VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 19. – 25. 6. 2023 (25. týden)

21. 6. – 2. 7. EVROPSKÉ HRY, Krakow/Polsko

ATLETIKA
23. – 25. 6. ME družstev (I. divize), Chorzow/Polsko (součást EH)
4x400m MIX: 1. místo ČR, podíl Matěj Krsek 3:12,34 (národní rekord),
vítěz všech divizí v rámci Evropských her
1500m: 6. místo Kristiina Mäki 4:12,90
400m: 9. místo Matěj Krsek 45,75s
Dálka: 10. místo Radek Juška 759
4x100m: 10. místo podíl Nikola Bendová, Barbora Šplechtnová 44,29s
4x100m: 8. místo podíl Jan Jirka, Zdeněk Stromšík 39,17s
200m: 9. místo Jan Jirka 21,18s
Kladivo: 8. místo Jan Doležálek 70,47m
Oštěp: 11. místo Martin Konečný 70,80m

BOX (23. 6. – 2. 7.)
HK 71 kg Miloš Bartl prohra v prvním kole 1/64 – 33 místo
HK 92 kg Pavol Hrivňák prohra v prvním kole 1/32 – 17 místo
HK 63,5 kg Petr Novák prohra v druhém kole 1/16 – 9. místo
(Martin Pinc a Lucie Sedláčková budou boxovat zítra)

CYKLISTIKA

BMX Free Style (21. – 22. 6)

BMX Free Style: 1. místo Iveta Miculyčová

 

PLAVÁNÍ SY – duet (21. – 26. 6.)
21. 6.
Volné duo: 14. místo ČR, podíl Karolína Klusková 122.3582 b.
Technické duo: 10. místo ČR, podíl Karolína Klusková 213.2699 b.

STŘELBA BROKY (22. 6. – 2. 7.)
Skeet M: 17. místo Jakub Tomeček 121
Skeet Ž: 22. místo Barbora Šumová 113

STŘELBA KULE (22. 6. – 2. 7.)
22. 6.
Mix VzPu: podíl na 4. místě Aneta Brabcová 312,6
6. místo ČR, Jiří Přívratský+Lucie Brázdová 315,4+312,7
VzPi 60 M: 24. místo Pavel Schejbal 573
VzPi 60 Ž: 13. místo Veronika Schejbalová 572

23. 6.
VzPu 60 M: 3. místo Jiří Přívratský 631+10b.
VzPu 60 Ž: 15. místo Aneta Brabcová 627,2
36. místo Lucie Brázdová 614,1
Mix VzPi: podíl na 6. místě Pavel Schejbal 293
podíl na 11. místě Veronika Schejbalová
24. 6.
Tým VzPu: podíl na 8. místě Jiří Přívratský 209
podíl na 9. místě Lucie Brázdová, Aneta Brabcová 312,4+311,3
Tým VzPi: podíl na 5. místě Pavel Schejbal 191
podíl na 6. místě Veronika Schejbalová 181
25. 6.
LM 3×20 M: 2. místo Jiří Přívratský 591+10 b.

STOLNÍ TENIS (23. 6. – 1. 7.)
Nominace: Hana Matelová – družstva, dvouhra, mix čtyřhra
Lubomír Jančařík – dvouhra
Jiří Polanský – dvouhra, mix čtyřhra

23. 6.
Muži
Dvouhra – kvalifikace:
Jančařík (ČR) – Putuntica (Mold.) 4:1 (2, -10, 1, 11, 7)
Žmudenko (Ukr.) – Polanský (ČR) 4:3 (9, 9, -9, -3, 7, -10, 6)
Smíšená čtyřhra:
1. kolo: Levajac, Lupuleskuová (Srb.) – Polanský, Matelová (ČR) 3:2 (1, -9, -9, 9, 2).
24. 6.
Muži dvouhra – 1. kolo:
Groth (Dán.) – Jančařík (ČR) 4:1 (10, -7, 8, 9, 4)
Ženy dvouhra – 1. kolo:
Matelová (ČR) – Arapovičová (Chorv.) 4:3 (-9, -7, 5, -12, 6, 8, 13)
25. 6.
Ženy dvouhra – 2. kolo:
Szőcsová (Rum.) – Matelová (ČR) 4:2 (9, 10, -8, -10, 3, 13)

