VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 24. – 30. 7. 2023 (30. týden)

ATLETIKA
29. – 30. 7. MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ A ŽEN NA DRÁZE, TÁBOR
100m
2. místo Zdeněk Stromšík 10,64s
100m
1. místo Nikola Bendová 11,48s
200m
1. místo Nikola Bendová 23,33s
4. místo Barbora Šplechtnová 23,82s
400m
1. místo Matěj Krsek 45,79s
3. místo Michal Desenský 46,44s
4. místo Jan Tesař 46,46s
400m
7. místo Tereza Jonášová 56,25s
800m
1. místo Jakub Dudycha 1:47,68min
800m
2. místo Pavla Štoudková 2:04,06 PB
1500m
1. místo Filip Sasínek 3:38,71min
1500m
1. místo Kristiina Mäki 4:12,71min
3. místo Pavla Štoudková 4:24,11min
4. místo Anna Šimková 4:24,31min
400m př.
4. místo Martin Tuček 51,68s
400m př.
2. místo Ester Bendová 56,83s PB
4x400m
3. místo podíl Bendová N., Bendová E. 3:43,41min
Výška
3. místo Bára Sajdoková 178cm
Tyč
2. místo Viktorie Ondrová 430cm PB
Dálka
1. místo Radek Juška 815cm
3. místo Dan Kováč 736cm
Koule
7. místo Michaela Trčová 13,39m
Koule
3. místo Tomáš Procházka 17,53 PB
Disk
6. místo Klára Klonová 46,85m
Disk
1. místo Marek Bárta 59,37m
3. místo Petr Procházka 57,67m PB
7. místo Vít Kotrba 51,09m
10. místo Dominik Sládek 48,18m
Kladivo
5. místo Jan Doležálek 61,15m
Oštěp
1. místo Petra Sičaková 58,60m

24. – 29. 07. EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE, Maribor
Štafeta 100-200-300-400
DNF podíl Marek Váňa

BOX
19. – 31. 7. MEJ kadetek do 17 let, Ploiesti/ROU
HK do 60 kg: 2. místo Viktorie Jílková

CYKLISTIKA
27. – 30. 7. Czech Tour SP UCI kat. 2.1
10. místo Adam Ťoupalík
36. místo Tomáš Přidal
37. místo Dominik Neuman
38. místo Filip Řeha

Soutěž týmů : 6.místo

Umístění v etapách :
1.etapa
9. místo Dominik Neuman
2.etapa
4. místo Adam Ťoupalík
4.etapa
1. místo Adam Ťoupalík

MOTO – plochá dráha
25. -28. 7. MS družstev na ploché dráze, Wroclaw/POL
(Milík, Kvěch, Chlupáč, Klíma, Štichauer)
25. 7. Semifinále: 3. místo
28. 7. Race off: 4. místo
Celkově: 7. místo

29. 7. ME do 19 let, Žarnovica/SVK
9. místo Kameník – postup do finále
10. místo Jeníček – nepostupuje
13. místo Vaníček – nepostupuje
16. místo Hlačina – nepostupuje

MS Superbike WSBK
28. – 30. 7. Czech Rounf, Most (König)
29.7. Konig 20. místo
30.7. Konig nedojel

Silnice MS Supersport Most – Vostatek jako divoká karta
29.7. Vostatek 16. místo
30.7. Vostatek nedojel

PLAVÁNÍ
14. – 30. 7. MS BP + SY + DP, Fukuoka/JPN
100M: 37. místo Daniel Gracík 53.13

