VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 17. – 23. 6. 2024 (25. týden)

ATLETIKA
18. 6. Boysen memorial, Oslo/NOR
disk muži
1. místo Marek 62,21 m

20. 6. Veřejné závody, Kladno/CZE
disk ženy
1. místo Klonová Klára 47,21 m
2. místo Dvořáková Kristýna 44,45 m
disk muži
1. místo Procházka Petr 56,54 m
3. místo Kotrba Vít 51,86 m

20. 6. 6. Memoriał Ireny Szewińskiej, Bydhošť/POL
800 m muži
4. místo Dudycha Jakub 1:44,82 min, NR, PB

22. 6. Mezistátní utkání juniorů a juniorek, Brno/CZE
tyč juniorky
1. místo Ondrová Viktorie 431 cm, PB
400 m junioři
1. místo Mutinský Mikuláš 47,61 s
100 m překážek junuorky
4. místo Zbožínková Klára 13,85 s
dálka junioři
1. místo Järvinen Tomas 777 cm

23. 6. 2. Memoriał Czesława Cybulskiego, Poznaň/POL
800 m ženy
8. místo Mäki Sasínek Kristiina 2:03,72 min
800 m muži
3. místo Dudycha Jakub 1:45,14 min

CYKLISTIKA
20. 6. MČR časovka, Jevíčko/CZE
U23
1. místo Rubeš Daniel
3. místo Lukeš Jan
4. místo Přidal Tomáš
7. místo Kuba Jakub
11. místo Obdržálek Tomáš
elite
8. místo Ťoupalík Jakub
9. místo Boroš Michael

23. 6. MČR silniční závod, Jevíčko/CZE
elite/U23
1. místo Přidal Tomáš
7. místo Lukeš Jan
10. místo Ťoupalík Jakub
12. místo Boroš Michael
15. místo Mráz Daniel
17. místo Rubeš Daniel
26. místo Kuba Jakub
34. místo Obdržálek Tomáš
38. místo Sedlák Lukáš
56. místo Zahálka Matěj

MOTO
PLOCHÁ DRÁHA
19. 6. MČR dvojic Final, Slaný/CZE
1. místo AK Markéta Praha (Kvěch Jan, Bednář Adam)
2. místo AK Slaný (Krčmář Eduard podíl)
3. místo Tým U19 AK Slaný (Belán Bruno, Vaníček Jaroslav)
4. místo AMK ZP Pardubice (Štichauer Hynek, Kameník Matouš)
5. místo KFPD Třebušice (Klíma Daniel podíl)

20. 6. 1. Liga, družstva, Praha/CZE
1. místo ZP Pardubice (Jeníček Jan, Štichauer Hynek)
2. místo AK Divišov (Kameník Matouš, Hlačina Jan, Klíma daniel)
3. místo Kopřivnice (Macek Jan, Krčmář Eduard)
4. místo AK Markéta (Bednář Adam, Belán Bruno, Vaníček Jaroslav)

22. 6. ME Final U-19 dvojic, Pila/POL
5. místo Bednář Adam, Kameník Matouš, Jeníček Jan

22.6. ME tráva SMF, Loopersun/NLD – náhradní termín
9. místo Macek Jan, postup do finále ME na travnaté PD

PLAVÁNÍ
17. – 23. 6. ME, Bělehrad/SRB
50 m motýlek muži
3. místo Gracík Daniel 23,26 s
100 m motýlek muži
5. místo Gracík Daniel 51,40 s, NR, A limit na OH
400 m polohový závod muži
16. místo Bursa Jakub 4:25,74 min
200 m prsa muži
20. místo Bursa Jakub 2:17,95 min

22. 6. MČR v dálkovém plavání, Seč/CZE
10 km muži
1. místo Kozubek Matěj 1:59:08,9 hod
2. místo Ludvík David 2:00:18,0 hod
10 km ženy
1. místo Pavlacká Lenka 2:08:06,2 hod
2. místo Pleskotová Julie 2:08:10,5 hod
3. místo Netrefová Lucie 2:08:12,2 hod

STŘELBA BROKY
10. – 19. 6. SP, Lonato/ITA
skeet muži
13. místo Tomeček Jakub
skeet ženy
23. místo Šumová Barbora
skeet mix
14. místo Šumová Barbora, Tomeček Jakub

TENIS
17. – 21. 6. Halle ATP/GER
Macháč Tomáš 1. kolo dvouhra

17. – 21. 6. Poznan ATP Challenger/POL
Krumich Martin 1. kolo dvouhra
Bartoň Hynek 2. kolo dvouhra

17. – 21. 6. Olomouc w75/CZE
Palicová Barbora 1. kolo dvouhra

17. – 21. 6. Hradec Králové j30/CZE
Zajíčková Kateřina 2. kolo dvouhra

17. – 21. 6. Birmingham WTA /GBR
Fruhvirtová Linda 3. kolo kvalifikace

17. – 21. 6. Berlin WTA/GER
Nosková Linda 2. kolo dvouhra

SQUASH
16. – 17. 6. Prima stavebniny Cup 2024, PSA 1k, Brno/CZE
dviuhra ženy
1. místo Čepová Michaela
Holzbauerová Tamara semifinále
dvouhra muži
1. místo Štěpán Martin

23. – 25. 6. Freshbox Cup 2024, PSA 1k, Brno/CZE
Štěpán Martin finále, pokračuje v turnaji

VZPÍRÁNÍ
15. – 22. 6. ME do 15 a 17 let Soluň/GRE
trh ženy do 49 kg
8. místo Cigošová Aneta 57 kg
nadhoz ženy do 49 kg
7. místo Cigošová Aneta 69 kg
dvojboj ženy do 49 kg
7. místo Cigošová Aneta 126 kg
trh muži do 102 kg
11. místo matějka Jan 109 kg
nadhoz muži do 102 kg
9. místo Matějka Jan 143 kg
dvojboj muži do 102 kg
9. místo Matějka Jan 252 kg

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ
SPORTOVNÍ LEZENÍ
20. – 23. 6. OH kvalifikace, Budapešť/HUN
3. místo Ondra Adam
27. místo Stráník Martin
32. místo Smetanová Michaela
40. místo Adamovská Eliška

20. – 22. 6. EP obtížnost, Augsburg/GER
4. místo Štípek Jan
18. místo Mokroluský Lukáš

VESLOVÁNÍ
20. – 23. 6. ME beach sprint, Gdaňsk/POL
skif ženy
Pospíšilová Michala vyřazena v kvalifikaci
dvojskif mix
6. místo Heranová Lucie (podíl)

KOLEKTIVNÍ SPORTY
RAGBY
19. – 23. 6. Olympijská kvalifikace, Monaco/MCO
základní skupina
POL – CZE 24:7
CZE – CHN 5:41
CZE – MEX 45:0
3. místo ve skupině – postup do čtvrtfinále jako nejlepší tým na 3. místě
čtvrtfinále
CZE – UGA 22:00
semifinále
CZE – KEN 10:12

nepostup na LOH