VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 19. – 25. 2. 2024 (8. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 19. – 25. 2. 2024 (8. týden)

ATLETIKA
24. – 25. 2. MČR juniorů a dorostu v hale, Ostrava/CZE
400 m dorostenci
1. místo Váňa Marek 47,82 s NR U18, PB
400 m junioři
5. místo Mutinský Mikuláš 48,19 s PB
200 m junioři
4. místo Mutinský Mikuláš 21,98 s
60 m př. juniorky
1. místo Zbožínková Klára 8,40 s
skok vysoký juniorky
12. místo Zbožínková Klára 161 cm
skok daleký juniorky
8. místo Zbožínková Klára 548 cm
tyč juniorky
1.místo Ondrová Viktorie 382 cm

25. 2. 10 km silnice, Castellon/ESP
14. místo Stewartová Moira 32:41 min

VZPÍRÁNÍ 
12. – 21. 2. ME, Sofie/BUL
do 87 kg Ž
Šedá Pavlína 17. místo trh 84 kg, 17. místo nadhoz 100 kg, 17. místo ol. dvojboj 184 kg
nad 87 kg Ž
Králová Tereza 9. místo trh 92 kg (NR), 10. místo nadhoz 112 kg, 9. místo ol. dvojboj 204 kg (NR)
do 96 kg M
Kolář Josef 10. místo trh 151 kg, 14. místo nadhoz 179 kg, 14. místo ol. dvojboj 330 kg
do 102 kg M
Štreichl Martin 19. místo trh 142 kg, 15. místo nadhoz 182 kg, 17. místo ol. dvojboj 324 kg
do 109 kg M
Vogel Arnošt 14. místo trh 148 kg, 15. místo nadhoz 180 kg, 15. místo ol. dvojboj 328 kg
nad 109 kg M
Kučera Kamil 5. místo trh 175 kg, nadhoz nedokončil, ol. dvojboj nedokončil

STŘELBA – BROKY
24. – 25.2. GP Qatar
Ž
1. místo Hrdličková Zina
M
9. místo Borkovec Jan

TENIS
19. – 24. 2. WTA Dubai
Nosková Linda 2. kolo dvouhra

19. 2. – 2.3. ATP Dubai
Lehečka Jiří pokračuje v turnaji
Macháč Tomáš pokračuje v turnaji

19. – 24. 2. JA, Cairo/EGY
Kovačková Alena 3. kolo dvouhra
Samson Laura finále dvouhra
Peták Daniel 2. kolo dvouhra

BADMINTON
21. – 25.2. Uganda International Challenge 2024, Kampala/UGA
čtyřhra M
Mendrek Adam, Král Ondřej semifinále
dvouhra Ž
Švábíková Tereza čtvrtfinále

STOLNÍ TENIS
16. –25. 2. MS družstev mužů a žen, Busan/KOR
Ž
Metelová Hana – nepostoupily ze skupiny
M
17. místo Jančařík Lubomír, Polanský Tomáš
CZE – MDG 3:1
CZE – JPN 0:3
CZE – TWN 2:3
CZE – NGA 3:0
CZE – POL 0:3

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
24. 2. MČR žen, Hradec Králové/CZE
do 57 kg Ž
1.místo Mračková Petra
do 59 kg Ź
1.místo Mračková Tereza

VOLEJBAL
Extraliga žen
Olymp – VK Šelmy Brno 0:3 (-20, -22, -25)
Dukla Liberec – Olymp 3:2 (19, -31, -22, 16, 11)

MOTO – Silnice – MS Supersport
23. – 25. 2. Australia, Phillip Island / AUS
14. + 19. místo Vostatek Ondřej

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ
JACHTING
16. – 23. 2. ME ve třídě ILCA 7, Atény/GRE – kvalifikace na OH
20. místo Teplý Ondřej

