VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 26. 9. – 2. 10. 2022 (39. týden)

blank

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 26. 9. – 2. 10. 2022 (39. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 26. 9. – 2. 10. 2022 (39. týden)

CYKLISTIKA

28. 9. TOI TOI Cup 1. závod ČP v cyklokrosu, Holé Vrchy
1. místo Michael Boroš, 3. Adam Ťoupalík

1. 10. TOI TOI Cup – ČP v cyklokrosu, Hlinsko
1. místo Michael Boroš, 2. Adam Ťoupalík

MOTO

26. 9. Memoriál Luboše Tomíčka 53. ročník, Praha
2. místo Krčmář, 3. Kvěch, 4. Milík, 10. Klíma, 12. Chlupáč

30.9. MS juniorů – Toruň/Polsko
6. Kvěch, 11. Klíma, 13. Chlupáč

Celkově pořadí MS:
2. Kvěch, 7. Chlupáč, 19. Klíma

2.10. MS silniční motocykly – Thajsko
2. Salač

STŘELBA BROKY

27. 9. – 10. 10. MS Osijek/Chorvatsko
28. 9. Trap: 49. Štěpán, 54. Lipták
30. 9. Trap družstva: 2. místo ČR, podíl Lipták, Štěpán
Trap junioři: 7. Štastný, 18. Dorničák, 59. Buchal,
Trap junioři družstva: 12. místo ČR – Štastný, Dorničák, Buchal
Trap juniorky: 6. Hrdličková, 12. Matějková, 21. Kučerová
Trap juniorky družstva: 2. místo ČR – Hrdličková, Matějková, Kučerová
Skeet junioři: 3. místo Včelička, 10. Veselý

TENIS

26. – 30. 10.  M15 Prostějov
Siniakov – finále dvouhra
26. – 30. 10. WTA 250 Tallin/Estonsko
Nosková – 2. kolo dvouhra
26. – 30. 10. W60 San Sebastian/Španělsko
Fruhvirtová B. – čtvrtfinále dvouhra
26. – 30. 10. W25 Otočeč/Slovinsko
Šalková – čtvrtfinále dvouhra

STOLNÍ TENIS

25. 9. – 8. 10. MS družstev Chengdu/Čína
Muži
Česko – Saúdská Arábie 3:1
Polanský – Šulajbí 3:1 (2, 5, -8, 5)
Česko – Korea 0:3
Polanský – Čo Te song 0:3 kontumačně bez boje

3. 10. Muži – 4. skupina
Česko – Kanada 3:0
Polanský – Xu 3:0 (7, 4, 3)

Ženy
Česko – Egypt 3:1
Matelová – Mašrafová 3:1 (-8, 7, 6, 12)
Česko – Indie 0:3
Matelová – Batraová 1:3 (-6, -6, 8, -10)

3. 10. Ženy – 5. skupina
Německo – Česko 3:0
Mittelhamová – Matelová 3:1 (-8, 7, 9, 6)

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO

1. 10.  MČR seniorů a seniorek, Jablonec n. Nisou
HK 63kg: 1. místo Skalská A.
HK 70kg:  2. místo Kulíková M.
HK 60kg: 1. místo Pulkrábek D.
HK 73kg: 2. místo Binhak T.
HK 81kg: 2. místo Svoboda J., 3. místo Ivanka F.

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO

ME do 21 let
Adam Jochman vybojoval 9. místo na Mistrovství Evropy do 21 let

30. 9. – 3. 10. Albania Open
HK 62 kg: 3. místo Petra Štolbová seniorky
HK 67 kg: 3. místo Iveta Jiránková seniorky
HK 80 kg: 5. místo Adam Jochman senioři

VOLEJBAL

30. 9. – 2. 10. MT Varnsdorf
MT Varnsdorf – ženy
Olymp – Liberec 0:3
Olymp – Wroclav 1:3
Olymp – Wiesbaden 0:3

EX U-22
Olymp – Liberec 1:3
Olymp – VK KP Brno 3:1