VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 28. 11. – 4. 12. 2022 (48. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 28. 11. – 4. 12. 2022 (48. týden)

BADMINTON
29. 11. – 4. 12. IV El Salvador International 2022
Čtyřhra – finále:
Lee, Lindeman (Kan.) – Mendrek, Král 2:1 (19, -17, 18)

 

CYKLISTIKA
3. 12. ČP Kolín TOI TOI Cup 2022
3. místo Adam Ťoupalík

4. 12. Antwerpen, UCI Cyclo-cross World Cup 2022 /BEL/
22. místo Michael Boroš

 

STŘELBA BROKY
28. 11. – 4. 12. Prezidents Cup (finále SP) Cairo/Egypt
Trap M: 3. Lipták
Skeet M: 11. Tomeček
Skeet Ž: 10. Šumová

 

STŘELBA KULE
28. 11. – 4. 12. Prezidents Cup (finále SP) Cairo/Egypt
30. 11.
VzPu 60 M: 11. místo Přívratský 623,4
VzPu 60 Ž: 2. Brázdová 631 + 10 b.
VzPi 60 M: 11. Schejbal 573
1. 12.
LM 3×20 M: 11. Přívratský 583
RP 2×30 M: 11. Strnad 571

1. – 4. 12. Tyrol Cup Rakousko, Innsbruck
2. 12.
VzPu 60 J: 10. Křivánek 610,5
3. 12.
VzPu 60 Ž: 1. Brabcová A. 632,4 + 16 b., 6. Brabcová K. 623, 7. Štefánková 623,2
VzPu 60 J: 9. Křivánek 606
4. 12.
VzPu 60 Ž: 1. Brabcová A. 630,8+16 b., 7. Brabcová K. 625,1, 9. Štefánková 621,6

 

TENIS
28. 11. – 2. 12. J1 Bradenton/USA
Valentová – finále dvouhry, finále čtyřhry

28. 11. – 2. 12. W25 Selva Gardena/Itálie
Nosková – 1. kolo dvouhra

 

STOLNÍ TENIS
28. 11. – 4. 12. ECQ (Evropská kvalifikace družstev)
Ženy prohrály v Portugalsku 0:3
Muži po velkém boji v Bratislavě podlehli Slovákům 2:3
Zítra 6.12. hrají muži zápas proti Itálii. Pokud zvítězí tak si zajistí postup na ME družstev

 

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
3. – 4. 12. GS Tokio/JPN
HK 60 kg: 7. místo Pulkrábek
HK 81 kg: 17. místo Svoboda

 

VOLEJBAL
3. 12. Extraliga žen: Prostějov – Olymp 3:1 (10,-13,16,21)

4. 12. Extraliga U22
Liberec – Olymp: 2:3 (-28,18,21,-23,-13)
Olymp – Kr. Pole: 2:3 (24,-18,23,-19,-7)

 

BIATLON
29. 11. – 4. 12. SP Finsko Kontiolahti/Finsko
29. 11.
Muži – vytrvalostní závod (20 km): 13. Krčmář, 27. Štvrtecký, 43. Mareček,
66. Mikyska, 68. Karlík
30. 11.
Ženy – vytrvalostní závod (15 km): 7. Davidová, 22. Voborníková, 39. Václavíková
54. Jislová, 79. Charvátová
1. 12.
Muži – štafeta (4×7,5 km): 5. ČR (Mikyska, Krčmář, Štvrtecký, Mareček)
Ženy – štafeta (4×6 km): 6. ČR (Jislová, Voborníková, Davidová, Charvátová)

3. 12.
Muži – sprint (10 km): 32. Krčmář, 42. Mikyska, 51. Karlík, 65. Štvrtecký,
70. Mareček
Ženy – sprint (7,5 km): 22. Davidová, 52. Charvátová, 58. Voborníková, 70. Jislová,
73. Václavíková

