VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 12. – 18. 9. 2022

ALETIKA

17. – 18. 09. Décastar (Zlatý mítink WA ve vícebojích), Talence
Adam S. Helcelet DNF

17. 9. Mattoni ½ Maraton Ústí nad Labem 2022
2. místo Kristiina Mäki 1:13,57

CYKLISTIKA

13. – 17. 9. Okolo Slovenska, SP UCI kat. 2.1

5. místo Jakub Otruba
39. místo Jan Bárta
43. místo Dominik Neuman

MOTO

14. 9. MČR seniorů – finále č. 2, Plzeň – přeloženo na 2.10.

18. 9. MS MOTO 2, Aragon/Španělsko

17. místo Salač

STŘELBA BROKY

16. – 18. 9. Brněnský pohár

Skeet :  muži
2. Stránský 116+50
3. Herberger 115+42

ženy
2. Šumová 112+45
3. Adámková 113+35

Trap:     muži   1. Palacký 112+30
2. Borkovec 114+28
3. Štěpán 119+21

Nominace na MS Osijek, CRO (27.9. – 10.10.)

Skeet :  Tomeček, Šumová, Šindelářová, Veselý, Včelička

Trap:  Lipták, Štěpán,Šťastný, Buchal, Dorničák, Hrdličková, Matějková, Kučerová

STŘELBA KULE

5. – 18. 9. MEJ + ME 50 m, 25 m, Wroclaw/Polsko

8. 9.

LM 3×20 J: 20. místo Křivánek 576
SM 3×20 Jky: 14. místo Štefánková 580

9. 9.

LM 60 J: 19. místo Křivánek 615,5
SM 60 Jky: 19. místo Štefánková 616,7

10. 9.

MIX 3×20 J/Jky: 10. místo ČR, podíl Křivánek 434
MIX LM/SM 60 J/Jky: 7. místo ČR, podíl Štefánková 209,6

11. 9.

LM 3×20 tým J: 6. místo ČR, podíl Křivánek 289
SM 3×20 Jky: 12. místo ČR, podíl Štefánková 430

14. 9.

LM 3×20 M: 3. místo Přívratský 590
RP 20×30 M: 4. místo Strnad 584/10 b.

9. místo Podhráský 581

SP 30+30 Ž: 32. místo Schejbalová

15. 9.

LM 3×20 Ž: 22. místo Brabcová K. 585 (RPO=(nemůže postoupit do finále)
LM 60 M: 8. místo Přívratský 625,3
SM 60 Ž: 14. místo Brabcová A. 624,2

26. Brázdová 621
37. Brabcová K. 615,5 (RPO)

MIX RP 2×30 M/Ž: 4. místo ČR, podíl Podhráský 291+12 b.

16. 9.

MIX 3×20 M/Ž: 30. místo ČR, Přívratský+Brázdová
MIX LM/SM 60 M/Ž: 9. místo ČR, podíl Brabcová A.
SP 30+30 tým Ž: 6. místo ČR, podíl Schejbalová 143

17. 9.

LM 3×20 tým M: 1. místo ČR, podíl Přívratský 297/16 b.
SM 3×20 tým Ž: 2. místo ČR, podíl Brabcová A. , Brázdová
RP 2×30 tým M: 3. místo ČR, podíl Podhráský 187

TENIS

13. – 18. 9. WTA 250 Chenai/Indie

Fruhvirtová L. – vítězství dvouhra

13. – 18. 9. W25 Santa Margharita di Pula/Itálie

Fruhvirtová B. – vítězství dvouhra

13. – 18. 9. Davis Cup Izrael

Macháč – vítězství dvouhra Davis Cup
Lehečka – vítězství dvouhra Davis Cup

12. – 16. 9. ATP Challenger Sczecin/Polsko

Krumich – 1. kolo dvouhra

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO

15. – 18. 9. ME juniorů Praha

HK 63 kg: Skalská Anna – bez um.
HK 81 kg: 7. místo Ivanka Filip

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS

10. – 18. 9. MS Bělehrad/Srbsko

HK 82 kg: 17. místo Novák P. (25)
HK 97 kg: 20. místo Omarov (29)
HK 72 kg: 23. místo Bielesz (25)
HK 77 kg: 17. místo Varga (33)
HK 68 kg: 13. místo Hanzlíčková (23)

VOLEJBAL

16. – 18. 9. MT Tomi Remont Cup Olomouc

Olymp – Prostějov 3:1
Olymp – Šternberk 1:3
Olymp – Olomouc 2:3
Olymp – Evreux Volleyball 3:0

Celkové 3. místo na turnaji

18. 9. Extraliga U22 – I. turnaj

Družstvo U-22 vstup do soutěže

Olymp – VK Lvi Praha 3:0 (22,11,16)

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ

17. – 25. 9. MS Račice (Antošová, Flamíková, Novotníková, Činková, Neuhortová, Nedělová, Pašková, Zavadilová)

Skifařka Lenka Antošová vstoupila do MS 4. místem v rozjížďce a dnes bude v opravách bojovat o start v semifinále.