VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 17. – 23. 10. 2022 (42. týden)

CYKLISTIKA
23. 10. SP UCI kat. World Cup – cyklokros, Tábor
9. místo Michael Boroš

MOTO
23. 10. MS silnice (MOTO2) – Velká cena Malaysie – Sepang
11. místo Salač

22. – 23. 10. MS Superbike, Argentina
19. a 18. místo König

22. – 23. 10. MS Supersport, Argentina
16. a 14. místo Vostatek

PLAVÁNÍ
21. – 23. 10. SP Berlín/GER
Čejka Jan
50m Z 18. 24,52
100m Z 19. 53.02
200m Z 14. 1:56.79
200m PZ 16. 2:00,60

Gracík Daniel – junior
50m Z 20. 24.54
50m M 14. 23.13 český juniorský rekord
100m M 14. 51.52

Zábojník Matěj
50m P 20. 27,53
100m P finále 6. 58,56
200m P finále 4. 2:06,96 potvrzený limit na MS

Śvarc Radim
50m M 41. 24,01
100m K 67. 49,72
50m K 47. 22,00

Zubalíková Lucie 2002
800m K 20. 9:10,40
200m K 54. 2:05,01
400m K 41. 4:24,00

Špaček Dominik 1998
50m P 47. 28,87
100m P 42. 1:02,94
200m P 22. 2:16,06

Ludvík David
50m Z 39. 25,32
100m Z 34. 55,16
200m Z 21. 1:59,54

Surová Marika
100m Z 47. 1:04,81
100m M 36. 1:03,74
100m PZ 43. 1:03,93

21. – 23.10. VC Slovenska
Slovakia Swimming Cup (Šamorín)
Benešová Alena 1998
50m K 6. 26.93
100m K 9. 57.91
200m K 4. 2:01.23
400m K 1. 4:14.28
200m M 1. 2:16.66
400m PZ 3. 4:51.70

Čihák Martin 2002
100m K 10. 51.40
50m Z 4. 26.27
100m Z 4. 57.35
100m M 9. 55.10

Bursa Jakub
200m P 3. 2:12.38
100m PZ 6. 56.94
200m PZ 1. 1:59.16
400m PZ 1. 4:09.06 splněný A limit na MS

STŘELBA KULE
12. – 25. 10. MS Cairo/Egypt
17. 10.
VzPu MIX: 9. místo Česko, podíl Brabcová A.
35. místo Česko, Přívratský, Brázdová
Sportovní malorážka vleže Ž: 20. Brázdová 620,0, 51. Brabcová A. 613,1

19. 10.
Malorážka vleže M: 11. Přívratský 626,0

20. 10.
Rychlopalná pistole:
Smíšená družstva: 4. Česko (podíl Podhráský)

21. 10.
Sportovní malorážka 3×20 Ž: 16. Brázdová, 26. Brabcová A.

22. 10.
Malorážka 3×20 M: 17. Přívratský
Sportovní pistole Ž: 67. Schejbalová

23. 10.
Rychlopalná pistole M: 17. Podhráský, 24. Strnad
Malorážka 3×20 družstva: 5. Česko, podíl Přívratský
Sportovní malorážka 3×20 družstva: 12. Česko, podíl Brabcová A., Brázdová
Malorážka 3×20 MIX: 20. Česko, Přívratský+Brázdová

TENIS
17. – 22. 10. ATP Stockholm/Švédsko
Macháč – 1. kolo dvouhra
Lehečka – 2. kolo dvouhra

17. – 22. 10. ATP Hamburg/Německo
Vrbenský – 1. kolo dvouhra
Krumich – 1. kolo dvouhra

17. – 22. 10. ITF M15, Antaly/Turecko
Rikl – čtvrtfinále dvouhry

17. – 22. 10. M15, Heraklion/Řecko
Donald – finále dvouhry

17. – 22. 10. ITF M15, Sozopol/Bulharsko
Siniakov – 1. kolo dvouhra

17. – 22. 10. J2 Nothaburi/Thajsko
Brunclik – 3. kolo dvouhra

17. – 21. 10. J1 Sanxenxo/Španělsko
Samsonová – 2. kolo dvouhra

17. – 22. 10. J1 Dubrovník/Chorvatsko
Kovačková – finále dvouhra

17. – 22. 10. W25 Santa Margharita de Pula/Itálie
Fruhvirtova B – vítězstvi dvouhra

