VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 29. 1. – 4. 2. 2024 (5. týden)

ATLETIKA
30. 1. 2024 Czech Indoor Gala (Zlatý mítink WIT), Ostrava/CZE
60m Z rozběh
7. místo Šplechtnová Barbora 7,70 PB
60m Z
7. místo Bendová Nikola 7,45s
200m M
6. místo Jirka Jan 21,05s
200m Z
2. místo Bendová Nikola 23,88s
3. místo Šplechtnová Barbora 24,22
7. místo Lamačová Tereza 24,61s
400m M
3. místo Krsek Matěj 46,45s
9. místo Desenský Michal 47,35s
800m M
4. místo Dudycha Jakub 1:47,42 min NR U20
1500m M
5. místo Sasínek Filip 3:37,99 min
1 míle
11. místo Mezuliáníková Diana 4:36,60 PB
Dálka
2. místo Juška Radek 803 cm

03. 02. 2024 Folksam Grand Prix, Stockholm/CZE
1500m M
5. místo Filip Sasínek 3:41,39 min.
1500m Z
6. místo Diana Mezuliáníková 4:18,83 min.

3. – 4. 2. Přebory Prahy v hale – M, Ž, J, Jky, Dci, Dky, Praha/CZE
200m M
2. místo Jirka Jan 21,24s
200m Z
1. místo Šplechtnová Barbora 24,27s
2. místo Lamačová Tereza 24,56s
400m M
1. místo Krsek Matěj 46,17s
2. místo Desenský Michal 46,59s
400m J
1. místo Mutinský Mikuláš 49,58s PB
400m Z
1. místo Bendová Nikola 54,12s
2. místo Bendová Ester 54,71s
800m M
1. místo Tesař Jan 1:49,18 PB

800m Z
1. místo Štoudková Pavla 2:03,80 min PB
5. místo Steinsová Adéla 2:12,27 PB
60m př. J
1. místo Järvinen Tomas 7,78s NR U20
Dálka M
1. místo Järvinen Tomas 734cm
Vrh koulí Z
1. místo Trčová Michaela 13,38m
Vrh koulí M
1. místo Procházka Tomáš 17,54m PB

CYKLISTIKA
2. – 4. 2. MS cyklokros, Tábor/CZE
7. místo Boroš Michal

STŘELBA KULE
24. 1. – 1.2. World Cup Cairo, Káhira/EGY
VzPu60:
muži:
29. místo Přívratský Jiří 627,8 b.
ženy:
41. místo Brabcová Aneta 627,4 b.

LM 3×20:
muži:
1. místo Přívratský Jiří 588/462,9 b
SM 3×20:
ženy:
15. místo Brabcová Aneta 585 b.

2. – 3.2. GP Plzeň/CZE
VzPu10 – 60:
muži:
3. a 6.místo Mikulčík Radek 626 b./626,5 b.
junioři:
3. a 2. místo Záborec Vojtěch 622 b./621,1 b.
7. místo Křivánek Richard 618,8 b.

VzPu10 – 60 ženy:
2. a 2. místo Brázdová Lucie 627,7 b./249,9 b.//628,3/251,3 b.
3. místo Brabcová Aneta 627,5 b.
7. a 4. místo Štefánková Kateřina 628,1 b.
8. a 8. místo Brabcová Karolína 627,2 b./627 b.//626,9 b.
6. místo Etrichová Gabriela 627,4 b.

VzPi10m – 60 muži:
1. místo Schejbal Pavel 578b.-243,2 b.
VzPi10m – 60 ženy:
1. místo Schejbalová Veronika 568b.- 236 b.

STŘELBA BROKY
24. 1. – 1.2. World Cup Cairo, Káhira/EGY
skeet ženy:
6. místo Šumová Barbora 118 b
16. místo Kučerová Lea 112 b.

skeet ženy:
9. místo Korčák Daniel 120 b.
34. míst Zámečník Jan 116 b.

trap muži:
10. místo Palacký Jan 119 b.
23. místo Lipták Jiří 116 b.
87. místo Štěpán Vladimír 104 b.

skeet mix:
5. místo kvalifikace Šumová Barbora, Korčák Daniel 140 b.

TENIS
2. – 4. 2. Davis Cup 1. kolo kvalifikace s Izraelem, Třinec/CZE
vítězství nad Izraelem 4:0 podíl Lehečka Jiří, Macháč Tomáš

1. – 2. 2. M15, Monastir/TUN
čtvrtfinále dvouhra Peták Denis

29. – 31. 1. W50, Porto/POR
čtvrtfinále dvouhra Šalková Dominika
1. místo čtyřhra Šalková Dominika

1. – 3. 2. W15, Monastir/TUN
semifinále dvouhra Samson Laura

1. – 4. 2. J60, Durban/ZAF
semifinále dvouhra a čtyřhra Hettlerová Sofie

2. – 4. 2. Winter Cup U14 Q, Rakovník/CZE
vítězství kvalifikace a postup do finále – Kovačková Alena, Zajíčková Kateřina,