4. 12.
Muži – stíhací závod (12,5 km): 23. Krčmář, 32. Mikyska, 44. Karlík
Ženy – stíhací závod (10 km): 7. Davidová, 47. Charvátová, 53. Voborníková

29. 11. – 3. 12. IBU Cup Idre/Švédsko
29. 11.
Ženy – sprint (7,5 km): 25. Jandová, 56. Vinklárková
Muži – sprint (10 km): 8. Hornig, 18. Václavík, 42. Mánek, 56. Kabrda
30. 11.
Ženy – stíhací závod (10 km): 35. Jandová, 40. Vinklárková
Muži – stíhací závod (12,5 km): 8. Václavík, 11. Hornig, 42. Mánek, 47. Kabrda
3. 12.
Ženy – vytrvalostní závod (15 km): 16. Jandová, 22. Vinklárková
Muži – vytrvalostní závod (20 km): 9. Hornig, 19. Václavík
4. 12.
Ženy – sprint (7,5 km): 16. Vinklárková, 25. Jandová
Muži – sprint (10 km): 19. Václavík, 43. Hornig, 54. Mánek, 56. Kabrda

 

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
1. – 2. 12. EP Gurgl/Rakousko
1. 12.
Obří slalom: 16. Krýzl, 27. Zabystřan
2. 12.
Obří slalom: 25. Krýzl, nedokončil 2.kolo Zabystřan

3. – 4. 12. FIS Pfelders/Itálie
3. 12.
Slalom: 30. Semeráková
4. 12.
Slalom: Semeráková nedokončila 2. kolo

30. 11. NJR Zinal/Švýcarsko
Obří slalom: 28. Nováková B.

1.12. EP Zinal/Švýcarsko
Super G: nedokončila 2. kolo Nováková B.

30. 11. – 3. 12. NAC Cooper Mountain/USA
Obří slalom: 14. místo Jelínková
Obří slalom: Jelínková nedokončila 1. kolo
Slalom: 21. Jelínková

 

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – BOBY
28. 11. – 3. 12. EP Altenberg/Německo
28. 11.
Dvojbob: 6. ČR, podíl Dvořák, 17. podíl Běhounek, 22. ČR, podíl Procházka
29. 11.
Dvojbob: 10. ČR, podíl Dvořák, 18. ČR, podíl Běhounek, 21. ČR, podíl Procházka
2. 12.
Čtyřbob: 10. ČR, podíl Dvořák, Procházka, 12. podíl Běhounek
3. 12.
Čtyřbob: 6. ČR, podíl Dvořák, Procházka, DNS Běhounek

2. 12. SP Park City/USA
Dvojbob: 11. ČR, Dobeš A., Záleský
Čtyřbob: 11. ČR, podíl Dobeš A., Záleský, Dobeš M.

 

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – MOGUL SKIING
2. – 3. 12. SP Ruka/Finsko
Moguls Ž: 24. Šamánková
Moguls M: 48. Gajdečka

 

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
3. – 4. 12. SPJ Seinajoki/Finsko
Ženy:
1000 m: 37. Petrusová
3000 m: 20. Petrusová
500 m: 33. Petrusová
1500 m: 28. Petrusová
Masstart: 4. Antošová, 19. Petrusová
1000 m neo senior: 4. Antošová, 17. Nepokojová
3000 m neo senior: 4. Antošová
500 m neo senior: 8. Antošová, 16. Nepokojová
1500 m neo senior: 2. Antošová
Team pursuit neo: 3. místo ČR, podíl Antošová
Muži:
1000 m neo senior: 15. Stodola
3000 m neo senior: 7. Stodola
500 m neo senior: 17. Stodola
1500 m neo senior: 6. Stodola
Masstart: 8. steklý, 14. Stodola
3000 m: 8. Steklý
1500 m: 18. Steklý
Team pursuit neo: 1. místo ČR, podíl Stodola, Steklý

 

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SKELETON
1. 12. SP USA Park City/USA
11. místo Fernstädtová

3. 12. EP Bludenz/Rakousko
19. a 17. místo Drahoňovský