VESLOVÁNÍ
24. – 25. 2. MS – trenažery, Praha/CZE
ženy
1. místo Flamíková Pavlína
2. místo Šantrůčková Anna
5. místo Novotníková Radka
8. místo Lukšová Lenka
9. místo Pospíšilová Michala
10. místo Nedělová Markéta
13. místo Heranová Lucie
17. místo Prokešová Alice
ženy lehké váhy
3. místo Neuhortová Kristýna
ženy U23
2. místo Zbíralová Martina
5. místo Podrazilová Eliška
ženy U20 lehké váhy
1. místo Kubátová Sofie
ženy U23 lehké váhy
1. místo Podrazilová Barbora

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
22. – 25. 2. SP Cottbus/GER – kvalifikace na OH
bradla Ž
6. místo Mašová Vanesa
přeskok Ž
7. místo Vlková Alice
13. místo Holasová Aneta

SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ
21. – 25.2. SP ve skocích na trampolíně, Baku/AZE
synchronní dvojice Ž
6. místo Juříčková Michaela (podíl)
indiviuál Ž
57. místo Juříčková Michaela
indiviuál M
47. místo Kubík Lukáš

 

BIATLON
23.2. – 2.3. MSJ a MSD, Otepää/EST
mix štafeta dorost
3. místo Kocmánek Vladimír, Eliáš David, Plecháčová Ilona (+ Mikolášová Heda
mix štafeta junioři
13. místo Hák Petr, Pavlů Kateřina, Gotvaldová Kateřina (+ Gregor Jan)
vytrvalostní závod
dorostenci
25. místo Kocmánek Vladimír
53. místo Eliáš David
junioři
33. místo Hák Petr
36. místo Abrahám Luděk

vytrvalostní závod dorostenky
2. místo Plecháčová Ilona
61. místo Křížová Valerie
juniorky
27. místo Pavlů Kateřina
31. místo Gotvaldová Kateřina


RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ
RYCHLOBRUSLENÍ
22. – 25.2. akademické MS, Hamar/NOR
3000 m Ž
2. místo Kuršová Zuzana
1500 m Ž
3. místo Kuršová Zuzana
22. místo Petrusová Adéla
1500 m M
12. místo Kočí Jakub
500 m Ž
17. místo Nepokojová Nikol
22. místo Petrusová Adéla
500 m M
19. místo Kočí Jakub
1000 m Ž
22. místo Nepokojová Nikol
23. místo Petrusová Adéla
1000 m M
20. místo Kočí Jakub
5000 m M
8. místo Kočí Jakub
mass start Ž
3. místo Kuršová Zuzana
mass start M
11. místo Kočí Jakub
team pursuit
2. místo Kuršová Zuzana (podíl)

BOBY
19. 2. – 3. 3. MS, Winterberg/GER
dvojbob
16. místo Běhounek Matěj/Wijas Antonín
20. místo Procházka Jáchym/Bureš David

SKELETON
17. – 26. 2. MS, Winterberg/GER
skeleton M
26. místo Drahoňovský Timon
skeleton Ž
17. místo Fernstädtová Anna
mix tým
17. místo Fernstädtová Anna/Drahoňovský Timon

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
21. – 22.2. EP, Sella Nevea/ITA
super G M
38. místo Krýzl Kryštof
DNF Koula Jan

super G M
28. místo Krýzl Kryštof
57. místo Koula Jan

24.2. NAC, Devils Glen/CAN
slalom Ž
6. místo Jelínková Adriana
4. místo Jelínková Adriana

FIS, Horní Mísečky/CZE
slalom M
3. + 4. místo Kroupa Štěpán
7. + 5. místo Forejtek Patrik
19. + 24. místo Kučera Vojtěch
slalom Ž
2. místo Semeráková Hana
5. místo Nováková Barbora

SNOWBOARD
24. – 25.2 MČR, Vítkovice/CZE
slopestyle M
1. místo Hroneš Jakub