STŘELBA BROKY
27. – 30. 7. MČR Brno
Skeet M: 2. místo Daniel Korčák 118
3. místo Jakub Tomeček 120
5. místo Daniel Herberger
Skeet J: 1. místo Adam Veselý
2. místo Martin Včelička
Skeet Ž: 1. místo Zuzana Zaoralová
2. místo Anna Šindelářová
4. místo Barbora Šumová
Skeet týmy M: 1. místo Tomeček+Herberger+Korčák 120+119+118
Skeet týmy J: 1. místo Veselý+Pšenica+Včelička 110+108+120
Skeet týmy Ž: 1. místo Šumová+Šindelářová+Reuterová 114+114+111
Skeet mix J: 1. místo podíl Martin Včelička
Trap M: 1. místo Jan Palacký 120
2. místo Jiří Lipták 122
3. místo Jan Borkovec 120
5. místo Fabio Beccari 119
Trap J: 1. místo Jaromír Hanák 117
4. místo Ondřej Šťastný 119
Trap Ž: 1. místo Zina Hrdličková 115
2. místo Martina Matějková 113
4. místo Lea Kučerová 106
Trap týmy M: 1. místo Lipták+Borkovec+Palacký 122+120+120
3. místo Štěpán+Beccari+Navrátil 114+119+117
Trap J: 1. místo Dorničák+Šťastný+Hanák 111+119+117
Trap Jky: 1. místo Hrdličková+ Matějková+ Kučerová 115+113+106
Trap mix: 2. místo Štěpán+Hrdličková 69+70

Trap týmy J: 1. místo Dorničák, Šťastný, Hanák 111+119+117

Trap týmy Jky: 1. místo Hrdličková+ Matějková+ Kučerová 115+113+106

STŘELBA KULE
28. 7. – 6. 8. Letní SU, Chengdu/CHN
29. 7.
VzPu 60 Ž: 29. místo Kateřina Štefánková 624,9
VzPi 60 Ž: 14. místo Veronika Schejbalová 567
30. 7.
LM 3×40 M: 3. místo Jiří Přívratský 1183
31. 7.
VzPu 60 M: 5. místo Jiří Přívratský 632,6

TENIS
24. – 29. 7. Turnaj mužů Umag/CRO (Lehečka)
Lehečka – čtvrtfinále dvouhra
24. – 28. 7. M25 Kramsach/AUT
Bartoň – 2. kolo dvouhra
24. – 28. 7. WTA 250 Varšava/POL
Nosková – čtvrtfinále dvouhra
24. – 28. 7. w100 Figuiera da Foz/POR
Havlíčková – 2. kolo dvouhra
27. – 30. 7. ME družstev U18, CZE
Brunclík – postup z kvalifikace

STOLNÍ TENIS
27. – 30. 7. WTT Feeder, Havířov
Dvouhra:
Polanský – 17. místo
Jančařík – 17. místo
Širuček – 17. místo

Čtyřhra mužů:
Jančařík, Reitšpies – 9. místo
Širuček, J.Martinko – 9. místo

Smíšená čtyřhra:
Polanský, Tomanovská – 9. místo

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
24. – 30. 7. MT Varšava/POL
Muži ř.ř.
82kg Ivo Švígler 11. místo (13)
97kg Artur Omarov 3. místo (15)
130kg Marcel Albini 8. místo (9)
Ženy
57kg Anna Michalcová 11. místo (21)
68kg Adéla Hanzlíčková 1. místo (15)

VOLEJBAL
28. 7. – 8. 8. Letní SU Chengdu/CHN
CZE – COL 3:0 (19,20,22)
(Kalhousová, Virtová, Šmídová)

VZPÍRÁNÍ
26. 7. – 3. 8. ME U23, Bukurešť/ROU
Do 55 kg František Polák
trh 2. místo
nadhoz 5. místo
dvojboj 4. místo
Do 55 kg Kateřina Weinfurtová
Trh 8. místo
Nadhoz 9. místo
Dvojboj 8. místo

26. 7. – 3. 8. MEJ U20, Bukurešť/ROU
Do 64 kg Marie Kubíková
Trh 15. místo
Nadhoz 16. místo
Dvojboj 16. místo
Do 81 kg Vojtěch Krejčík do 20 let
Trh 13. místo
Nadhoz 15 místo
Nadhoz 13. místo

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
17. – 23. 7. MSJ Gizzeria/ITA
Třída Kite: 9. místo Vojtěch Koška