VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 25. – 31. 3. 2024 (13. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 25. – 31. 3. 2024 (13. týden)

MOTO
PLOCHÁ DRÁHA
26.3. Přebor ČR – Velká cena UNITOP, Praha/CZE
krátká PD
1. místo Macek Jan
2. místo Bednář Adam
3. místo Štichauer Hynek
4. místo Klíma Daniel
5. místo Jeníček Jan
6. místo Kameník Jan
7. místo Vaníček Jaroslav
11. místo Belán Bruno

30.3. ME družstev, semifinále, Pardubice/CZE
2. místo Česko (Milík Václav, Kvěch Jan, Klíma Daniel, Macek Jan, Bednář Adam), postup do finále ME

TENIS
18. – 23.3. Miami WTA1000, Miami/USA
Macháč Tomáš čtvrtfinále dvouhra
Lehečka Jiří 2. kolo dvouhra
Nosková Linda 3. kolo dvouhra

25. – 29.3. w24, Santa Margharita/ITA
Havlíčková Lucie finále čtyřhra

25. – 30.3. Trnava m25, Trnava/SVK
Nicod Jakub vítězství dvouhra

25. – 30.3. w50, Murska sobota/SLO
Palicová Barbora čtvrtfinále dvouhra
Šalková Dominika semifinále dvouhra

25. – 30.3. J100, Asuncion/PRY
Hettlerová Sofie vítězství dvouhra

25. – 30.3. WTA, Charleston/USA
Fruhvirtová Linda 2. kolo kvalifikace

28. – 30.3. J30, Horní Měcholupy/CZE
Kovačková Jana vítězství dvouhra i čtyřhra
Zajíčková Kateřina vítězství čtyřhra

STOLNÍ TENIS
26.3. – 1.4. WTT Feeder, Otočec/SLO
dvouhra muži
17. místo Jančařík Lubomír

BADMINTON
26. – 31.3., MADRID Spain Masters 2024, BWF Super 300, Madrid/ESP
čtyřhra muži
Mendrek Adam, Král Ondřej 1. kolo
dvouhra muži
Louda Jan 1. kolo

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
29. – 31.3. GS, Antalya/TUR
bez umístění Klammert David

BOX
28.3. – 30.3.2024 MČR juniorů a juniorek , Česká Lípa/CZE
do 63 kg ženy
1. místo Jílková Viktorie

VESLOVÁNÍ
29.3. MČR dlouhé tratě, Mělník/CZE
dvojka bez kormidelníka ženy
1. místo Heranová Lucie, Zbíralová Martina
skif ženy
1. místo Činková Veronika
2. místo Podrazilová Barbora
4. místo Kubátová Sofie
6. místo Janštová Terezie
7. místo Švejdová Eliška
13. místo Daňková Alena

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ
FREESKI
25.3. – 30.3. MSJ Livigno/ITA
slopestyle muži
7. místo Müller Petr

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
26.3. Mistrovství Rakouska, Petzen/AUT
obří slalom ženy
2. místo Jelínková Adriana
17. místo Nováková Barbora
slalom muži
27. místo Müller Marek

28. – 30.3. Mistrovství Itálie, Sarntal/ITA
sjezd ženy
10. místo Nová Tereza
sjezd muži
22. místo Koula Jan
super G ženy
13. místo Nová Tereza
super G muži
30. místo Koula Jan

27.3. Mistrovství Slovenska, Jasná/SVK
slalom muži
3. místo Kroupa Štěpán

VOLEJBAL
semifinále Extraligy ženy
31.3. Šelmy Brno – Olmyp 3:1