VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 16. – 22. 10. (42. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 16. – 22. 10. (42. týden)

BADMINTON
19. – 22. 10. YONEX Czech Open 2023 (International Series), Praha
1. místo Jan Louda
Finále dvouhra muži:
Louda – Muhammad (Indon.) 2:0 (17, 13)

Finále čtyřhra muži: Adam Mendrek, Ondřej Král
Smith, Chen Zhi Yi (2-USA) – Král, Mendrek 2:0 (15, 11)

BOX
18. – 22. 10. MČR mužů a žen, Ostrava
Kateřina Čavajdová do 54 kg 1. místo
Lucie Horváth Sedláčková do 60 kg 1. místo
Šimon Šuster do 92 kg 1. místo
Tomáš Bureš do 80 kg 2. místo
Daniel Komárek do 86 kg 2. místo

CYKLISTIKA
21. 10. TOI TOI Cup 3 cyklokros, Holé Vrchy
1. místo Michael Boroš

MOTO
MS Silniční moto – MOTO 2
22. 10. VC Austrálie, Phillip Island/AUS
Filip Salač nedojel

PLAVÁNÍ
19.10. – 22.10. SP 50m, Budapešť/HUN
Matěj Zabojnik
18. místo 50 P 28,61
Finále: 8. místo 200 P 2:14,70
16. místo 100P 1:02,29
Jan Čejka
100Z 15. místo 56,57
200Z 14.misto 2:03,44
50Z 16. místo 26,26

20. – 22. 10. Slovakia Swimming Cup, 25m, Šamorin/SVK
David Ludvik
50Z 3. místo 24,85
100 Z 3. místo 0:53,02
200Z 2. místo 1:56,41

Natálie Jandíková
200P 3. místo 2:29,55
100P 4. místo 1:10,00
50P 4. místo 32,17

TENIS
16. – 20. 10. ATP 250 Stockholm/SWE
Tomáš Macháč – čtvrtfinále dvouhra
Jiří Lehečka – 1.kolo dvouhra

16. – 20. 10. M25 Telavi/GEO
Martin Krumich – vítězství dvouhra
16. – 20. 10. M15 Heraklion/GRE
Jakub Nicod – vítězství dvouhra
16. – 20. 10. J300 Sanxenxo/ESP
Alena Kovačková – vítězství dvouhra, semifinále čtyřhra
Petr Brunclík – semifinále dvouhra

16. – 21. 10. w25 Faro/POR
Barbora Palicová – 2. kolo dvouhra, finále čtyřhry

STOLNÍ TENIS
15. – 19. 10. WTT Feeder Doha/Katar
Hana Matelová
3. místo ve čtyřhře žen
9. místo ve dvouhře žen

15. – 22. 10. WTT Contender Antalya/TUR
Lubomír Jančařík hrál pouze dvouhru mužů a nepostoupil z kvalifikace.

VOLEJBAL
21. 10. Extraliga žen: Olymp – Kr. Pole Brno 3:0 (18,20,17)

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
15. – 22. 10. MS U21 Tanger/MAR
Třída ILCA 6: 8. místo Alessia Palanti

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ
21. 10. Distanční závod o cenu J. Ondráka a M. Suchopára, Praha
1. místo Kristýna Neuhortová
2. místo Lenka Lukšová
4. místo Radka Novotníková
5. místo Michala Pospíšilová
6. místo Martina Zbíralová
7. místo Eliška Podrazilová
9. místo Barbora Podrazilová
10. místo Alžběta Zavadilová

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – FREESKI
20. – 21. 10. SP, Chur/SUI
Big air: 42. místo Štěpán Hudeček

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SNOWBOARDING
20. – 22. 10. SP, Chur/SUI
Big air: 15. místo Jakub Hroneš

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
20. – 22. 10. MZ dl.dráha, Inzell/GER
500m – 1000m – 1500m – 3000m – 5000m – masstart
Martina Sáblíková: 7. – 6. – 1. – 1. – DNS – DNS
Zuzana Kuršová: 17. – 13. – 8. – 4. – DNS – DNS
Veronika Antošová: 11. – 18. – DNS – 14. – DNS – DNS
Nikol Nepokojová: 12. – 19. – 21. – 16. – DNS – DNS
Adéla Petrusová: 20. – 25. – DNS – 17. – DNS – DNS
Jakub Kočí: 29. – 28. – 27. – DNS – 9. – DNS
Tadeáš Procházka: 34. – 31. – 32. – DNS – 7. – DNS
Metoděj Jílek: DNS – 3. – DNS – DNS – 5. – 1.

20. – 22. 10. SP shorttrack, Montreal/CAN
Petra Vaňková
26. místo na 1500m
32. místo na 1000m
Radek Fajkus
32. místo na 1000m
23. místo na 500m
Zdeněk Sejpal
39. místo na 1500m
48. místo na 1000m

 

 

 

Úvodní snímek: instagram.com/jan_louda