VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 19. – 25. 9. 2022 (38. týden)

ATLETIKA

25. 9. MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, Běchovice
10km M: 3. místo Viktor Šinágl 31:12
10km Ž:  1. místo Moira Stewartová 33:30

BOX

24. – 25. 9. Extraliga, Dubnica nad váhom
HK 63,5 kg: 1. místo Novák P.
HK 75 kg:    1. místo Bartl
HK 86 kg:    3. místo Fitan

CYKLISTIKA

20. 9.  MS časovka jednotlivců kat. juniři – Wollongong/Austrálie
27. místo Štěpán Telecký

23. 9.  MS silniční závod jednotlivců kat U23 – Wollongong/Austrálie
26. místo Jakub Ťoupalík

25. 9.  MS silniční závod jednotlivců kat Elite – Wollongong/Austrálie
59. místo Michael Kukrle

24.  9. 7. Škoda Cup – Český pohár M.Boleslav
1. místo Adam Ťoupalík
3. místo Michael Boroš
5. místo Daniel Babor
8. místo Matěj Zahálka
9. místo Jakub Otruba
10. místo Dominik Neuman

Celkové pořadí Českého poháru – Škoda Cup 2022
1. místo Adam Ťoupalík
2. místo Michael Boroš

20. 9.  Vyhlášení nejlepšího sportovce Královéhradeckého kraje za rok 2021
1. místo družstvo Elkov Kasper (složeno pouze ze sportovců Olympu)

MOTO

23. 9. ME jednotlivců F4, Pardubice
8. místo Kvěch, 15 Milík

Celkové pořadí:  Milík 15. místo

23. – 25. 9. MS Superbike a Supersport, Cataluya/Španělsko (König, Vostatek)

24. 9. Zlatá stuha, Pardubice
3. místo Klíma, 6. Chlupáč

25. 9. Zlatá přilba Pardubice
2. místo Milík

25. 9. MS dlouhá PD F6, Roden/Německo
6. místo Štichauer

Celkově pořadí: 8. Štichauer,13. Málek

24. – 25. 9. MS Superbike Španělsko
König 19. a 18 místo

24.9. – 25.9. MS Supersport Španělsko
Vostatek 24. a 18. místo

25. 9. MS MOTO 2, Motegi/Japonsko
10. místo Salač

STŘELBA KULE

23. – 25. 9. MČR Plzeň

23. 9.
LM 60 J: 1. místo Křivánek 620,8
LP 60 M: 1. místo Schejbal 544
LP 60 družstva mix: podíl na 1. místě Schejbal 1551 b.

24. 9.
LM 3×20 J: 1. místo Křivánek 584/16 b.
6. místo Prusek 580
SM 3×20 Jky: 4. místo Opluštilová 586
SM 3×20 Ž: 3. místo Brabcová K. 582
4. místo Štefánková 585
5. místo Bartoníčková 586
SM 3×20 družstva Ž: 1. místo Opluštilová, Brabcová, Štefánková 1753 b.
SP 30+30 M: 1. místo Schejbal 574

25. 9.
SM 60 Ž: 1. místo Brabcová K. 627
2. místo Štefánková 623,9
5. místo Bartoníčková 617,8
8. místo Kasipovičová 612,6
RP2x30 M: 2. místo Hejna 564
5. místo Podhráský 584
7. místo Strnad 576
RP 2×30 M družstva: 2. místo Hejna, Podhráský, Strnad 1724 b.
StPi 3×20 M: 4. místo Hejna 560
SP 30+30 Ž: 2. místo Schejbalová 559

23. – 25. 9. Rifle Trophy, Châteauroux /FRA (Přívratský, Brabcová A., Brázdová)

23. 9.
LM 3×20 M: 1. místo Přívratský 591+16 b.
SM 3×20 Ž:  2. místo Brabcová A. 589+12 b.
3. místo Brázdová 594

24. 9.
VzPu 60 M: 1. místo Přívratský 626,9+16 b.
VzPu 60 Ž:  2. místo Brabcová A. 631,3+14 b.
3. místo Brázdová 627,5

25. 9.
MIX VzPu: 2. místo ČR, Přívratský+Brázdová  314,6+313,5
3. místo ČR, podíl Brabcová A.

