VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 13. – 19. 3. 2023 (11. týden)

BOX
17. – 19. 03. Mezistátní utkání Polsko – ČR, Lomza/POL
HK 71 kg: Bartl Miloš – Damian Durkacz prohra 1:2
HK 80 kg: Tomáš Bureš – Sebastian Kusů výhra 2:1
HK 91 kg Pavol Hrivňák – Mateusz Berežnicki prohra 0:3
+91 kg Martin Pinc – Oskar Safaryan prohra 1:2

CYKLISTIKA
19. 03. GP SLOVENIAN ISTRIA SP UCI kat. 1.2 Slovinsko
26. místo Bárta Jan
27. místo Obdržálek Tomáš
41. místo Přidal Tomáš
50. místo Mráz Daniel
52. místo Lukeš Jan
76. místo Telecký Štěpán

PLAVÁNÍ
16. – 18. 3. World Aquatics Artistic Swimming World Cup, Markham/Canada
Solo Free: 9. místo Karolína Klusková 141.8542
Technical Duet: podíl na 14. místě – Karolína Klusková – 141.3208
Duet Free: podíl na 10. místě – Karolína Klusková – 198.4792

18. – 19. 03. MČR družstev 1. liga, Pardubice
Muži:
1. místo – Kometa Brno muži (Ludvík, Špaček, Zábojník, Kozubek, Hána, Čihák, Švarc)
3. místo – SC PAPardubice muži (Čejka, Moc, Chalupník, Mikula)
Ženy:
1. místo SC PAPardubice ženy (Vavřínová, Štěrbová)
4. místo Kometa Brno ženy (Benešová, Obermannová, Surová, Zubalíková)

STŘELBA KULE
18. – 19. 03. MČR 10 m, Plzeň
18. 3.
VzPi 60: Ž: 3. místo Schejbalová 563
VzPi 60 M: 4. místo Schejbal 579
VzPi 60 J: 3. místo Tenk 551
19. 3.
VzPu 60 Ž: 2. místo Štefánková 630,4+14 b.
6. místo Bartoníčková 619
7. místo Brabcová K. 622,9
9. místo Etrichová 618
VzPu 60 družstvo žen: 2. místo Štefánková, Brabcová K., Etrichová
VzPu 60 M: 1. místo Křivánek 621,7+17 b.
2. místo Prusek 6147,3+11b.

TENIS
13. – 17. 3. Indian Wells/USA
Nosková – 3. kolo dvouhry
Fruhvirtová L. – 2. kolo dvouhry

13. – 17. 03. ATP Challenger, Phoenix/USA
Lehečka – 1. kolo dvouhry
13. – 19. 03. J600, Casablanca/Maroko
Valentová – semifinále dvouhry, semifinále čtyřhry

13. – 17. 03. ITF w40 Říčany
Šalková – 1. kolo dvouhry, semifinále čtyřhry
Havlíčková – 2. kolo dvouhry

13. – 17. 03. J400, Benicarlo/Španělsko
Kovačková – vítězství dvouhry, semifinále čtyřhry

STOLNÍ TENIS
7. – 19. 3. Grand SMASH, Singapur
Čtyřhra žen:
Matelová společně se Slovenkou Balážovou obsadily 9. místo

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO
17. – 19. 3. Belgian Open, Lommel/Belgie
HK 62 kg: 9. místo Štolbová (54)
HK 73 kg: 9. místo Jiránková (21)
HK 73 kg: Ranecká vypadla v 1. kole (21)
HK 80 kg: Jochman vypadl v 1. kole (33)

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
13. – 19. 03. ME U23, Bukurešť/Rumunsko
HK 130 kg: 5. místo Albini (9)
HK 87 kg: 15. místo Havelka (15)
HK 82 kg: 14. místo Švígler (16)
HK 77 kg: 8. místo Zelenka (14)
HK 57 kg: 10. místo Michalcová (12)

VOLEJBAL
16. 3. Extraliga žen: Šternberk – Olymp 0:3 (-14, -19, -11)

BIATLON
15. – 19. 03. SP Holmenkollen/Norsko
16. 03.
Sprint 10 km M: 10. Krčmář, 38. Mikyska, 39. Václavík, 53. Štvrtecký, 54. Mareček
18. 03.
SZ 12,5 km M: 9. Krčmář, 24. Mikyska, 35. Štvrtecký, 46. Václavík, 57. Mareček
Sprint 7,5 km: 6. Voborníková, 10. Davidová, 26. Jislová, 42. Charvátová, 89. Vinklárková
19. 03.
ZHS 15 km M: 16. Krčmář
Konečné pořadí SP (po 21 závodech): 13. Krčmář, 44. Štvrtecký, 52. Mikyska , 77. Mareček , 90. Václavík
ZHS 12,5 km Ž: 16. Davidová, 25. Voborníková
Konečné pořadí SP (po 20 závodech): 9. Davidová, 36. Jislová, 43. Voborníková, 75. Charvátová,
86. Václavíková

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
10. – 17. 3. ME ve třídách ILCA 6 a ILCA 7, Andora/Itálie
Viktor Teplý se umístil ve třídě ILCA 7 na 35. místě ze 186 lodí
Ondra Teplý se umístil ve třídě ILCA 7 na 73. místě ze 186 lodí
Alessia Palanti se umístila ve třídě ILCA 6 na 60. místě ze 112 lodí

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
13. – 14. 03. EP Narvik/Norsko
Obří slalom: 9. místo Jelínková
Slalom: 27. místo Jelínková

15. – 16. 3. ČP Špindlerův Mlýn
Super G: 1. místo Zabystřan
Alpská kombinace: 1. místo Zabystřan

15. – 19. 03. SP Finále Soldeu/Andorra
SP finále
Slalom: 7. místo Dubovská

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – FREESKI
11. – 14. 03. EP premium Laax/Švýcarsko
Slopestyle: 28. místo Hudeček

 

Úvodní foto: Petr Slavík – Český biatlon