2. – 4. 2. Winter Cup U16 Q, Feucherolles/FRA
vítězství kvalifikace a postup do finále – Oliveirusová Sára

2. – 4. 2. W15, Antaly/TUR
1. kolo dvouhra Havlíčková Lucie

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO
3. – 4. 2. Austria Open, Inssbruck/AUT
ženy:
5. místo – 73 kg Jiránková Iveta
5. místo – 67 kg Štolbová Petra
9. místo – 57kg Hronová Dominika
bez umístění Flégrová Hana
muži:
9. místo – 80kg Jochman Adam
bez umístění Ludwig Albert

TENIS – STOLNÍ TENIS
1. – 4. 2. WTT Feeder, Manchester/GBR
dvouhra muži:
kvalifikace stop Polanský Tomáš
dvouhra ženy:
9. místo Matelová Hana
čtyřhra ženy:
podíl 1. místo Matelová Hana

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – JACHTING
26. 1. – 3. 2. MS iQFoil, Lanzarote/ESP
40. místo Švíková Barbora – 2 místa od nominace na OH
52. místo Piňosová Kristýna
61. místo Altmanová Kateřina

24. – 31. 1. MS ve třídě ILCA 7, Adelaide/AUS
83. místo Teplý Ondřej

VZPÍRÁNÍ – BOX
2.- 4. 2. MT Golden Girl Championship, Borås/SWE
1. místo 60 kg – Maxová Bára
1. místo 63 kg – Jílková Viktorie

PLAVÁNÍ
2. – 18. 2. MS v plaveckých sportech, Doha/QAT
Synchro – Technické duo:
16. místo podíl Klusková Karolína 216,1000 b.

dálkové plavání 10 km
muži:
21. místo Kozubek Matěj 1:49:47,30
ženy:
35. místo Benešová Alena 2:03:58,19
41. místo 2:06:12,60 Pavlacká Lenka

BIATLON
1. – 3. 2. IBU Cup, Arber/GER
sprint ženy:
26. a 11. místo Vinklárková Tereza
32. a 39. místo Otcovská Kristýna
53. a 48. místo Václavíková Eliška
Sprint muži:
16. a 32. místo Karlík Mikuláš
41. a 26. místo Václavík Adam

1. – 4. 2. IBU Junior Cup Jakušice (POL)
VZ muži
15. místo Malušek Daniel

Sprint muži
8. a 33. místo Eliáš David
24. a 19. místo Hák Petr
Sprint ženy
27. místo Mikysková Svatava

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
2. – 4. 2. SP, Quebec/CAN
3000m ženy:
6. místo Sáblíková Martina

3000m ženy B:
14. místo Kuršová Zuzana

Celkové pořadí SP na dlouhých tratích:
2. místo Sáblíková Martina

Celkové pořadí SP – hromadný start:
45. místo Kočí Jakub

Celkové pořadí SP – týmový sprint:
11. místo ČR

3. – 4. 2. SPJ 3, Hachinohe/JAP
1500m muži:
1. místo Jílek Metoděj

3000m muži:
2. místo Jílek Metoděj

závod s hromadným startem muži:
1. místo Jílek Metoděj

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – BOBY
29. 1. – 4. 2. SP, Sigulda/LOT
dvojbob:
18. místo Běhounek Matěj, Wijas Antonín
19. místo Dobeš Adam, Bureš David,

29. 1. – 4. 2. ME Sigulda/LOT
12. místo Běhounek Matěj, Záleský Dominik
14. místo Dobeš Adam, Bureš David,

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SKELETON
28. 1. – 4. 2. SP, Sigulda/LOT
ženy:
28. místo Fernstädtová Anna
muži:
32. místo Drahoňovský Timon

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
2. – 3. 2. SP, Kronplatz/ITA
obří slalom ženy:
32. místo Jelínková Adriana

28. 1. – 3. 2. MSJ Haute Savoie/FRA
sjezd muži:
25. místo Forejtek Patrik
32. místo Müller Marek
36. místo Kroupa Štěpán
sjezd ženy:
Semeráková Hana
Super G muži:
26. místo Forejtek Patrik
DNF místo Müller Marek
DNF Kučera Vojtěch

kombinace tým:
15. místo Forejtek Patrik, Kroupa Štěpán
týmový paralelní závod:
podíl 9. ČR místo Semeráková Hana

slalom muži:
35. místo Kroupa Štěpán
obří slalom muži:
33. místo Kučera Vojtěch

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – FREESKI
1. – 4. 2. SP SS, Mammoth/USA
mogul muži:
54. místo Gajdečka Marek

dual mogul muži:
47. místo Gajdečka Marek
48. místo Kroupa Matyáš

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SNOWBOARD
1. – 4. 2. Duved/SWE
freestyle ženy:
6. místo Šamánková Dorota

VOLEJBAL
3. 2. Extraliga žen, Praha/CZE