VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 23. – 29. 10. (43. týden)

ATLETKA
29. 10. Půlmaraton, Málaga/ESP
3. místo Moira Stewartová 1:10:44

CYKLISTIKA
29. 10. UCI Cyclocros World Cup Maasmechelen/BEL
22. místo Michael Boroš

MOTO
MS Silniční moto – MOTO 2
27. – 29. 10. VC Thajska, Chang/Thajsko
17. místo Filip Salač

MS Superbike a MS Supersport
27. – 29. 10. Jerez/ESP
28. 10. Superbike – 16. Oliver König a Supersport 13. Ondřej Vostatek
29. 10. Superbike – 23. místo Oliver König a Supersport Ondřej Vostatek nedokončil

Konečné pořadí MS
Oliver König nebodoval
Ondřej Vostatek 27. místo

STŘELBA KULE
28. – 29. 10. VC Semily
28. 10.
VzPu 60 M+J: 2. místo Vojtěch Záborec 617,8+248,6
VzPu Ž+Jky: 2. místo Gabriela Etrichová 625,9+250,7
5. místo Karolína Brabcová 627
7. místo Kateřina Štefánková 622,4
8. místo Aneta Brabcová 626,2
29. 10.
VzPu 60 M+J: 2. místo Vojtěch Záborec 620,9
VzPu 60 Ž+Jky: 4. místo Karolína Brabcová 625,1
6. místo Kateřina Štefánková 624,4

TENIS
23. – 27. 10. w25 Loule/POR
Dominika Šálková – vítězství dvouhra a čtyřhra
23. – 27. 10. w100 Les Franqueses del Valles/ESP
Linda Fruhvirtová – čtvrtfinále dvouhra

23. – 27. 10. w25. Santa Margherita/ITA
Brenda Fruhvirtová – vítězství dvouhra

23. – 27. 10. ATP, Vídeň/AUT
Jiří Lehečka – 2. kolo dvouhra
Macháč – 2. kolo dvouhra

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
24. – 26. 10. GS Abu Dhabi/UAE
HK 90 kg: Klammert bez umístění

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO
28. – 29. 10. Dracula Open, ROU
73 kg: 3. místo Iveta Jiránková
67 kg: 5. místo Petra Štolbová
80 kg: 5. místo Adam Jochman
74 kg: bez umístění Tomáš Sittek

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
23. – 29. 10. MS U23, Tirana/ALB
HK 57 kg: 9. místo Anna Michalcová (13)
HK 130 kg: Marcel Albini – 15. místo (15)

VOLEJBAL
26. 10. Extraliga žen: Olymp – Přerov 3:0 (10, 22, 23)
28. 10. Extraliga žen: Ostrava – Olymp 3:2 (22, -20, -23, 17, 12)

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
22. – 28. 10. MS U19, Cádiz/ESP
iQFoil: 3. místo Kristýna Piňosová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
27. – 29. 10. Evropská kvalifikace na OH, Laval/FRA
4. místo Adam Ondra
Na OH se kvalifikoval pouze vítěz. Adam Ondra bude muset příští rok do serie kvalifikačních závodů.

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
28. – 29. 10. SP Solden/AUT
Obří slalom: 38. místo Adriana Jelínková (nepostoupila do 2. kola)

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
20. – 27. 10. SP Shorttrack, Montreal/CAN
1500m: 13. místo Petra Vaňková (finále B), závod č.2. – 20.misto Petra Vaňková
500m: 27. místo Radek Fajkus
1500m: 31. místo Zdeněk Sejpal, závod č.2 – 41. místo Zdeněk Sejpal
1000m: 37. místo Zdeněk Fajkus

Výsledek dlouhé dráhy
27. 10. Inzell/GER
Metoděj Jílek 5000m 6:22,11 nový český juniorský rekord
(o 9 sekund zlepšil rekord L. Steklého)

 

 

Úvodní snímek: instagram.com/moira_stewart