TENIS

19. – 24. 9. M25 Pardubice
Donald 2. kolo dvouhra
Siniakov – 1. kolo dvouhra

19. – 23. 9.  ATP Challenger Janov, Itálie
Krumich 1. kolo dvouhra

19. – 23. 9. W25 Ostopeč/Slovinsko
Palicová – 2. kolo dvouhra

19. – 23. 9. WTA Soul, Korea
Fruhvirtová L.- 1. kolo dvouhra

VOLEJBAL

25. – 25. 9. Ligový pohár
FINAL TOUR PŘEDLIGOVÉHO POHÁRU – Přerov
Olymp – Přerov 3:2
Olymp – Šelmy Brno 3:2
Dukla Liberec – Olymp 3:2

Celkové druhé místo v předlohovém poháru

24. – 25. 9. EX U20 – I. turnaj
Juniorky U-20
Olymp – Prostějov 3:0 (18,16,17)
Olymp – Šternberk 3:0 (9,10,18)
Olymp – Přerov 3:0 (8,14,15)

VZPÍRÁNÍ

24. 9. MČR juniorů a juniorek, Brno
Karolína Kozlová – 2. místo v HK-55 trh 57kg , nadhoz 71 kg, dvojboj 128 kg
Marie Kubíková – 1. místo v HK-64 trh 70kg , nadhoz 83 kg, dvojboj 153 kg
Pavlína Šedá – 1. místo v HK-87 trh 74kg , nadhoz 95 kg, dvojboj 169 kg
Vojtěch Krejčík – 1. místo v HK-81 trh 128 kg ,nadhoz 157 kg ,dvojboj 285 kg
Adam Pecka – 1. místo v HK-109 trh 115 kg ,nadhoz 130 kg ,dvojboj 245 kg
Adam Fridrich – 1. místo v HK+109 trh 100 kg ,nadhoz 130 kg ,dvojboj 230 kg -první start po zranění .

Nové dosažené rekordy
ŠEDÁ Pavlína / Národní rekord 74 kg v trhu (2. pokus) v kategorii Juniorky J20 -87kg
ŠEDÁ Pavlína / Národní rekord 169 kg ve dvojboji v kategorii Juniorky J20 -87kg
KREJČÍK Vojtěch / Národní rekord 157 kg v nadhozu (3. pokus) v kategorii Junioři J20 -81kg
KREJČÍK Vojtěch / Národní rekord 285 kg ve dvojboji v kategorii Junioři J20 -81kg

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SKATEBOARDING

25. – 26. 9. MČR Praha
Street: 2. místo Martin Pek
7. místo Jan Navrátil
1. místo – Antonie Bakošová

Park:   2. místo Tobiáš Jírovec
4. místo Antonie Bakošová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

24. – 25. 9. World Challenge CUP, Paříž/Francie
Přeskok: 7. místo Aneta Holasová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ

24. 9. MČR v boulderingu, Slaný
1. místo Martin Stráník
4. místo Barbora Bernardová

 

24. – 25. 9. SP, Jakarta/ Indonésie
Obtížnost: 16. místo Eliška Adamovská
17. místo Michaela Smetanová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ

17. – 25. 9. MS Račice
Dvojka bez kormidelníka: 7. místo Radka Novotníková, Pavlína Flamíková
Skif ženy: 10. místo Lenka Antošová
Párová čtyřka: 14. místo Alžběta Zavadilová ( podíl 1/4)
Dvojskif lehkých vah: 17. místo Kristýna Neuhortová, Veronika Činková
Dvojskif: 17. místo Markéta Nedělová (Alice Prokešová – účastník akce)