VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 17. – 23. 7. 2023 (29. týden)

ATLETIKA
20. 7. P-T-S Meeting (Stříbrný mítink WACT), Slovensko
100m
6. místo Zdeněk Stromšík 10,39s
200m
6. místo Jan Jirka 21,27s
400m
6. místo Matěj Krsek 46,35s

20. 7. Pražské memoriály
200m
1. místo Michal Desenský 21,10s
2. místo Dan Kováč 21,29
200m
15. místo Tereza Jonášová 25,71s
400m
1. místo Jan Tesař 47,01
400m
6. místo Tereza Jonášová 57,79s
9. místo Anna Šimková 58,34s
800m
1. místo Anna Šimková 2:07,48
400m př.
2. místo Martin Tuček 52,26s

20. 7. Vrhačské závody
Koule
3. místo Michaela Trčová 12,96m
Koule
1. místo Dominik Sládek 16,23 PB
Disk J
1. místo Klára Klonová 49,61 PB splněn limit na ME U20
Disk
1. místo Petr Procházka 56,70
3. místo Vít Kotrba 54,14 PB

20. 7. Vrhačský čtvrtek, Kolín
Tyč
3. místo Viktorie Ondrová 413cm
Oštěp
1. místo Petra Sičaková 57,58m

CYKLISTIKA
22. 7. VISEGRAD 4 BICYCLE RACE – GP POLAND SP UCI kat. 1.2
5. místo Matěj Zahálka
10. místo Michael Boroš

23. 7. VISEGRAD 4 BICYCLE RACE – GP CZECH REPUBLIC SP UCI kat. 1.2
1. místo Adam Ťoupalík
10. místo Michael Boroš
15. místo Jan Bárta

23. 7. GP Kanj, SLO, SP kat. UCI 1.2
23. místo Dominik Neuman
25. místo Filip Řeha

MOTO – plochá dráha
22. 7. ME tráva Final, Wertle/Německo
11. místo Hynek Štichauer, 13. místo Josef Franc
22. – 23. 7. Trial GP 2 of Italy, Sestriere
19. místo David Fabián

PLAVÁNÍ
14. – 30. 7. MS BP + SY + DP, Fukuoka/Japonsko
Muži – 5 km: 22. místo Ondřej Zach
Ženy – 5 km: 26. Lenka Štěrbová, 37. Alena Benešová
Volné duo: 32. místo CZE, podíl Karolína Klusková
Volné sólo: 24. místo Karolína Klusková 115,0375
Smíšená družstva 4×1,5 km: 16. CZE, podíl Štěrbová, Zach, Benešová -7:10,5
50m motýl: 43. místo Daniel Gracík 23,94

STŘELBA KULE
14. – 25. 7. MSJ Changwoon/Korea
17. 7.
VzPu mix: 5. místo CZE, podíl Vojtěch Záborec 311,8
18. 7.
VzPu 60 J: 13. místo Vojtěch Záborec 626
VzPu 60 Jky: 79. místo Marie Opluštilová 617,2
VzPu 60 Jky družstva: 18. místo CZE, podíl Marie Opluštilová
19. 7.
LM 3×20 J: 23. místo Vojtěch Záborec 578
20. 7.
SM 3×20 Jky: 45. místo Marie Opluštilová 576
SM 3×20 Jky družstva: 9. místo CZE, podíl Marie Opluštilová

 

TENIS
17. – 21. 7. M25 Telfs/Rakousko
Martin Krumich -1. kolo dvouhra
17. – 21. 7. ITF m15 Uslar/ Německo
Jakub Nicod – 2. kolo dvouhra, vítězství čtyřhra
17. – 21. 7. ITF w60 Olomouc
Tereza Valentová – čtvrtfinále dvouhra, vítězství čtyřhra

17. – 22. 7. WTA 125k Lasi/Rumunsko
Barbora Palicová – 1. kolo dvouhra
17. – 22. 7. ME jednotlivců U14, CZE
Jakub Kusý – 4. kolo dvouhra, vítězství čtyřhra -zlato
Tomáš Krejčí – bronz dvouhra semifinále, vítězství čtyřhra – zlato
Sofie Hettlerová – 4. kolo dvouhra, 3. kolo čtyřhra

17. – 21. 7. ITF w40 Porto/ Portugalsko
Dominika Šalková – 2. kolo dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra

VOLEJBAL
20. – 23. 7. Kvalifikace ME U22 2024 – ženy – Brno
Česko – Kosovo 3:0 (25:9, 25:20, 25:12)
Rakousko – Česko 0:3 (11:25, 20:25, 15:25)
Turecko – Česko 3:0 (25:22, 25:21, 25:20)
Postup na ME

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
21. – 23. 7. EP v lezení na obtížnost, Žilina/SVK
15. místo Lukáš Mokroluský

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ
19. – 23. 7. MS U23 Plovdiv/Bulharsko
Párová čtyřka: 2. místo Simona Pašková, Alžběta Zavadilová, Eliška Podrazilová, Barbora Podrazilová

 

Úvodní snímek: instagram.com/mdesetak