VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 29. 4. – 5. 5. 2024 (18. týden)

ATLETIKA
30. 4. Meeting Iberoamericano Huelva, Huelva/ESP
oštěp ženy
5. místo Sičaková Petra 56,1 m
disk muži
5. místo Bárta Marek 59,48 m

1. 5. Memoriál Blansko, Blansko/CZE
800 m ženy
1. místo Štoudková Pavla 2:10,39 min

1. 5. 70. ročník Polabských závodů, Kolín/CZE
1000 m muži
1. místo Dudycha Jakub 2:22,89 min

3. 5. Veřejné závody, Praha/CZE
300 m muži
2. místo Majer Tomáš 34,84 s
500 m muži
4. místo Majer Tomáš 1:05,18 min PB
200 m ženy
1. místo Špechtnová Barbora 24,27 s
300 m ženy
2. místo Šplechtnová Barbora 39,14 s
3. místo Lamačová Tereza 39,54 s PB
150 m muži
4. místo Váňa Marek 16,76 s
300 m překážek muži
1. místo Váňa Marek 37,72 s

4. – 5. 5. MS štafet, Nassau/BHS
4×100 m muži
14. místo Česko (Stromšík Zdeněk, Jirka Jan – podíl) 39,20 s
4×400 m muži
7. místo Česko (Krsek Matěj, Desenský Michal – podíl) 3:03,00 min
rozběhy 23. místo Česko (Krsek Matěj, Tesař Jan, Desenský Michal – podíl) 3:06,86 min
4 x 400 m ženy
rozběhy 19. místo Česko (Bendová Nikola – podíl) 3:34,85 min

5. 5. Internationales thallos Läufermeeting, Pliezhausen/GER
1 000 m ženy
6. místo Sasínek Mäki Kristiina 2:39,54 min PB

CYKLISTIKA
1. 5. GP Voralberg, Voralberg/AUT
2. místo Boroš Michael
33. místo Přidal Tomáš
40. místo Ťoupalík Jakub
DNF Kuba Jakub
DNF Obdržálek Tomáš

MOTO
PLOCHÁ DRÁHA
1. 5. SEC QR1 – ME na ploché dráze – kvalifikační kolo č.1, Debrecen/HUN
12. místo Jeníček Jan

1. 5. SEC QR2 – ME na ploché dráze – kvalifikační kolo č.2, Mureck/AUT
10. místo Macek Jan
11. místo Štichauer Hynek

4. 5. SEC QR 3, ME na ploché dráze, Straslund/GER
11. místo Krčmář Eduard
14. místo Kameník Matouš

4. 5. SEC QR 4, ME na ploché dráze, Krsko/SLO
3. místo Milík Václav

STŘELBA KULE
30.4. – 12. 5. SP Baku/AZE
vzduchová pistole mix
5. místo Schejbalová Veronika (podíl)
vzduchová pistole 60 ran muži
10. místo Schejbal Pavel
vzduchová pistole 60 ran ženy
37. místo Schejbalová Veronika
vzduchová puška mix
7. místo Přívratský Jiří (podíl)
23. místo Štefánková Kateřina (podíl)
vzduchová puška 60 ran muži
23. místo Přívratský Jiří
vzduchová puška 60 ran ženy
58. místo Štefánková Kateřina
76. místo Brabcová Aneta

1.5. – 5. 5. GP Liberation, Plzeň/CZE
libovolná malorážka 3×20 ran muži
14. místo Mikulčík Radek
vzduchová puška 60 ran ženy
12. místo Brabcová Karolína
14. místo Brázdová Lucie
standardní malorážka 3×20 ran ženy
9. místo Brázdová Lucie
15. místo Brabcová Karolína

STŘELBA BROKY
4. – 5. 5. KZR ČP, Brno/CZE
trap muži
1. místo Palacký Jan
2. místo Štěpán Vladimír
3. místo Beccari Fabio
trap ženy
1. místo Matějková Martina
3. místo Hrdličková Zina
trap juniorky
3. místo Šťastný Ondřej
skeet muži
1. místo Stránský Josef
2. místo Včelička Martin
skeet ženy
1. místo Bravencová Natálie
2. místo Zaoralová Zuzana
skeet junioři
2. místo Veselý Adam

TENIS
22. 4. – 5. 5. Madrid ATP, WTA, Madrid/ESP
Macháč Tomáš 2. kolo dvouhra
Lehečka Jiří semifinále dvouhra
Nosková Linda 2. kolo dvouhra
Fruhvirtová Linda 1. kolo dvouhra
Fruhvirtová Brenda 1. kolo dvouhra

22. – 30. 4. w100, Wiesbeiden/GER
Šalková Dominika 1.kolo dvouhra

22. – 30. 4. w15, Antaly/TUR
Kovačková Alena semifinále dvouhra

STOLNÍ TENIS
1. – 11. 5. SAUDI SMASH, Jeddah/SAU
dvouhra muži
Jančařík Lubomír vypadl v kvalifikaci
dvouhra ženy
Matelová Hana vypadla v kvalifikaci
čtyřhra ženy
Matelová Hana (podíl) pokračuje v turnaji

PLAVÁNÍ
3. – 5. 5. SP v synchronizovaném plavání, Paříž/FRA
solo free
15. místo Julie Lewcyzszynová 133.0063 b

ÚPOLOVÉ SPORTY
JUDO
3. – 5. 5. GP, Dusanbe/TJK
muži do 90 kg
2. místo Klammert David

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ
SPORTOVNÍ LEZENÍ
2. – 5. 5. EP mládeže, Graz/AUT
boulder muži
1. místo Štípek Jan
3. místo Mokroluský Lukáš

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
2. – 5. 5. ME, OH kvalifikace, Rimini/ITA
čtyřboj ženy
19. místo Mašová Vanesa
40. místo Holasová Aneta
bradla ženy
18. místo Mašová Vanesa
50. místo Artamonová Soňa
55. Holasová Aneta
kladina ženy
26. místo Mašová Vanesa
44. místo Artamonová Soňa
93. Holasová Aneta
prostná ženy
15. místo Artamonová Soňa
43. Mašová Vanesa
47. Holasová Aneta
týmová soutěž
11. místo Česko (Holasová Aneta, Mašová Vanesa, Artamonová Soňa – podíl)

CYKLISTIKA HANDICAPOVANÝCH
30. 4. – 6. 5. SP, Ostende/BEL
časovka
14. místo Koblasa Ivo
silniční závod
11. místo Koblasa Ivo