17. – 22. 10. WTA Guadalajara/Mexiko
Fruhvirtová L – 1. kolo dvouhra

STOLNÍ TENIS
17. – 24. 10. WTT Champions, Macao/Portugalsko
9. místo Matelová

19. 10. Kvalifikace o postup na ME družstev – muži, Havlíčkův Brod
Čeští stolní tenisté vstoupili do úvodní fáze kvalifikace ME družstev výhrou 3:0 nad Itálií. V Havlíčkově Brodě své zápasy ve skupině A5 se podíleli na výhře Lubomír Jančařík a Tomáš Polanský.
Česko – Itálie 3:0
Jančařík – Oyebode 3:0 (5, 6, 7)
Polanský – Piccolin 3:2 (4, -6, -8, 11, 5)

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
21. – 23. 10. GS Abu Dhabí/SAE
Pulkrábek (HK60 kg) i Klammert (90 kg) bez umístění.

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO
19. – 23. 10. Grand Prix, Manchester/Anglie
HK 67 kg: 3. místo Petra Štolbová, 17. Jiránková

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
17. – 18. 10. MS U23, Pontevedra/Španělsko
HK 130 kg: 9. místo Marcel Albini (15)

VOLEJBAL
Extraliga žen 3. a 4. kolo
21. 10. Olymp – Prostějov 0:3 (-11,-20,-22)
22. 10. Přerov – Olymp 0:3 (-22,-20,-20)

VZPÍRÁNÍ
16. – 25. 10. ME do 20 a 23 let, Durres/Albánie
(do 20 let: Krejčík, Šedá, do 23 let: Polák, Štreichl, Jeřábková)
František Polák do 61 kg
trh 109 kg 3. místo
nadhoz 130 kg 4. místo
dvojboj 239 kg 3. místo

Vojtěch Krejčík do 81 kg
trh 130 kg 9. místo
nadhoz 160 kg 8. místo Český rekord
dvojboj 290 kg 8. místo a Český rekord ve dvojboji

Pavlína Šedá do 87 kg český rekord v trhu do 20 let
trh 75 kg 6. místo český rekord do 20 let
nadhoz 90 kg 6. místo
dvojboj 165 kg 6. místo

Martin Štreichl do 96 kg
trh 139 kg 8 . místo
nadhoz 181 kg 6. místo
dvojboj 325 kg 7. místo

Simona Jeřábková do 81 kg
trh 85 kg 3. místo
nadhoz 101 kg 4. místo
dvojboj 186 kg 3. místo

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
15. – 22. 10. MS Brest/Francie
iQFoil M: 68. místo Lavický (162 lodí)
iQFoil Ž: 26. místo Švíková (102 lodí)

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – CYKLISTIKA HANDICAPOVANÝCH
20. – 23. 10. MS v dráhové cyklistice, Paříž/FRA
Scratch: 4. místo Koblasa
1 km: 8. místo Koblasa
Stíhací závod: 7. místo Koblasa
200m: 9. místo Koblasa

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SNOWBOARD – FREESKI
22. 10. SP Chur – Big Air/Švýcarsko
Snowboard M: 21. Hroneš
Snowboard Ž: DNS Pančochová

Freeski: 32. Hudeček

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ

500m Ž: 11. místo Antošová (40)
19. místo Nepokojová
1000m Ž: 7. místo Antošová (46)
22. místo Nepokojová
33. místo Petrusová
500m Ž: 13. místo Nepokojová (33)
13. místo Kuršová
18. místo Petrusová
3000m Ž: 1. místo Sáblíková (27)
7. místo Kuršová
10. místo Antošová
21. místo Petrusová
1500m Ž: 3. místo Kuršová (38)
10. místo Antošová
22. místo Petrusová
24. místo Nepokojová
1000m M: 24. místo Kočí (60
28. místo Steklý
31. místo Stodola
500m M: 17. místo Kočí (55)
26. místo Steklý
21. místo Stodola
3000m M: 7. místo Steklý (25)
9. místo Stodola
11. místo Kočí
1500m M: 21. místo Kočí (52)
24. místo Steklý