra
Havlíčková Lucie 1. kolo dvouhra
Samsonová Laura 1. kolo dvouhra
Kovačková Alena 1. kolo kvalifikace

11. – 15.3. w25, Solarino/ITA
Palicová Barbora čtvrtfinále dvouhry

9. – 12.3. MČR st. žákyň, Plzeň/CZE
Zajíčková Kateřina vítězství dvouhra a čtyřhra

STOLNÍ TENIS
7. – 17. 3. WTT Grand Smash, Singapur/SGP
dvouhra ženy
Metelová Hana 1. kolo hlavní soutěže
čtyřhra ženy
5. místo Metelová Hana (podíl)

BADMINTON
12. – 17.3. YONEX All England 2024, BWF Super 1000, Birmingham/GB
Mendrek Adam/Král Ondřej 1. kolo čtyřhra

12. – 17.3. Orleáns Masters 2024, BWF Super 300, Orleans/FRA
Louda Jan 2.kolo dvouhra
Švábíková Tereza 1.kolo dvouhra

14. – 17.3. FZ FORZA Dutch International 2024, BE International Series, Wateringen/NLD
Král Jiří 2.kolo dvouhra

GOLF
14.-17.3. Delphi Challenge (Challenge Tour, Indie)
11. místo Zuska Jiří

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
16.3. MČR U20, Ostrava-Vítkovice/CZE
do 57 kg ženy
1. místo Mračková Petra
do 59 kg
1. místo Mračková Tereza

BIATLON
14. – 17.3. SP, Canmore/CAN
sprint ženy
12. místo Voborníková Tereza
16. místo Charvátová Lucie
25. místo Davidová Markéta
49. místo Jislová Jessica
63. místo Otcovská Kristýna
sprint muži
33. místo Krčmář Michal
37. místo Štvrtecký Jakub
39. místo Mareček Jonáš
56. místo Hornig Vítězslav
61. místo Karlík Mikuláš
stíhací závod ženy
8. místo Davidová Markéta
20. místo Voborníková Tereza
24. místo Charvátová Lucie
48. místo Jislová Jessica
stíhací závod muži
24. místo Krčmář Michal
48. místo Hornig Vítězslav
49. místo Mareček Jonáš
50. místo Štvrtecký Jakub
závod s hromadným startem ženy
16. místo Voborníková Tereza
22. místo Jislová Jessica
24. místo Charvátová Lucie
26. místo Davidová Markéta

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
16.3. Finále SP, Saalbach/AUT
slalom ženy
11. Dubovská Martina

14. – 15.3. mistrovství Itálie, Pfelders/ITA
obří slalom muži
Forejtek Patrik DNF1 a 23. místo

17.3. mistrovství Dánska, Trysil/NOR
super G muži
1. místo Zabystřan Jan
17. místo Koula Jan
super G ženy
7. místo Nová Tereza

13. – 14.3. EP, Trysil/NOR
obří slalom muži
DNQ 2 Krýzl Kryštof
DNF 1 Krýzl Kryštof

15. – 16.3. mistrovství Rakouska, Weinebene/AUT
slalom muži
DNF 2 Kroupa Štěpán
22. místo Kroupa Štěpán
DNF2 – Muller Marek
20. Muller Marek

FREESKI
15. – 17.3. SP slopestyle, Tignes/FRA
Big Air muži
DNS Hudeček Štěpán
slopestyle muži
52. místo Hudeček Štěpán

SNOWBOARD
14. – 15.3. SP, Tignes/FRA
slopestyle ženy
13. místo Pančochová Šárka
slopestyle muži
51. místo Salač Kristián

12.3. EP, Laax/SUI
slopestyle ženy
4. místo Volopichová Vanessa

SHORTTRACK
11. – 17.3. MS, Rotterdam/NLD
500 m muži
34. místo Fajkus Radek
1000 m muži
32. místo Fajkus Radek
51. místo Sejpal Zdeněk
1500 m muži
22. místo Sejpal Zdeněk

VOLEJBAL
Čtvrtfinále play-off EX-ženy
13.3. Olymp – Ostrava 3:0
16. 3. Ostrava – Olymp 0:3