VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 12. – 18. 12. 2022 (50. týden)

BOX
15. – 17. 12. MČR Praha
1. místo:
HK 57 kg: Kateřina Čavajdová
HK 75 kg: Miloš Bartl
HK 92 kg: Pavol Hrivňák
HK +92 kg: Martin Pinc
2. místo:
HK 63,5 kg: Novák Petr
HK +92 kg: Šuster Šimon
3. místo:
HK 71 kg: Jan Polák
HK 80 kg: Martin Fitan

PLAVÁNÍ
13. – 18. 12. MS 25 m, Melbourne/Austrálie
Matěj Zábojník
200 m prsa: 9. místo 2:04,75 rekord ČR
100 m prsa: 14. místo 57,94
50 m prsa: 30. místo 27,16

Jakub Bursa
400 m PZ: 14. místo 4:10,28
200 m PZ: 25. místo 1:58,01

Daniel Gracík
100 m kraul: 40. místo 48,14
50 m motýl: 42. místo 23,36

Štafeta 4x100m PZ: finále 8. místo ČR, podíl Zábojník, Gracík 3:26,37

VOLEJBAL
17. 12. Extraliga žen
Šternberk – Olymp 2:3 (23/25 25/21 22/25 27/25 7/15)

VZPÍRÁNÍ
5. – 16. 12. MS Bogota/Columbie
Josef Kolář
HK 102 kg: 20. místo trh – 156 kg
18. místo nadhoz – 190 kg rekord ČR
18. místo dvojboj – 346 kg rekord ČR

Tereza Králová
HK + 87 kg kg: 16. místo trh: – 88 kg rekord ČR
16. místo nadhoz – 107 kg
16. místo dvojboj -195 kg rekord ČR

Jiří Orság
HK +109 kg: 19. místo trh – 170 kg

Kamil Kučera
HK +109 kg: 15. místo trh – 180 kg
9. místo nadhoz – 231 kg
12. místo dvojboj – 411 kg

BIATLON
14. – 17. 12. IBU Junior Cup, Obertilliach/Rakousko
14. 12.
Ženy – VZ (12,5 km): 3. Pavlů, 24. Gotvaldová, 40. Kulhánková, 49. Bártová
Muži – VZ (15 km) :14. Jiránek, 40. Malušek , 45. Kabrda, 77. Hák
16. 12.
Mix štafeta: 8. ČR (Pavlů, Plecháčová, Malušek, Kabrda)
Singl mix štafeta:11. ČR, podíl Mánek)
17. 12.
Muži 10 km sprint: 5. Mánek, 27. Malušek, 28. Hák, 40. Kabrda, DNS Jiránek
Ženy 7,5 km sprint: 19. Pavlů, 39. Gotvaldová, 40. Bártová, 61. Kulhánková

14. – 18. 12. IBU Cup Ridnaun/Itálie
15. 12.
Muži 10 km sprint: 9. Hornig, 10.Václavík, 39. Karlík, 60. Kabrda, 68. Mánek
Ženy 7,5 km sprint: 29. Jandová, 32. Vinklárková, 63. Otcovská
17. 12.
Muži – stíhací závod (12,5 km): 11. Václavík, 12. Hornig, 29. Karlík, 48. Kabrda
Ženy – stíhací závod (10 km): 37. Vinklárková, 53. Jandová
18. 12.
Muži – závod s hromadným startem (15 km): 20. Václavík, 30. Hornig, 55. Karlík,
56. Kabrda
Ženy – závod s hromadným startem (12 km): 21. Vinklárková, 33. Jandová,
53. Otcovská

15. – 18. 12. SP Annecy/Francie
15. 12.
Muži – sprint (10 km): 6. Krčmář, 30. Mikyska, 41. Štvrtecký, 62. Mareček
16. 12.
Ženy – sprint (7,5 km): 16. Davidová, 26. Jislová , 67. Charvátová, 78. Václavíková
17. 12.
Muži – stíhací závod (12,5 km): 11. Krčmář, 36. Mikyska, 45. Štvrtecký
Ženy – stíhací závod (10 km): 14. Jislová, 26. Davidová
18. 12.
Hromadný závod mužů na 15 km: 21. Krčmář
Hromadný závod žen na 12,5 km: 14. Davidová, 24. Jislová

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
12. – 13. 12. EP Zinall/Švýcarsko
Obří slalom: Zabystřan nepostoupil do 2. kola, Krýzl diskvalifikován
Obří slalom: 34. místo Zabystřan, Krýzl nepostoupil do 2. kola

13. 12. FIS St. Lambrecht/Rakousko
Obří slalom: Semeráková nedokončila 1. kolo

16. 12. SP Alta Badia/Itálie
Obří slalom: Krýzl nedokončil 1. kolo

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – FREESKI
14. – 17. 12. SP Copper/USA
BA: 13. místo Hudeček

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – MOGUL SKIING
16. – 17. 12. SP Alpe d´Huez/Francie
Moguls: 26. místo Šamánková
Moguls: 52. místo Gajdečka
Dual moguls: 48. místo Gajdečka

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
16. – 18. 12. SP Calgary/Kanada
5000 m: 5. místo Sáblíková
5000 m B: 14. místo Kuršová
1500 m B: 18. Kuršová
SMF hromadný start: 10. místo Kuršová (nepostoupila do finále)
SMF hromadný start: 14. místo Kočí (nepostoupil do finále)

16. – 18. 12. SP Shorttrack Almati/Kazachstán
1000 m: 32. místo Vaňková
1500 m B: 14. místo Vaňková
500 m: 26. místo Sejpal
500 m B: 10. místo Fajkus
1000 m: 23. místo Fajkus, 28. Sejpal
1500 m: 27. místo Fajkus, 36. Sejpal

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SKELETON
16. 12. SP Lake Placid/USA
10. místo Fernstädtová

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SNOWBOARD
14. – 17. 12. SP Copper/USA
BA: 18. místo Hroneš
Halfpipe: 16. místo Pančochová
BA: 7. místo Pančochová