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO (23. – 26. 6.)
HK 62 kg: 2. místo Petra Štolbová
HK 67 kg: 5. místo Iveta Jiránková
HK 80 kg: 7. místo Adam Jochman

—————————————————————————————————————–
ATLETIKA
24. 06. Mezistátní utkání ČR – Maďarsko – Polsko – Slovensko juniorů a juniorek, Slovensko
Tyč: 1. místo Viktorie Ondrová 390cm
Disk: 1. místo Klára Klonová 47,88m
Výška: 1. místo Tomas Järvinen 210cm

CYKLISTIKA
22. 6. MČR časovka jednotlivců, Tlmače/Slovensko
Časovka kat. U23: 2. místo Filip Řeha, 3. Štěpán Telecký, 4. Tomáš Přidal,
6. Jan Lukeš, 8. Tomáš Obdržálek
Časovka kat. Elite: 7. místo Adam Ťoupalík, 8. Jan Bárta

25. 6. MČR silniční závod Elite +U23, Tlmače/Slovensko
5.místo Dominik Neuman, 9. Michael Boroš, 16. Adam Ťoupalík, 23. Matěj Zahálka, 24. Daniel Mráz

MOTO – PLOCHÁ DRÁHA
21. 6. MČR dvojic, Slaný
1. Slaný (podíl Eduard Krčmář)
2. OLYMP CS MV (Jan Kvěch, Petr Chlupáč)
3. KF PD Třebušice (Daniel Klíma, Adam Bednář)

24. 6. MS dlouhá Challenge, La Reole/Francie
13. místo Franc, 15. místo Hynek Štichauer

24. 6. MSJ – 2. závod seriálu SGP2, Gorzow/Polsko
15. místo Petr Chlupáč

25. 6. MČR jun. družstev
1. místo KFPD Třebusice (Daniel Klíma, Vojtěch Šachl)
2. ZP Pardubice (Jan Jeniček, Matouš Kameník)

MS Silniční moto – MOTO2
23. – 25. 6. Dutch GP, Assen/Nizozemsko
Filip Salač nedojel

STŘELBA BROKY
24. – 25. 6. GP Beretta
Trap: 1. místo Lipták 171

STŘELBA KULE
22. – 25. 6. Rifle Trophy, Bologni/Itálie
23. 6.
VzPu 60 M: 21. místo Vojtěch Záborec 619,6
VzPu 60 Ž: 1. místo Kateřina Štefánková 626,7+251,5
LM 3×20 M: 18. místo Vojtěch Záborec 573
SM 3×20 Ž: 5. místo Kateřina Štefánková 584
24. 6.
LM 3×20 M: 18. místo Vojtěch Záborec 581
SM 3×20 Ž: 9. místo Kateřina Štefánková 582
VzPu 60 M: 16. místo Vojtěch Záborec 621,6
VzPu 60 Ž: 10. místo Kateřina Štefánková 624,6
25. 6.
Mix VzPu: podíl na 5. místě Vojtěch Záborec 311,1
podíl na 12. místě Kateřina Štefánková 311,3

TENIS
19. – 24. 6. ITF futures m15, Slovinsko
Jakub Nicod – vítězství čtyřhra
19. – 23. 6. J30 Hradec Králové
Jakub Kusý – 2. kolo dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra
Tomáš Krejčí – čtvrtfinále dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra

19. – 23. 6. WTA Birmingham/GBR
Linda Nosková – 1. kolo dvouhra
19. – 23. 6. ATP Queens/GBR
Jiří Lehečka – finále čtyřhry, 2. kolo dvouhra
VOLEJBAL
25. 6. Extraliga žen, semifinále 1.zápas
Ukrajina – Česko 3:0

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SKATEBOARDING
18. – 25. 6. Kvalifikační závody na OH, Řím/Itálie
Street: 93. místo Maxim Habanec, 113. místo Martin Pek

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
23. – 25. 6. Evropský pohár mládeže , St. Pierre en Faucigny/Francie
13. místo Lukáš Mokroluský

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – MGUL SKIING
25. 6. Letní závod – 1. závod ČP – akrobatické skoky na umělé trávě, Štíty/ČR
1. místo Matyáš Kroupa
2. místo Marek Gajdečka

Úvodní snímek: Pavel Lebeda (sport-pics.cz)