VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 18. – 24. 3. 2024 (12. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 18. – 24. 3. 2024 (12. týden)

CYKLISTIKA
21.3. GP Goriska & Vipava Valley/SLO
33. místo Ťoupalík Jakub
35. místo Obdržálek Tomáš
47. místo Přidal Tomáš
48. místo Zahálka Matěj
97. místo Mráz daniel

24.3. GP Adria Mobil, Nové Město/SLO
36. místo Ťoupalík Jakub
57. místo Přidal Tomáš
97. Obdržálek Tomáš
101. místo Zahálka Matěj
DNF Mráz Daniel

MOTO
WORLD SUPERBIKE, SUPERSPORT
22. – 24.3. Barcelona – Catalunya/ESP
Vostatek Ondřej 22. a 26. místo

TRIAL
24.3. mistrovství Španělska, Gironella/ESP
2. místo Fabián David

TENIS
18. – 24.3. Miami WTA1000, Miami/USA
dvouhra muži
Macháč Tomáš pokračuje v turnaji
Lehečka Jiří 2. kolo
dvouhra ženy
Fruhvirtová Linda 1. kolo
Fruhvirtová Brenda 2. kolo
Nosková Linda 3. kolo

18. – 24.3. m25, Badalo/ESP
dvouhra muži
Krulich Martin 1. kolo

18. – 24.3. m25, Loule/POR
dvouhra muži
Nicod Jakub 1. kolo

18. – 24.3. j300, Vilena/ESP
dvouhra muži
Peták Denis čtvrtfinále

18. – 24.3. w75, Maribor/SLO
dvouhra ženy
Šalková Dominika vítězství

18. – 24.3. w15, Sharm El Sheikh/EGY
dvouhra ženy
Kovačková Alena čtvrtfinále

18. – 24.3. TE 1, Torelo/ESP
dvouhra ženy
Kovačková Jana vítězství
čtyřhra ženy
Kovačková jana vítězství (podíl)

BADMINTON
20. – 24.3. ORLEN Polish Open 2024, BE International Challenge, Varšava/POL
čtyřhra muži
Mendrek Adam, Král Ondřej – prohra v 1. kole
dvouhra muži
Král Jiří prohra v 1. kole
dvouhra ženy
Švábíková Tereza prohra v 1. kole

STOLNÍ TENIS
18. – 24.3. MČR, Praha/CZE
dvouhra muži
1. místo Jančařík Lubomír
dvouhra ženy
1. místo Metelová Hana

GOLF
21.-24.3. Kolkata Challenge (Challenge Tour, Indie)
38. místo Zuska Jiří

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
21. – 24.3. EP Finále, Kvitfjel NOR
sjezd muži
28. místo Zabystřan Jan
56. místo Krýzl Kryštof
57. místo Koula Jan
super G muži
29. místo Koula Jan
31. místo Zabystřan Jan
44. místo Krýzl Kryštof
super G ženy
32. místo Nová Tereza
33. místo Nováková Barbora

BOBY
14. – 23.3. SP, Lake Placid/USA
skeleton ženy
17. místo Fernstadtová Anna

FREESKI
21. – 23.3. SP slopestyle, Silvaplana/SUI
slopestyle muži
52. místo Hudeček Štěpán

SNOWBOARD
21. – 23.3. SP slopestyle, Silvaplana/SUI
slopestyle ženy
9. místo Pančochová Šárka
slopestyle muži
18. místo Salač Kristián

VOLEJBAL
Extraliga žen
19.3. Olymp – Ostrava 3:1
výhra v sérii 3:0 a postup do semifinále

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – CYKLISTIKA HANDICAPOVANÝCH
21. – 24.3. MS na dráze, Rio de Janeiro/BRA
sprint muži C2
7. místo Koblasa Ivo NR
1 km muži C2
7. místo Koblasa Ivo NR
eliminační závod muži C2
7. místo Koblasa Ivo
3 km muži C2
8. místo Koblasa Ivo
scratch muži C2
9. místo Koblasa Ivo

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ
22. – 24.3. Mezinárodní regata Memorial d´ Aloja, Piediluco/ITA
dvojka bez kormidelníka ženy
Flamíková Pavlína, Novotníková Radka 1. a 2. místo
dvojskif ženy
Šantrůčková Adéla, Lukšová Lenka 2. a 3. místo
skif ženy
Neuhortová Kristýna 2 x 3. místo
Prokešová Alice 8. a 11. místo
párová čtyřka ženy
Zavadilová Alžběta, Podrazilová Eliška, Pospíšilová Michala, Nedělová Markéta 3. a 4. místo
skif lehkých vah ženy
Činková Veronika 4. a 3. místo

JACHTING
21. – 24.3. ME ve třídě KITE, Los Alcazares/ESP
kite muži
24. místo Koška Vojtěch

SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ
22. – 24.3. Mezinárodní závody, Cottbus/GER
individuál ženy
46. místo Juříčková Michaela
individuál muži
51. místo Kubík Lukáš
synchron ženy
15. místo Juříčková Michaela (podíl)
synchron muži
20. místo Kubík Lukáš (podíl)