VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 22. – 28. 4. 2024 (17. týden)

ATLETIKA
27. 4. MČR v běhu na 10 000 m, Holešov/CZE
1. místo Stewartová Moira 33:18:05 min

28. 4. Poruba mítink, oštěp, Ostrava/CZE
1. místo Čača Alexander 66,57 m

CYKLISTIKA
28. 4. 63rd UCI Raiffeisen Kirschblüten Race, SP UCI kat. 1.2., Wels/AUT
8. místo Obdržálek Tomáš
11. místo Ťoupalík Jakub
34. místo Přidal Tomáš
35. místo Boroš Michael
55. místo Kuba Jakub

MOTO
PLOCHÁ DRÁHA
27. 4. MČR U-21, Plzeň/CZE
1. místo Bednář Adam
2. místo Jeníček Jan
4. místo Kameník Matouš
5. místo Vaníček Jaroslav
6. místo Belán Bruno
11. místo Hlačina Jan

27. 4. SGP – MS na ploché dráze, Dolni Kraljevec/CRO
12. místo Kvěch Jan

MOTO GP
28. 4. GP Jerez/ESP
11. místo Salač Filip

STŘELBA BROKY
22. – 30. 4. OH Kvalifikace, Dauhá/QAT
skeet ženy
9. místo Šumová Barbora,
62. místo Šindelářová Anna
skeet muži
13. místo Palacký Jan
43. místo Korčák Daniel

TENIS
22. – 26. 4. Ostrava ATP Challanger, Ostrava/CZE
Krumich Martin 1. kolo kvalifikace
Nicod Jakub 2. kolo dvouhra

22. – 26. 4. Lopota w35, Lopota/GEO
Valentová Tereza čtvrtfinále dvouhra

22. – 30. 4. Madrid ATP, WTA, Madrid/ESP
Macháč Tomáš 2. kolo dvouhra
Fruhvirtová Linda 1. kolo dvouhra
Fruhvirtová Brenda 1. kolo dvouhra
Nosková Linda 2. kolo dvouhra
Lehečka Jiří pokračuje v turnaji

22. – 27. 4. Offenbach j500, Offenbach/GER
Peták Denis 1. kolo dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra
Kovačková Alena semifinále dvouhra

22. – 27. 4. j60, Menton/FRA
Kovačková Jana finále dvouhra

22. – 27. 4. TE 2 u16, Brno/CZE
Oliveirusová Sára vítězství dvouhra

PLAVÁNÍ
26. – 28. 4.2024 MČR Synchro, Brno/CZE
solo tech
1.místo Klusková Karolína 197,7700 b., A limit pro ME
2.místo Čipová Diana 178,1867 b., A limit pro ME
3.místo Lewczyszynová Julie 148,1500 b.
solo free
1.místo Čipová Diana 181,9042 b., A limit pro ME
2.místo Klusková Karolína 163,6833 b., A limit pro ME
3.místo Lewczyszynová Julie 142,8375 b., A limit pro ME
duo tech
2.místo Čipová Diana (podíl) 181,7233 b.
3.místo Klusková Karolína, Hrazdírová Lucie 178,7233 b.
duo free
2.místo Klusková Karolína (podíl) 149,1271 b., A limit pro ME
3.místo Čipová Diana (podíl) 135,1167 b.

25. – 28. 4. VC Ostravy, Ostrava/CZE
100 m znak muži
1. místo Čejka Jan 56,51 s
200 m volný způsob muži
1. místo Čejka Jan 1:52,96 min
200 m polohový závod muži
2. místo Čejka Jan 2:06,28 min
100 m volný způsob muži
3. místo Čejka Jan 2:06,28 min
1500 m volný způsob muži
2. místo Matoušek Marek 17:04,952 min
800 m volný způsob muži
2. místo Matoušek marek 8:51,12 min
200 m znak muži
2. místo Ludvík David 2:04,46 min
100 m prsa muži
2. místo Míček Martin 1:03,83 min
200 m prsa muži
2. místo Špaček Dominik 2:20,49 min
1500 m volný způsob ženy
1. místo Netrefová Lucie 17:39,39 min
800 m volný způsob ženy
1. místo Netrefová Lucie 9:19,22 min
400 m volný způsob ženy
2. místo Netrefová Lucie 4:31,03 min
50 m motýlek ženy
2. místo Surová Marika 28,24 s

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ
SPORTOVNÍ LEZENÍ
25. – 27. 4. EP (boulder), Klagenfurt/Rakousko
muži
16. místo Mokroluský Lukáš
32. místo Štípek Jan
ženy
33. místo Smetanová Michaela
56. místo Janošová Markéta

JACHTING
21. – 28. 4. Last chance regata – všechny třídy, OH kvalifikace, Hyeres/FRA
iQFoil ženy
2. místo Švíková Barbora
9. místo Piňosová Kristýna
ILCA 6
8. místo Palanti Alessia
ILCA 7
43. místo Teplý Ondřej
Kite Formula
9. místo Koška Vojtěch

VESLOVÁNÍ
26. – 28. 4. ME, Szeged/HUN
skif ženy
3. místo Prokešová Alice
skif lehkých vah ženy
3. místo Neuhortová Kristýna
dvojka bez kormidelnice
4. místo Česko (Novotníková Radka, Flamíková Pavlína)
dvojskif ženy
4. místo Česko (Šantrůčková Anna, Lukšová Lenka)
párová čtyřka ženy
11. místo Česko (Nedělová Markéta, Pospíšilová Michala, Podrazilová Eliška, Zavadilová Alžběta)

VOLEJBAL
25. – 28. 4. MČR U22, Ostrava/CZE
Olymp – Junior Brno 3:1
Olymp – VK KP Brno 3:1
semifinále
Olymp – Ostrava 3:0
finále
Olymp – Liberec 2:3
celkové 2. místo